Tūc,tūc! Gimtadienio vakarėlis liuks!

INDRĖ K.

Sveiki visi! Šiame blog'e šioks toks chaosėlis dedasi, bet aš vis tiek sumaniau jums parašyti straipsniuką. 
Šiame straipsnyje duosiu daugybę patarimų kaip padaryti gimtadienio vakarėlį įdomu ir linksmą . Gal kam prireiks šių patarimų, o gal kai kuriems neprireiks, bet čia kiekvieno reikaliukas. 

Datos ir laiko paskyrimas : Taigi datą ir laiką turime išrinkti tokią, kad kiekvienas svečias galėtų atvykti ir ,kad jums būtų patogu. 

Data: Jeigu jūsų gimtadienis savaitgalį ,tada jums pasisekė ir galite drąsiai daryti šventę tą dieną kurią gimėte, o jeigu jūsų gimimo diena viduryje savaitės ar darbo dieną , tada tenka šventę nukelti savaitgaliui, nes tavo draugų tėvai tikriausiai tik , tada turi laisvadienį. Taip pat reikia atsižvelgti į orus. Pasidomėk kokie orai bus visą savaitę, jeigu gimtadienis vyks vasarą tai ypač svarbu geras oras.
Laikas: Geriausia pradėti gimtadienį dieną 14:00val. tada svečiai galės ilgiau pabūti iki vakaro. Na žinoma galima ankščiau ar vėliau. Būtų gerai pasidomėti,kada tėvai baigia darbą, nes juk tėvai atveš tavo draugą.

Kvietimų išdalinimas,išsiuntimas : Visi žinome,kad prieš gimtadienį draugams kuriuos kviesime turime pranešti apie šventę. 

Ką rašyti: Visada turime pateikti išsamią informacija svečiui. Turime parašyti kvietime: Datą, laiką, šventės vietą, jeigu darote teminį gimtadienį ,tada pamynėti temą ar aprangos kodą.

Kada išdalinti,išsiųsti: Visada patartina kvietimus išdalinti,išsiųsti savaitę prieš šventę, tada draugai turės laiko paprašyti tėvų leidimo į šventę ir išrinkti jums dovaną.

Gali padaryti teminį vakarėlį: Tai puiki proga gimtadienį paversti linksmesniu! Gali prigalvoti įvairių temų,bet reiks išsirinkti tik vieną. 

Kokios temos gali būti: Gali daryti tik spalvos kodą, svečiai turės aprangoje turėti tam tikrą spalvą ar aksesuarą. Bet daug smagiau sugalvoti temą pvz: Ligoninė, zoologijos sodas, senovė, pop žvaigždės  ir dar daug įvairiu temų. Taigi nurodžius tema svečiai apsirengia pagal temą. Na pvz : ligoninė - kai kurie apsimeta ligoniais, kai kurie daktarais.

Kambario papuošimai: Visiems nuotaiką praskaidrina spalvos, papuošimai, tada gerai nuotaikai užtaisyti reikia gerų papuošimų.
Kaip puošti: Jeigu užsimanei šventės su spalvos kodu ar tema, tau bus kiek paprasčiau papuošti šventės kambarį. Jei išsirinkai spalvos kodą, tada ir reikia kambarį puošti šia spalva, bet svarbu šios spalvos "neprikrauti" , tiesiog dar pridurk derančių spalvų balionuose,servetėlėse. Na, o jei pasirinkai temą, tada ir puošk pagal temą. 
O paprastam gimtadieniui reikia tiesiog spalvų. 

Maistas: Manau čia labiau patars jūsų kulinarės mamos. Tiesiog galiu patarti, kad nereikia labai prikrauti stalo , bet ir uždėti maisto pakankamai. O tortas būtinas! 

Žaidimai: Žaidimai pralinksmina gimtadienio šventę, todėl į "scenarijų" būtu labai gerai įtraukti žaidimų.
Kokie žaidimai: Yra įvairių žaidimų na pvz: susipažindinimo ar žodžiu atliekami. Šį karta duosiu jums gerų gimtadienių žaidimų puslapį : http://day.lt/zaidimai .
Nepamiršk prizų! : Prizai ypač paskatiną draugus būti žaidimuose aktyviais. Nupirk visokių smulkmenų ir apdovanok draugus. 

Muzika: Turi būti visiems įtinkama. Geriausia, kad būtu tokia traukianti šokti ir tokia kelianti nuotaiką. Duosiu viena pavyzdėlį : 

Bet žinoma gera kompanija, tiesiog padaro gimtadienį linksmą ir šaunų! :)
Iki;**

8 Komentarai

 1. tikrai įdomus ir naudingas straipsnis :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nieko naujo ir įdomaus nepateikei. Galėjai išsamiau viską aprašyti, pateikti nuotraukų su pasirinktomis gimtadienio temomis ir žaidimų galėjai parašyti, o ne numesti nuorodą.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Puikus straipsnis, nors aišku, viskas ir taip žinoma :) Pritariu anonimui, kad reikėjo pačiai įdėti žaidimų :}

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nieko naujo nepasakei :) Viskas akivaizdu ir taip. Reikėjo išsamiau aprašyti, parašyt įdomių ir mažiau girdėtų patarimų.

  AtsakytiPanaikinti