ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Heyyyyy! Kaip laikotės?
Turbūt prisimenat dar tokią Moniką, kuri po truputį padėjo šiam bog'ui atsigauti, gauti naujų skaitytojų ir bent minimalų aktyvumą.. Ir kuri vos viskam pagerėjus dingo. Visą savaitę. Ir iš ties, atsiprašau..

Pirmoji savaitė mokykloje tokia žiauri.. Jau spėjom parašyti kontrolinį :DDDD ir kita savaitė bus tokia sunku.. Bent jau dalis jos. Na, bet aš ne apie tai. Pasikeitėm. O tai reiškia, kad dabar blog'e ruduo. Matot iš fono, kurį surado Skaidrė, ne aš. Mano darbas buvo jį pakeisti. Kiek vėliau manau, kad užsiimsiu su kortelėmis. Bet kiek vėliau.

Na, o dabar tiesiog noriu pasakyti keletą dalykų - į konkursą gavau lygiai 7 dalyvių nuotraukas, todėl greitai jį pradėsiu kelti ir taip toliau.. Taipogi eilėje TKMM ir Kmtg bei straipsnis apie filmą ir šiaip galbūt straipsnis apie bet kokią temą. Manau, kad savaitgalį bus laiko, todėl galėsiu skirti jo dalį rašymui :)

Tad pasikeitėm, atsinaujinom ir toliau keliaujam prie darbo! Tik norėtųsi, kad jūs komentuotumėt.. Nes straipsnių sakyčiau tikrai yra, bet trūksta komentarų.
Na, bet anyway, dabar atsisveikinu ir sakau iki pasimatymo! Dar susitiksim. x
Iki!♥
DALINTIS:

1 komentaras:

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Laukiam straipsnių :p

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google