Knygos


tikriausiai visos rašytojos šiame blog'e mėgsta skaityti knygas, buvau sugalvojus rašyt apie kai ką kitą, bet kai vyksta tokie perversmai TD puslapyje, ir visos mano mintys keičiasi, taigi sugalvojau rekomenduoti knygas kurios yra fantastinės, be to labai populiarios ir tikrai įdomios.

Pradėsime nuo nakties pasaulio arba kitaip Vampyrizmo:

P. C. Cast ir Kristin Cast - Sveiki atvykę į tamsų, stebuklingą Nakties namų pasaulį, labai panašų į mūsų, tik čia karaliauja vampyrai. Šešiolikmetė Zoja Redbird - ką tik Pažymėta vampyrų jauniklė - atvyksta į Nakties namus, mokyklą, kur rengsis tapti suaugusia vampyre...
1.pažymėtoji
2.išduotoji
3.išrinktoji
4.nesutramdomasis                                
5.persekiojamoji
6.gundomoji
7.sužeistoji
8.prikeltoji


L. J. Smith - čia galioja nakties pasaulio įstatymai, ir apie nakties būtybes niekas negali sužinot, jei sužino, turi būt nužudyti...
  1.slaptoji vampyrė
  2.tamsos dukterys
  3.kerėtoja
  4.tamsos angelas
  5.pasirinktoji
  6.sielos draugė
  7.medžiotoja


Stephanie Meyer - Bela Svan atvyksta į mažą miestelį Forksą, kuris nuolatos smerkiamas lietaus. Ir sutinka beprotiškai gražų vaikiną, kuris turi siaubingą paslaptį...
1.Saulėlydis
2.Jaunatis
3.Užtemimas
Trumpas antrasis Bri Taner gyvenimas (remtasi Užtemimu)
4.Brėkštanti aušra
5.Vidurnakčio saulė (nebaigta)


L. J. Smith - Žavioji Elena, kurios geidžia visi klasės vaikinai, pamilsta paslaptingą, uždarą naujoką. Ji atkakliai mėgina prasibrauti pro Stefaną supančias sienas ir užkariauti jo širdį. Kas glūdi jo sieloje? Kokias tamsias gelmes Elena joje atras ir su kokiais pavojais susidurs?
  1.Vampyrės dienoraštis pabudimas
  2.Vampyrės dienoraštis kova
  3.Vampyrės dienoraštis įniršis
  4.Vampyrės dienoraštis tamsioji sąjunga
  5.Vampyrės dienoraštis sutemos
  6.Vampyrės dienoraštis šešėlių sielos
  7.Vampyrės dienoraštis Vidurnaktis


Richelle Mead - Morojų princesė Lisa Dragomir yra mirtinga vampyrė, turinti retą dovaną gydyti. Lisą reikia saugoti nuo strigojų - žiauriausių nemirtingų vampyrų. Geriausios Lisos draugės vampyrės Rouz Hetavėj gyslomis teka ir žmonių, ir vampyrų kraujas, suteikiantis jai nepaprastų galių. Rouz pasiryžusi paaukoti gyvybę, kad apsaugotų Lisą nuo strigojų, kurie žūtbūt stengiasi paversti princesę saviške...
1.Vampyrų akademija
2.Šalčio dvelksmas
3.Šešėlio pabučiuota
4.Kraujo pažadas


Alyson Noël ciklo Nemirtingieji knygos - Po baisios avarijos, kuri pasiglemžė artimųjų gyvybes, šešiolikmetė Evė pradeda matyti žmonių auras ir girdėti jų mintis, naujoje mokykloje ji susipažįsta su Deimenu Ogeste - nuostabiu, paslaptingu ir turtingu vaikinu. Ji nesupranta, kas per žmogus jis yra ir ar jis apskritai žmogus...
1.Amžinai
2.Mėlynasis mėnulis
3.Prieblandos šalis
4.Tamsioji liepsna
5.Nakties žvaigždė


paranormalios knygos:


S. Meyer Sielonešė - Žemę užvaldo ateiviai - sielos. Jos apsigyvena žmonių kūnuose, pajungia jų protus ir ištrina asmenybes, taip jie tampa marionetėmis - sielonešiais. Žemėje telikę vos keletas žmonių, ir jie slapstosi.Michael Grant - staiga nutinka neįtikėtinas dalykas: išnyksta visi žmonės, vyresni nei 14 metų! Kai kurie vaikai įgyja stulbinamų mutantinių galių. Negana to, miestelį apsiaučia keista siena, ribojanti vaikus nuo išorinio pasaulio.
  1.išnykę
  2.alkis
  3.melas
  4.virusasCabot. Meyer. Harrison. Jaffe. Myracle Šėtoniškos išleistuvės - Penkias apysakas jų tema sukūrė populiarios bestselerių autorės, sumaniusios skaitytojus, ypač skaitytojas, pašiurpinti (bet ir prajuokinti), mat išleistuvės šėtoniškos, jose jaunimėliui kortas maišo visokia anapusinė bjaurastis: vampyrai, demonai, giltinės parankiniai ir pan.K.White Paranormalūs - Evė visuomet laikė save paprastu žmogumi – kaip visi. Nežiūrint to, kad geriausia jos draugė yra undinė, buvęs vaikinas – elfas, ji įsimylėjusi pavidalą keičiantį gražuoliuką.


Aprilynne Pyke - Lorelė Siuvel visuomet buvo šiek tiek kitokia. Be to jai ant nugaros išauga pumpuras kuris panašus į sparnus. Kas ji? Kodėl jos ląstelės labiau primena augalo nei žmogaus? Kodėl oda perregima ir negirdėti pulso?
  1.Sparnai
  2.Kerai
  3.Apžavai
  4.Likimai


Apie angelus Becca Fitzpatrick - Nora Grei nė neketino įsimylėti. Jos visai netraukė mokyklos berniukai, kuriuos taip uoliai piršo geriausia draugė Vi. Vieną dieną Nora sutiko Lopą. Šelmiška Lopo šypsena ir kiaurai veriančios akys pavergė užsispyrusios merginos širdį. Bet ji sužino jog jis jai pavojingas.
1.Puolęs angelas
2.Crescendo
3.Tyla


Elizabeth Chandler - Aivei patinka išskirtiniai jaunuoliai. Ir dar - ji tiki angelais. Įdomu, ar toks ir bus mokyklos plaukimo komandos pažiba Tristanas? Aivė vaikiną tiesiog užburia, jis kuria planus, kaip padaryti, kad naujokė bent dėmesį į jį atkreiptų. Gal padės pralinksmintas jos broliukas Filipas, galbūt reikalai pagerės priglaudus merginos katę, o gal juodu suartins plaukimo pamokos?
1.Angelo pabučiuota
2.Meilės galia
3.Artimos sielos


Lauren Kate - Paskutinius mokslo metus, kai paslaptingame gaisre žūsta jos vaikinas Trevoras, Liusei tenka praleisti uždaroje perauklėjimo mokykloje, kur mokiniai stebimi kameromis ir draudžiami mobilieji telefonai. Ji įtaria, jog prie nelaimės kažkaip prisidėję tamsūs šešėliai, kurie persekioja ją visą gyvenimą. Kai mergina mokykloje susipažįsta su Danieliu, pajunta jam pažįstamą ilgesį, lyg pažinotų tą antgamtiškai gražų vaikiną iš anksčiau.
1.Puolusieji
2.Kenčiantieji
3.Aistringieji
4.ĮsimylėjusiejiApie vilkolakius Maggie Stiefvater - Greisei ir Semui meilė visada laikėsi atstu. Bet jai tarus žodį pasipriešinti neįmanoma. Semui tenka kovoti, kad liktų žmogumi, o Greisei - kad išlaikytų jį prie savęs, net jei reikės akis į akį susidurti su sužalota praeitimi, trapia dabartimi ir neįmanoma ateitimi.
  1.virpėjimas
  2.laukimas
  3.dabar ir visados
uoj kaip ilgai dirbau, tikiuosi ne veltui. Štai ir viskas, ačiū kad skaitėt :)
                                     

11 Komentarai

 1. Tikiu, kad dirbai ilgai, bet manęs visiškai nesužavėjai. Knygos parinktos vien tik fantastinės, o tokios patinka tik mažumai žmonių. Aprašymai per ne lyg trumpučiai. Jau geriau galėjai paimti kelias knygas, bet ištraukti didesnius aprašymus iš interneto.
  Nors ir dabar jie galėtų būti platesni.
  Taigi, atleisk už kritiką, bet pasirinkai ne kokią temą mano akimis.
  Džiaugsiuosi, jei tavo darbas nenueis veltui ir kitiems patiks.
  K.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Skaiciaau visas sparnu dalis, ir saulelydzio saga :-D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nu ir dėjau aš ant tokių knygų. Jeigu patinka vampyrai, geriau jau skaitykit Anne Rice kūrinius, nes jie tai sumautai nuostabūs.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Straipsnis tikrai nesužavėjo. Galėjai nebūtinai visas įkelt, tik paminėt. Geriau būtum galėjus parašyt panašumus, skirtumus tarp jų, patart kurias verčiau rinktis, kurios sužavėjo, kurios nuvylė...

  AtsakytiPanaikinti
 5. neskaičiau straipsnio , bet visas , išskyrus naujausias knygas skaičiau & man jos labai patiko .

  AtsakytiPanaikinti
 6. Kadangi labai mėgstu fantastines knyga (ak ta fantazija), tai straipsnio tema labai patiko. Gaila, kad tu jos neišpildei. Reikėjo daugiau aprašyti, pasakyti savo nuomonę (jai skaitei aišku). Be to, labai norėčiau daugiau tokių straipsnių apie knygas :0

  O skaičiau šias knygas:
  Pažymėtoji (dabar skaitau),
  Visas 7 L. J. Smith knygas,
  Vampyrės dienoraštis pabudimas,
  Vampyrės dienoraštis kova (atrodo),
  išnykę,
  Šėtoniškos išleistuvės :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. anonimiškas - nesutikčiau kaip tik fantastinės knygos yra labai populiarios, kitaip daugelis iš jų nebūtų bestseleriai.
  Anonimiškas - LIUX ;).
  Emilie - ačiū už rekomendavimą, reiks paskaityt ;).
  Gabyx2- kadangi aš nebuvau įstojus į jokį blogą, todėl jų nesekdavau, bei neskaitydavau straipsnių, todėl neturiu didelės patirties kaip jus sudomint. Štai kodėl man reiklaingi jūsų komentarai, nors kritika mane labai žeidžia, bet tik taip galiu tobulėt ir pasimokyt iš klaidų.
  monijot monika - smagu tada ;).
  ^^Eve Lyn^^- kaip tik kai ką sugalvojau, ačiū už idėją ir pastabas ;))).

  AtsakytiPanaikinti
 8. Tikrai yra daug daugiau fantastiniu knygų :) Esu skaičius beveik visas "Nakties pasaulio" Nerealios ;) dabar laukiu kada pavyks pasigriebti "Prikeltoji" knyga :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. tai taip, aš tiesiog įkėliau kurios dabar labai populiarios ;). Aš ir skaičiau šias, man ir labai patiko ;), laukiu kada pavyks gaut "Sužeistoji"

  AtsakytiPanaikinti
 10. daugelį paminėtų perskaičius ;)

  AtsakytiPanaikinti