ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Malonu susipažint! :)

Sveiki!!!  Esu Akvilė. OHO vos negavau šoko kai pamačiau pakvietimą į šį blogą, dabar rankos dreba, o širdis šokinėja, gerai reik nusiramint... Dabar yra 21:20, tikriausiai mama tuoj lieps išjungt kompiuterį, bet aš noriu tai padaryt - pristatyti šiam blogui save. Man yra 14 metų, bet Lapkritį sueis 15, taigi eisiu į devintą klasę, DIEVE, net negaliu  pagalvot apie mokyklą... Gyvenu Elektrėnuose ir man ten labai patinka, puiki gyvenimo vieta tam kas mėgsta gamtą ir ramybę, tam kuriam patinka labiau pasivaikščiot pėsčiomis, o ne visur važinėt su automobiliu ir teršt gamtą. Mėgstu klausyt muzikos, mėgstu dainuot, tikriausiai neblogai išeina :D,  patinka skaityt knygas YPAČ apie vampyrus, šiuo metu esu visiškai nuo jų priklausoma, dar patinka žiūrėt filmus, hmmm net esu pasidarius filmų sąrašą kuriuos turiu pažiūrėt, o kai juos pažiūriu išbraukiu, tai sutaupo galvojimo laiko kokį pasižiūrėjus filmą ;), mėgstu būt lauke su draugais kai turiu tam noro, mėgstu žaist tinklinį su muzikos kolonėlėm :D, na jeigu jau tinklinis tai turi būt ir "paplūdimys" jeigu jį taip galima pavadint, tai va patinka man ir maudytis ir degintis, be to rašau savo "knygą" šiaip jau daug jos sukūrus, bet mažai įkėlus kam įdomu -  http://akvilesknyga.blogspot.com/ . 
Štai ir viskas ačiū už dėmesį, susitiksim per mano pirmąjį straipsnį ;)
DALINTIS:

6 komentarai:

Zouhouhou. rašė...

Kažkaip keistai daug Elektriniečių susirinko : ) Bus įdomu pamatyt ką sugebat ir kaip rašot : )
Sėkmės : )

Justė (tassalduszodislaisve.blogspot.com) rašė...

Sekmes puske :)

Brigita rašė...

Sveika, Akvile ;)
Malonu susipažinti. Turime daug panašumų. Laukiu tavo straipsnių. :>

Edith (isskleistisparnai.blogspot.com) rašė...

Sveikutė :) Sėkmės tau ;)

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Sėkmės tau rašant straipsnius! Laukiam pirmojo straipsnio :)

Lile Asmenaite rašė...

Ačiū visiems!! :))

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google