Hello my friends!


Sveiki, gerbiamieji TD blog`o skaitytojai.  Esu nauja rašytoja, kurios vardas Justė. Gal kai kas mane pažįsta, kai kas, gal ne, aš ir vėl grįžau į šį blog`ą. Atrodė, kad man to pakaks, daugiau nerašysiu, bet pasiilgau rašymo, todėl nieko nelaukdama užpildžiau anketą į rašytojų atranką.
Taigi, esu Justė, man 15 metų, gyvenu Elektrėnuose.  Eisiu į 9 klasę. Taip pat patinka grupė One Direction, esu taip sakant išprotėjusi dėl jų. Mėgstu klausytis muzikos, taip pat dainuoti. Neįsivaizduočiau savo gyvenimo be dainavimo, jis man praskaidrina dieną, kai būna bloga nuotaika, padainavus būna gera. Daug kas sako, kad dainuoju gražiai, tai man paglosto širdelę.
Taip pat mano gyvenimas alsuoja ne vien tik muzikos ritmu, daug laiko skiriu rašymui,esu parašiusi vieną istoriją (na, ji nėra labai ilga, bet kaip pirmoji mano istorija, manau, visai gerai ją parašiau). Taigi, vos tik parašiau istoriją, nenustygau vietoje ir visai neseniai pradėjau rašyti naują.
Taip pat labai mėgstu keliauti, nors šalių esu aplankiusi ne per daugiausiai, bet stengiuosi praplėsti savo akiratį. Nežinau, kodėl, bet man patinka net važiuoti ilgai autobusu, ar mašina, todėl, kad būna tas virpuliukas: aš jau važiuoju!
Na, kaip rašytoja stengsiuos būti dėmesinga, aktyvi ir lauksiu komentarų.
Tai tiek trumpai apie mane. Jei turite klausimų, pastabų, ar šiaip ko nors norite paklausti, visados lauksiu jūsų laiškučių savo el.pašte: justinamaleckaite13@gmail.com arba komentaruose :)
Iki :)

5 Komentarai

 1. Ta pati kur ana karta nukopijavo straipsni ir parase, kad ilgai su juos dirbo taip?
  Nu ir rasytojasa priimat.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonime, nežinau aš, ar Justė kopijavo ką, ar ne. Gal gali to straipsnio nuorodą?

  AtsakytiPanaikinti
 3. Skaidre- Ačiū :)
  Anonime- taip ta pati. Aš atėjau ne tam, kad kartočiau praeities klaidas. Aš atėjau tobulėti. Todėl, net NESIRUOŠIU KOPIJUOTI STRAIPSNIŲ. Nesu ant tiek kvaila, kad taip daryčiau dar kartą. Jei taip ruoščiausi daryti, nebūčiau atėjus dar kartą.
  Skaidre- to straipsnio nėra, nes aš kai pirmą kartą rašiau blog`e jį ištryniau, kažkur po kelių dienų kai jį buvau parašius.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Sėkmės rašant! Tikiuosi šį kartą tavimi nenusivilti :)

  AtsakytiPanaikinti