Heyyyyy! Kaip laikotės?
Turbūt prisimenat dar tokią Moniką, kuri po truputį padėjo šiam bog'ui atsigauti, gauti naujų skaitytojų ir bent minimalų aktyvumą.. Ir kuri vos viskam pagerėjus dingo. Visą savaitę. Ir iš ties, atsiprašau..

Pirmoji savaitė mokykloje tokia žiauri.. Jau spėjom parašyti kontrolinį :DDDD ir kita savaitė bus tokia sunku.. Bent jau dalis jos. Na, bet aš ne apie tai. Pasikeitėm. O tai reiškia, kad dabar blog'e ruduo. Matot iš fono, kurį surado Skaidrė, ne aš. Mano darbas buvo jį pakeisti. Kiek vėliau manau, kad užsiimsiu su kortelėmis. Bet kiek vėliau.

Na, o dabar tiesiog noriu pasakyti keletą dalykų - į konkursą gavau lygiai 7 dalyvių nuotraukas, todėl greitai jį pradėsiu kelti ir taip toliau.. Taipogi eilėje TKMM ir Kmtg bei straipsnis apie filmą ir šiaip galbūt straipsnis apie bet kokią temą. Manau, kad savaitgalį bus laiko, todėl galėsiu skirti jo dalį rašymui :)

Tad pasikeitėm, atsinaujinom ir toliau keliaujam prie darbo! Tik norėtųsi, kad jūs komentuotumėt.. Nes straipsnių sakyčiau tikrai yra, bet trūksta komentarų.
Na, bet anyway, dabar atsisveikinu ir sakau iki pasimatymo! Dar susitiksim. x
Iki!♥

1 Komentarai