Žadėjau daug, bet kaip ir visada nieko nepadariau. O tai reiškia, kad man rimtai nekyla ranka ką nors čia veikti.. Neturiu noro rašyti straipsnių, neturiu noro galvoti temų, o kodėl - nežinau. Tad turbūt teisingai supratot.. Aš palieku TD. Antrą kartą.. Jį perduodu vienam asmeniui, kuris manau, kad to nusipelnė. Su ja puikiai sutariu, ji mėgsta rašyti, turi užsidegimą, tad ko trūksta? Ogi tai Skaidrė!!

Tiesiog dar kartą ačiū visiems, kurie mane palaikė, kai grįžau ir atsiprašau tų, kurie dėjo į mane per daug vilčių. Tokia jau aš - jeigu neturiu noro, tai neturiu, o prisiverst nepavyksta. Tiesiog tikiuosi, kad manęs nepamiršit, kai kurie prisiminsit iš gerosios, o kai kurie gal iš blogosios pusės.. Tiesą sakant tai nėra labai jau svarbu - svarbiausia, kad prisimintumėt.

Tiesiog dar kartą ačiū. Trumpas atsisveikinimas - bet neturiu ką sakyti, nes praeitą kartą viską pasakiau!
Tiesiog dar kartą ačiū.
P.S. 1D fanės pakvieskit mane į skype - moni.xe.xe (: noriu pabendrautt. :D
Tai tiek.
Gerbkit, mylėkit ir dar kartą mylėkit naują adminę - Skaidrę!! O aš tariu - sudie. :*

6 Komentarai

 1. Nesusilaikysiu nepakomentavusi. Šiame bloge lankausi ne taip jau ir seniai, tačiau pirmą kart užsukus nespėjau skaityti straipsnių. Dabar jų nebėra iš viso. Rašytojos kaip greitai ateina, taip pat greitai ir išeina, net neparašiusios padorių straipsnių. Nekaltinų tų, kurios stengiasi, bet mane jau už3.14so skaityti naujas "labas" ir "viso gero" žinutes. Pasišalinkit neatsisveikinusios ir daugiau nebegrįžkit, nes blogo patirtis rodo, jog antrą kartą čia niekas neužsilieka. Aplamai čia niekas neužsilieka, žmonės keičiasi taip dažnai, jog aš nebesuvokiu kas už ką atsakingas. Tiesiog man sumautai gėda už jus, kad neprisiimat atsakomybės už visus gražius žodžius ir pažadus ir tik visad pareigas perduodat kitam žmogui, kuris nepakėlęs naštos po kurio laiko irgi išeina. Tiesiog apsispręskit ar jums šitas blogas tikrai reikalingas, nes šiuo metu gaištat ne tik savo laiką, bet ir skaitytojų.

  AtsakytiPanaikinti
 2. AŠ ADMINĖ buvau, todėl ir atsisveikinau.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Emilie, o gal pati nori prisijungti į komandą ir parodyti ką moki? Monika atsisveikino dėl to, kad niekas nerašytų - kam ta Monika administratorė čia, jeigu nerašo?..
  Sutinku su tavo nuomone, tačiau viskas pagerės. Prižadu.
  Esu TD administratorė, tai man didelė atsakomybė. Prisimenu kai pati buvau tik lankytoja čia - "pykau" ant šito blog'o, nes beveik nebūdavo straipsnių. Atėjus čia paaiškėjo, kad viskas nėra taip lengva, kaip atrodo.
  Vien dėl skaitytojų šio blog'o neapleisiu. Žinau, ko jiems reikia.
  Ir šiaip, viskas turi pabaigą - kažkada pabaigą turės ir TD.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Monika, atsisveikinai ir pasisveikinai du kartus, tas man ir kliūva, jog rašytojos kada nori išeina, kada nori grįžta vėl.

  Skaidre, dėl straipsnių aš suprantu, kad juos sunku rašyti, tam reikia laiko ir pnš, ypač kai vasara. Nesu viena iš tų anonimiškųjų, kurios skaičiuoja minutes nuo vieno straipsnio atsiradimo iki kito. Taip, blogas reikalauja labai daug laiko ir atsakomybės, todėl ir ima pyktis, jog jos daug kas čia nejaučia. Atrodai pasiryžusi gelbėti situaciją, ko aš tau labai linkiu ir tikiuosi iš tavęs greitu laiku neišvysti atsisveikinimo laiško.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Iš ties taip ir galvojau, kad taip nutiks, taip, kad nelabai ir nustebino mane visa tai. Iš ties blog`as žiauriai pasikeitė nuo pačios pradžios, kai visko ėmėsi Vilija su Monika iki dabar, ir gaila, tačiau pasikeitė į blogąją pusę. Kad ir keičiasi rašytojos kas mėnesį, ar net dažniau jos yra priimamos, tačiau tai nesuteikia jokio aktyvumo, tik padaugėja straipsnių : "labas" ir "ate". Ankščiau jis buvo toks savas, tačiau dabar net nesinori čia eiti ir žiūrėti kas gero kiekvieną dieną, užtenka užsukti į savaitę kartą ir tai dažnai nieko gero parašyta net nebūna. O ir ateini su ta mintim ar blogg`as dar gyvuoja, ar vis dėl to jau nebe. : )

  AtsakytiPanaikinti