Vas Happenin'?!!

Sveikos ir sveiki mielieji TD blogo skaitytojai! Su jumis sveikinasi nauja rašytoja.


Kas aš esu?

Mano vardas Neda, gimiau mažyčiame Lietuvos kaimelyje Kupiškio rajone vėlyvą 1999-ųjų pavasarį. Nuo pat vaikystės pamilau muziką, tad be jos neįsivaizduoju nei vienos savo gyvenimo dienos. Savo favoritais dažniausiai įvardiju Coldplay, Foster The People, Deadmau5, Skrillex (dievinu dubstep!), taip pat Bruno Mars, Ed Sheeran, Adam Lambert, One Direction. Laisvalaikiu man patinka keliauti, gaminti, skaityti, daug valgyti, dainuoti, šokti, groti, kvailioti, skaičiuoti žvaigždes ir garsiai juoktis.  Iš tiesų, apie save galėčiau pasakoti ir pasakoti, todėl jeigu kilo klausimų, paliksiu savo kontaktus apačioje.


Kodėl aš čia?

• Mėgstu daug kritikuoti ir reikšti nuomonę, tad bus įdomi patirtis pabūti kritikuojamai kitų. Tiesą sakant, net nenumanau, kokia bus Jūsų reakcija į mane ir mano straipsnius, todėl iš tikro jaudinuosi.
• Noriu savo rašliavomis pasidalinti su daugiau žmonių, gauti daugiau nuomonių ir reakcijų, ne vien iš savo mokyklos mokytojų. Jaučiu, kad jos mane per daug išlepino.
• Noriu tobulėti, bei mėgstu apsikrauti darbais.

Iš tiesų apsidžiaugiau, kai gavau laišką, kad mane priėmė. Tai buvo taip netikėta! Milžiniškas AČIŪ Monikai dar kartą! *virtualus apkabinimas*
Planai

• Pradėti naują rubriką, kurioje kiekvieną savaitgalį išbandysiu po vieną receptą, gaminimo procesą aprašysiu ir papildysiu nuotraukomis. Receptus išsirinksiu pati, juos galėsite siūlyti ir jūs.
• Tęsti Vilijos rubriką „Tiems, kas mėgsta muziką!“, nes tai buvo mano favoritė prieš patenkant čia.
• Karts nuo karto sukurpti įdomų straipsnį atsitiktine tema.
• Sulaukti daug kritikos ir pamažu tobulėti.


Žadėtieji kontaktai

https://twitter.com/NedaStylinson
http://www.facebook.com/neda.meow1
http://ask.fm/NedaMeow


Iki greito!
Neda

9 Komentarai