Ką padovanoti draugei gimtadieniui?

Sveiki, kaip prasidėjo išeiginės? Aš savo vakarą pradedu nuo straipsnelio. Mane dažnai kamuoja klausimas: „ką padovanoti?“. Pagalvojau, kad ir jums tai aktualu, tad nusprendžiau pasidalinti mintimis. Taigi. Pateiksiu kelis variantus, kurie mano manymu, yra patys mieliausi ir įdomiausi. 1.Albumas su nuotraukomis. Tokią dovaną esu gavusi pati, ir mane be galo pribloškė. Man buvo taip malonu išvysti mano ir visų draugių nuotraukas. Žinoma, tokios dovanos neužsidėsi, nepanaudosi, tačiau manau, ji atneš begalo daug malonių prisiminimų. Kad būtų dar efektingiau, galima po kiekviena nuotrauka ką nors užrašyti. Darbo daug, tačiau efektinga. Ką reikia padaryti? Reikia nupirkti mažą, tačiau pakankamai storą albumą nuotraukoms, gauti tavo draugės nuotraukas su tavimi, taip pat kitomis jos pažįstamomis ir nueiti atsispausdinti. Kiek domėjausi, atsispausdinti nuotrauką kainuoja keli litai (1vt), bet galima atspausdinti ant paprasto popieriaus lapo. Jeigu turi printerį, tai dar geriau.
2.Jeigu tavo draugė mėgsta saldainius, ir jeigu tu nori, kad tavo dovana atrodytų labai didelė, tai tada reikia eiti į saldainių parduotuvę! Šokoladai, čiulpinukai... Tik nepirk iš kiosko saldainių. Viską sukrauk į didelę dėžę ir ją suviniok, arba gali viską įdėti į dovanų maišelį (didelį). Bet yra dar kai kas. Kad draugė nieko blogo nepagalvotų, pačioj gilumoj, po saldainiais padėk kokius auskarus, žiedą ar dar ką nors kas jai patiktų. Tokią dovaną esu dariusi ir manau, draugei patiko :)
3.Iš esmės, reikia atsižvelgti į tavo draugės pomėgius. Galbūt jai patinka lakuotis nagus? Šiuo atveju siūlau nupirkti komplektą nagų tvarkymui ir komplektą prancūziškam manikiūrui. Visa tai apsieitų netoli 30-ies litų. Aš tiek mokėjau.
4.Jeigu tavo draugė nevalgo saldainių, nelakuoja nagų, turi labai daug auskarų ir žiedų, apyrankių, ir tu nežinai ką daryti, siūlau į flešiuką ar į diską įrašyti jos gražiausią nuotrauką ir nueiti atspausdinti, bet ne šiaip sau ant lapo. Galima padaryti puzlę ir įrėmint. Yra dar vienas įdomus dalykas. Nunešus nuotrauką gali paprašyti, kad ją nupieštų. Galima kaip karikatūrą arba šiaip. Žinau, kad akropolyje yra stendas su piešiniais. Jeigu tu iš kito miesto, paieškok tokios paslaugos. Jeigu moki piešti, gali pati pabandyti :D
5.Nupirk talismaną. Tai gali būti pakabukas, kuris saugo nuo visokių blogybių ir panašiai. Taip pat, nupirk arba pati padaryk atvirutę, kur parašytum, jog šis pakabukas apsaugos. Tai yra vienas iš pigesnių variantų.
6.Gali nupirkti dienoraštį, bet kad būtų talpus ir pakankamai storas. Jo pirmame puslapyje parašytum pasveikinimą. Taip pat nupirk pieštukų ar spalvotų tušinukų. Jeigu knygelę perki „senoviškos“ išvaizdos, gali pridėti ir kvepiančią žvakę.
Tai tiek :) Man šios dovanos atrodo įdomios, mielos ir linksmos. O gal jūs dovanojote ar gavote kažką panašaus? Gero savaitgalio. Justina.

15 Komentarai

 1. O man labai patiko :) Ypač ta idėja su saldainiais. Super! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Geri ir įdomūs patarimai.

  AtsakytiPanaikinti
 3. JĖGA! reikia išsisaugoti man šitą straipsnį, geriausia dovana ta - kur nupiešt nuotrauką arba atspausdint dideliu formatu :D, LIUX

  AtsakytiPanaikinti
 4. Geriausia nueiti be dovanos. Būsi išskirtinis ir ilgai nepamirš. :DDDDDDDDD

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai pravers ateityje.
  Na o aš irgi turiu įdėją (jeigu kam reikia). Papraščiausiai į paprastą stiklainį prikiškite guminukų ar saldainių, ant viršaus uždėkite skiautelę medžiagos ir aptempkite gumute. Labai fainei atrodo. Su drauge dovanojom tokį klasiokei tai patiko. Dar pridėjom tokį raštelį, kur surašyta ką linkim padaryti. Kadangi ji 1D gerbėja tai linkėjimai buvo tokie kaip:
  Sutaršyti Harrio plaukus, žiūrėti filmus su Liam, valgyti Nandos su Niall ir pan.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Indre - :DDDDDDDDDDDDD
  Pritariu anonimui. Pati ką tik norėjau siūlyti tokį variantą. Kai kitą kartą eisiu į draugės gimtadienį, tikrai darysiu tokį dalyką. O šiaip, straipsnis tikrai labai patiko!

  AtsakytiPanaikinti
 7. Žinau, kad sunku sugalvoti, bet galėjai truputį dar pasukti galvą ir parašyti daugiau idėju. Bet, šiaip straipsnis geras :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Tinklaraščio administratorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Tinklaraščio administratorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Man dovanų paieškas labai palengvina Norų Saugykla www.norusaugykla.lt
  Kai pati pradėjau savo norus užrašinėti, tai aplinkiniai irgi užsikrėtė :) Dabar bent jau artimiausiems draugams visada turiu kelis variantus, ką galima padovanoti ir neprašauti.

  AtsakytiPanaikinti
 11. Na man dovanas rinkti būna nemenkas uždavinys. Gerai, kad dauguma draugių mėgsta puoštis, tai paskutinį kartą pirkau sidabrinę grandinėlę ant kaklo, draugė liko patenkinta :)

  AtsakytiPanaikinti