Sveiki gyvi, mielieji!


Taip maloniai šiandien ryte nudžiugau, radus TD priėmimo laišką savo el. pašto dėžutėje, kad visdar negaliu tuo patikėti! Gan seniai vis noriu čia pakliūti, bet tai pavėluoju, tai dar kas pamaišo, o dabar pykštpokšt ir aš jau čia!
Taigi prisistatysiu: esu Simona iš Elektrėnų, man penkiolika su daugiau nei puse metų, tad kartais mėgstu pasukčiauti ir pasakyti, jog man jau šešiolika.. ( 16! Tas skaičius toks gražus! )
Esu mokinė, būsima dešimtokė, kuri, kaip bebūtų keista, mėgsta mokytis, laukia naujų mokslo metų ir to linksmo, crazy sąsiuvinių, tušinukų, trintukų ir kitokių niekniekiukų apsipirkinėjimo, kurio daugelis negali pakęsti. Labai mėgstu, liaudiškai tariant, šopintis. Manau tai gali pagydyti nuo juodos depresijos rudenį, pakelti nuotaiką iš pelenų ir tiesiog gerai praleisti laiką su draugais. Taip pat, praeitais mokslo metais baigiau muzikos mokyklą, kur mokiaus fortepijono paslapčių mėgėjų klasėje, o šiais - pati mėginsiu mokintis groti gitara (rašykit, jeigu yra mokančių ir norinčių pagelbėti savarankiškuose mokymuose).  Brazdinamos gitaros stygos, bent jau man, skamba labai gražiai, romantiškai ir labai šiltai, tikriausiai joks kitas instrumentas, taip švelniai neskamba.. Na, ką dar galiu pasakyti apie save? Labiausiai iš visų Lietuvos atlikėjų mėgstu Andriu Mamontovą, kuris tiek kaip asmenybė yra labai charizmatiška, tiek kaip muzikos kūrėjas ir jos atlikėjas yra nenukonkuruojamas. Į muzikos pasauly jis įneša žymiai daugiau spalvų, ir kuria muziką, kuri yra nerealiai gera ir tinkanti bet kokiai nuotaikai!
Na, dėl straipsnių, iš manęs galite tikėtis visko. Labiausiai mėgstu rašyti tokiomis temomis, kurios yra naudingos ir aktualios, bet nemėgstu apsistoti ties viena, tad stengsiuosi paįvairinti. Taip pat, norėčiau jog rašytumėte pageidavimus į mano el. pašto dėžutę: mazytebraskyte@gmail.com
Taigi, savo prisisistatymą jau baigsiu. Jei dar norite ką nors sužinoti, klauskite komentaruose arba kvieskitės į skype: zemuogee1
Tikiuosi, Jūsų nenuvilsiu
Iki pasimatymo!
Simona :)

16 PAKOMENTAVO

 1. Tikiuosi, kad pagaliau atėjusi vyresnio amžiaus rašytoja patiks man :DDDD

  AtsakytiPanaikinti
 2. Skaidre - Ačiū, beje, sėkmės ir tau pačiai ;))
  ^^ Eve Lyn ^^ - Dėkoju, stengsiuosi :)
  Anonime - Viliuosi tau patiks mano straipsniai ir tikiuos tavęs nenuvilti :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sėkmės Simona! Vien tik dėl amžiaus, tu turėjai didelį pranašumą,o tai reiškia, kad vyresnės paauglės rašo žyyymiai geresnius ir kokybiškesnius straipsnius! (nors aišku nenuvertinu ir jaunesnių talentų) :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. O smagu, kad yra rašytoja iš Elektrėnų, aš irgi iš šio miesto ;)
  Didžiausios sėkmės tau rašant :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Tikiuosi bus daugiau ne 10meciams skirtu straipsniu.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Kaip smagu, kad kuo toliau, tuo daugiau atsiranda rašančių žmonių, bloggerių, kurie gyvena visai arti : ))
  Sėkmės !

  AtsakytiPanaikinti
 7. Monika - Ačiū, kad tikite manimi :)
  Justė - Labai ačiū, už palaikymą :) (parašyk savo fb :D )
  Anonimiškas - Stengsiuosi, į šį blogą ir norėjau pakliūti tam, jog patobulėčiau išklausius svetimų žmonių nuomones, atsiliepimus :)
  Zouhouhou. - Parašyk savo fb, įdomu, koks kaimynas skaitys mano įrašėlius :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Sveika atvykus (:
  Tikiuosi, jog savo straipsniais padėsi po truputį atsigauti blogui. :))

  AtsakytiPanaikinti
 9. Sveika :) Didelės tau sėkmės rašyme :)

  AtsakytiPanaikinti