DIY

Sveikos. Kaip pirmosios dienos mokykloje? :D Man pirmadienį ir šiandien (antradienį) nebuvo pamokų, tačiau nuo rytojaus reikės kibti į darbus. Eh, bent jau aš tai laukiu. Žiauriai pasiilgau rašymo sąsiuvinyje. :D 
Šiandien sumąsčiau parašyt apie turbūt visoms paauglėms svarbų dalyką - DIY (do it yourself, liet. pasidaryk pats).


1 PAMOKA
Kadangi vasara jau prabėgo, ir jos laukti reikės labai ilgai, kodėl neprisiminus bent jau pavasario? Scarlett siūlo puikų, kasdienišką manikiūrą. Jeigu vasaros nesusigražinsim, tai gal bent manikiūru pajausim artėjantį pavasarį (gaila, dar teks iškentėti žiemą :/).


2 PAMOKA
Ši gal kiek sunkesnė, bet vistiek laabai įdomi. Pamokoje rodoma kaip tinkamai ir gražiai nusikirpti džinsus (paversti juos šortais) ir kaip padaryti juos spalvotais! Dėja, jau nebe vasara, taigi su šortais tris mėnesius nevaikščiosi, tačiau rugsėjo pradžia dar gana šilta.  Bent jau Šiauliuose.
3 PAMOKA
Trečioji bus toms, kurios turi iPhone. Kadangi aš turiu, todėl būtinai darysiuos tai. Šiauliuose nėra pirkti gražių iPhone dangtelių, taigi.. pasidarysiu pati! Gal ir tu nori pabandyti?
Jeigu jūs susidomėjot, tačiau nerandat kur pirkti kokių nors priemonių, skaitykit toliau. 
Pirmoji pamoka turbūt visiems pavyktų, nes ten nieko daug nereikia: kokios nors spalvos lako; permatomo lako; nagų valiklio. Viso to rasite bet kokioje "Sarmos" arba "Drogo" parduotuvėje, o blogiausiu atvėju net "Maximoje".
Antroji pamoka. "Bleach", iš anglų kalbos išvertus yra baliklis. Jo rasit tiek maximoj, tiek rimi parduotuvėse.
Sodos taip pat rasit maximoje.
Dažų rasi meno prekių parduotuvėse. Geriausia būtų, jeigu pirktum tekstilinius nenusiplaunamus dažus. Jie brangoki, tačiau kiek skaičiau forumuose, jų kokybė laabai gera. 
Trečioji, paskutinė pamoka. Kniedžių pirkti ne internetu neradau. Manau, kad turėtų būti meno parduotuvėse, arba rankdarbių parduotuvėse. Blogiausiu atvėju, juk yra diržų su kniedėmis - tereikia jas nusiimti.
Klijų visuomet rasi artimiausioje parduotuvėse, juk klijai - svarbus dalykas žmogaus gyvenime.

1 PAKOMENTAVO

  1. Hmmm... Būtų buvę įdomiau, jei tai būtu paveikslėliai. O jei norėjai dar labiau kažką sudominti, galėjai įdėti savo DIY! Nes tokius internete rasti lengvą, o kai padarai kažką pati ir tai parodai visiems - iš karto susilauki dėmesio :) Bet aplamai, tai patiko :)

    AtsakytiPanaikinti