Ta pati rubrika, su kuria draugavai ankščiau grįžtaaaa


Labas rytas, brangieji!
Iš ties blog'e rodžiau gan seniai, kadangi yra galbūt trys dalykai kodėl. Pirmasis iš jų, tai esu labiau užsiėmusi istorijos rašymu. Antrasis - facebook puslalpiai. Na, viename nesinori nuvilti adminių, be to, tas puslapis yra svarbus man. O trečia, galbūt net nekyla ranka rašyti ilgų straipsnių, o tai man reikės pradėti daryti. Tiesiog reikia prisiminti gerus filmus kuriuos esu mačiusi... :D Ir vieną iš jų šiomis dienomis pasistengti pateikti jums. Na, o nekalbant apie tai manau ne visi suprato iš straipsnio antraštės apie ką aš.

Turbūt kai ankščiau rašiau šiame blog'e dauguma prisimena tokią rubriką kaip "ką mes turime gražaus?" todėl būtent nuo šiandien ją tęsiu toliau, kad galėčiau rašyti ne vien ilgus straipsnius kurie užima daugiau laiko, bet ir trumpesnius. Taigi, kol kas nieko nesakau, bet iš karto skelbiu užduotį.


O užduotis yra tokia:

Jums namuose reikia surasti gražiausią turimą arba žiedą arba apyrankę ir nufotografuoti ją. Ji arba žiedas gali būti ant jūsų rankos, arba tiesiog padėti ant kokio stalo. Taipogi prie jų teks pridėti lapelį su jūsų vardu, kad žinočiau, jog čia tikrai jūsų. O jeigu aksesuarai bus ant jūsų rankos - tiesiog lapelį laikykite rankose.

Nuotraukas man siųskite į mano elektroninį paštą - its.meh.yo@gmail.com iki rugpjūčio 20 dienos. Kartais įkelsiu arba dar kartą šį straipsnį, arba padarysiu, kad jis būtų naujausias. Taigi, netingim, siunčiam, o nugalėtojos laukia mini interviu susijęs su šia tema. :)

Kol kas viso, gal dar susitiksim! :*
P.S. jei turit klausimų, klauskit. 

0 Komentarai