Rašytojų atranka

MONIKA

Hey visiems! Kaip leidžiat šią dieną? Iš tiesų, bent jau pas mane lauke laabai karšta, tai nėra noro niekur lįst iš namų. Nors teko. Bet nepaisant to radau laisvo laiko prisėsti prie TD ir truputį juo užsiimti. Taigi, pirmiausia kreipiuosi į esamas rašytojas - kurios pasiliekat blog'e rašykit toliau, kurios manot, kad neturit laiko ir noro, tiesiog išeikit.. parašykit atsisveikinimą, tada aš jus pašalinsiu, nes sunku atsirinkt + ypač kai nežinau kas dedasi.. Taigi, o dabar sakyčiau lekiu prie pagrindinio dalyko šiame blog'e - prie rašytojų. Manau, kad pats metas skelbti atranką, kurioje dalyvauti gali visi ir visos kurios mano, kad GALI ir MOKA rašyti. Moka pateikti straipsnį, sudominti ir kas svarbiausia - pateikti jį kokybiškai.

Taigi, manai, kad nori sudalyvauti ir galbūt papulti į šį blog'ą, kuris bando atgimti? Manai, kad prie to tau pavyks prisidėt? Tuomet nieko nelauk, įsijunk elektroninį paštą ir skubėk atsakyti į šiuos klausimus!
 • Vardas/amžius.
 • Esi kur nors rašęs/rašiusi? Jei taip, galbūt gali pateikti pavyzdžių?
 • Kodėl tavo pasirinkimas būtent šis blog'as?
 • Kaip stengsiesi padėti jam versti naująjį puslapį? 
 • Ko būtų galima sulaukti iš tavęs?
 • Apibūdink save keliais sakiniais.
 • Kokio pobūdžio straipsnius mėgsti rašyti labiausiai?
 • Pabaigoje parašyk savo elektroninį paštą.
Rašytojų atranka vyks lygiai savaitę, o vėliau, aš atrinksiu mano manymu geriausias arba net geriausius, kurie galės parodyti ką gali blog'e. Tos kurios nepateks NENUSIVILKIT, kadangi taipogi atrinksiu ir keletą atsarginių rašytojų, kurias būtų galima pakeisti tomis, kurios galbūt gali nuvilti. 

Dsc_2243-400x597_large 

BET TAI DAR NE VISKAS!

Manot, kad atranka bus tokia lengva? :D Nee, tikrai ne. Noriu įsitikint, kad esat verti būti čia. Atsiųskit straipsnio pavyzdį. Tai gali būt istorija, ar šiaip paprastas straipsnis apie paprasčiausius dalykus. Svarbiausia, jis turi sudominti, pritraukti, jame turi būti aiškiai matoma pradžia ir aiškiai suprantama pabaiga. Manau žinot, kad kai per daug teksto, nėra įdomu, bet kai jo trūksta - irgi nėra gerai. Nepamirškit pridėti nuotraukų, gražiai viską sudėti (na, word'o dokumente) ir įsitikinę, kad jį galima siųsti - atsiųsti.
NIEKADA į blog'ą nepriimsiu rašytojų, kurios arba kurie:
 • Rašo straipsnius, kurie neturi arba pradžios arba pabaigos.
 • Elgiasi nemandagiai su skaitytojais.
 • Savo straipsniu nesudomina.
 • Nerašo lietuviškomis raidėmis.
Tokie paprasti keturi dalykai, kurių kiekvienas gali išvengti. Aš tiesiog noriu surinkti GERĄ rašytojų komandą, kuri nenuviltų skaitytojų. Na, o viską ką reikia atsiųskit į elektroninį paštą - teenagedreamsinfo@gmail.com
Svarbiausia - pasitelkit savo fantaziją, atsakykit į viską kuo nuoširdžiau ir jau po savaitės, t.y. - rugpjūčio 10 laukit pakvietimo prisijungti prie blog'o! 

Visiems naujiems talentams linkiu sėkmės! Aš žinau, kad kiekvienas iš jūsų tai moka ir gali.. Tad gal pats metas jungtis prie mūsų? :)
Kol kas viso, vėliau įmesiu dar kai ką.

6 Komentarai

 1. Kažkada jau siūliau Vilijai, dabar siūlau ir tau. :D Sugalvok temą straipsniui. Taip tau pačiai bus lengviau atsirinkti tikrus talentus. Iš karto pamatysi, rašytojas, kurios sužibės, o kurios ne. Kiekvienas glaim prikurti ko nors gražaus temomis kurios mums patinka, bet ar galim parašyti temomis, kurių nemėgstame? Va čia tai klausimas. :D Siūlau sugalvoti kokią originalią, šmaikščią, kūrybingą temą. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Žinau, apie tai galvojau, bet sakau, tai pirmoji mano rengiama atranka, kol kas tegu rašo savo tema :D o vėliau aš jau pagalvosiu :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. visiškai sutinku su Gabyx2. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. visiškai sutinku su Gabyx2. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Hėy, nustatykit amžių priimamų rašytojų. Nes kuo toliau, tuo labiau straipsniai panašūs į 11mečių sapaliones :) Siūlau padaryti nuo 14 metų. Nežlukit, nuo pat pradžių buvot SUPER, tad būkit tokiso ir dabar. Gana mažų mergicų!

  AtsakytiPanaikinti