Rubrika KNYGA


štai į rubriką KNYGA mano pirmasia straipsnis:

perskaičiau knygą "PRIEBLANDOS ŠALIS", tai serijos Nemirtingieji Alyson Noel, trečia dalis

taigi apie knygą - pradėsiu nuo pat pradžių, nuo pat pirmosios "AMŽINAI" knygos, kad suprastumėte. Evė buvo populiarioji mergaitė, niekas jai nestokojo dėmesio, ypač berniukai, nors ji turėjo vaikiną nebuvo patyrus tikrosios meilės... Ir nutiko siaubingas dalykas, ji su savo tėvais, sesute Rile ir šuniu Vėdrynu pakliuvo į avariją, tuomet visas jos gyvenimas pasikeitė, Evė vienintelė iš savo šeimos stebuklingai išgyveno, bet sugrįžo į gyvenimą turinti ypatingus gebėjimus - galinti skaityti mintis, matyti numirusių žmonių sielas ir regėti žmonių auras. Netekus savo artimųjų ją priglaudė teta Sabina, gyventi naujame mieste, mokytis naujoje mokykloje, turėti naujų draugų. Evė naujame gyvenime nepripažino savo galių, todėl jų kiek įmanoma vengė, nešiojo mėgstinius su gobtuvais, o jos ausyse visados būdavo ausinukas su kiek įmanoma garsesne muzika kad negirdėtų minčių, todėl ji mokykloje tapo draugais su nepritapeliais Mailsu ir Heivna, o populiarieji iš Evės šaipydavosi. Staiga į mokyklą atvyksta naujokas - gražuolis Deimenas jis turi paslaptį...
Taigi istorija tęsiasi knygoje prieblandos šalis. Evė nusivylusi savo pasirinkimu kai Deimeno gyvybė kabėjo ant plauko, padarė klaidingą sprendimą, dabar ji su Deimenu negali susiliesti ir pabučiuoti vienas kito, nes kitaip jis mirs. Vienintelė galimybė gauti priešnuodį, pasidavimas nemirtingajam blogajam Romanui, kuris taip trokšta iš Evės ko nors mainais, jie visaip su tuo kovoja, o Romanas rezga šį tą siaubingo.

Deimenas sužinojo jog yra tokia vieta kaip Prieblandos šalis, ten patenka nemirtingieji kurie buvo nužudyti, taigi jų sielos pasmerktos po mirties klajoti vienos.

Taip pat Deimenas papasakoja Evei apie jų praeitus gyvenimus, kaip ji vis atgimdavo, o jis nuolat jos ieškodavo, gyvendamas per visus savo šimtuosius metus, be to jis jai atskleidžia tiesą jog, ne jis vienintelis būdavo jos meilė, buvo ir kitas, o jis šiame gyvenime Džudas! Jos darbo viršininkas - gražuolis, kuriam ji jaučia trauką, todėl Deimenas ją palieka, kad ji apsispręstų.

Evė atranda Šešėlių knygą, kurioje kaip ji mano būtų galima burtais iš Romano gaut priešnuodį, tačiau ji ir vėl padaro klaidą, užkerėjo jį per juodąjį mėnulį, kai siaučia tik blogio jėgos, ji būtent iš jų pasisėmė energijos ir pririšo jį prie savęs...

Pagaliau Romanas atskleidžia ką visą tą laiką rezgė, jis paėmė įkaitę Heivną ir sugirdė jai nuodingos arbatos, jos gyvybė beveik pražuvus, todėl Romanas liepė Evei apsispręst ar paimti nemirtingumo sulčių ir išgelbėti Heivną, bet tuo pačiu pasmerkti jos sielą klajoti Prieblandos šalyje, ar leisti jai numirti ir gauti taip norėto priešnuodžio Deimenui...

Man asmeniškai labai patiko, tik aš ją labai labai ilgai skaičiau, nes TINGĖJAU. O dabar, ne tik mano komentarai, bet ir kitų žmonių:

Alysoen Noel sukuria puikius ir įtikinamus personažus. Žaviuosi "Saulėlydžio" saga ir patariu savo bendraminčiams perskaityti šias knygas.

Įsimylėjau šią knygą. Negali atsitraukti nuo pat pradžios, nes dėlionė papildoma po truputį ir tikrai nežinai, ko tikėtis iki pabaigos... Nuoširdžiai patariu ją perskaityti ir kitiem.

Mane patraukė šių romanų nenuspėjamumas, baugus paslaptingumas ir ypatinga magija... Sužavėjo Evės paveikslas. Patariu perskaityti.

Alyson Noel - nepaprastai talentinga rašytoja, ji kaskart tai patvirtina pasirodžius naujai "Nemirtingųjų" serijos knygai. Autorė rašo su įtampa ir aistra, jos žodžiai susilieja į nuostabų kūrinį suvirpindami skaitytojų jausmus.

Kiek mačiau neigiamų komentarų nėra, todėl rekomenduoju ir jum perskaityt jas ;). Ačiū kad skaitėt.

5 Komentarai

 1. Gal geriau iš karto numesk nuorodą, nuo kur nukopinai...
  Ir šiaip. Žmonės prašė NEATPASAKOTI ISTORIJOS, o geriau savo nuomonę parašyt, veikėjus apibūdint, palygint su kitomis nygomis. kas patiko, kas nuvylė... Aš nesuprantu, kodėl jūs nesugebat atsižvelgt į skaitytojų nuomones?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pritariu anonimui. Galėjai parašyti savo nuomonę arba jei neišeina išreikšt savo nuomonės, parašyk + ir -. Vis geriau. Nereikia atpasakot knygos...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nepyk, bet šis straipsnis man priminė lietuvių kalbos pamokas, kai atsiskaitinėju užklasinį skaitymą, pristatau perskaitytą knygą: ''perskaičiau knygą tokią ir tokią'' , ''taigi apie knygą...''. Tiesiog nuomonę reikėjo išsakyti apie knygą ir tiek, nes šito negaliu vadinti straipsniu..

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nu, kad ir kaip bebūtų gaila, pritariu visiem trims, esantiems viršuje :(

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas ^^Eve Lyn^^ Brigita Juste - nuo niekur aš nenukopinau, netokia aš jau durna kaip jūs mane laikot, čia absoliučiai visi mano žodžiai išskyrus tuos kitų žmonių komentarus, kadangi aš esu tokia DURNA ir nemoku rašyt straipsnių, einu iš šio blogo, tikriausiai ne šiandien ir ne rytoj, gal pirmadienį, nes mano nervai jau neatlaiko, aš tik norėjau pabandyt, bet nei velnio man nesigauna, štai paskutinis lašas :)

  AtsakytiPanaikinti