Klinikinė mirtis

JUSTĖ

Sveiki visi, štai ir aš su savo straipsniu.
Ši tema, su mistikos prieskoniu, seniai sukosi mano galvoje, dar tada galvojau, kad jei rašysiu TD blog`e reiks parašyti apie tai straipsnį. Taigi, kas tai yra? Tai yra jausmas, kai jau jau pasieki mirusiųjų pasaulį, bet po kiek laiko vėl grįžti į normalų gyvenimą. Žinau, tai atrodo keistai, bet mūsų gyvenime yra daug nepaaiškinamų dalykų, kurių mes nesuprantame taip pat kaip ir šio reiškinio. Todėl bandykime bent kiek nors išsiaiškinti.
Klinikinę mirtį gali patirti ne bet kas. Dažniausiai tai patiria žmonės, kurie susirgę baisiomis ligomis, patyrę baisias avarijas ar nelaimingus atsitikimus būna jau prie pat mirties slenksčio ir žinantys, kad jau neišgyvens. Aišku, ne visi beveik mirštantys gali patirti šį reiškinį.
Klinikinės mirties ištiktas žmogus būna kai matome, kad žmogus nekvėpuoja, neturi sąmonės, bei jo širdis neplaka. Tuomet turime jį gaivinti.Ne visus žmones galime išgelbėti, statistika rodo, jog galime išgelbėti tik apie 80 % Žinoma, jei žmogus mirė iš tiesų, tuomet jis tikrai neprisikels iš numirusiųjų.
Beveik visi grįžę į šį pasaulį pasikeičia: ima labiau vertinti gyvenimą, keičia savo gyvenimo būda ir tampa labiau lengvabūdiškais.
Dar gi, klinikinę mirtį galima sumaišyti su katalepsija, tai yra liga, kuria serga žmonės negali pajudinti savo kūno ir taip pat tampa psichiniais ligoniais.
Seniau žmonės tokio dalyko, kaip klinikinė mirtis nežinojo ir daug žmonių negrįžo į savo ankstesnius gyvenimus, dabar, žmonijai tobulėjant, daugumai žmonių pavyksta grįžti ir pasakoti ką jie matė, ką darė ir kokius įspūdžius patyrė. Todėl noriu pasidalinti su jumis keleta žmonių, patyrusių klinikinę mirtį istorijomis:

Gydytoja iš Hiustono M.J. Rapini, 2003 metais patyrusi smegenų aneurizmos plyšimą, prisimena, girdėjusi Dievą, kuris pasirodė rožiniu ir švytinčiu pavidalu. Tik vėliau supratusi, kad jis artėja link jos, bet tai toli gražu nebuvęs Dievas, Mary suprato, kad tai buvo ryški šviesa, su kuria ji susiliejo. Ir kambarys, kuriame ji buvo atrodė neapsakomai. Ji sako, žinojusi, kad tai turi prasmę ir tai nėra sapnas. Tai buvo ryški vizija. Todėl, Mary linkusi gynčytis su tais, kurie sako, kad tai tėra sapnas. Taip tikrai nėra.

Tai įvyko 1974 metais,  kovo 23 dieną. Viktoras Solovas, ką tik baigęs rytinį bėgimą sėdo į automobilį. Privažiavęs prie šviesoforo sukniubo ant vairo, jį netikėtai ištiko širdies priepuolis. Viktorui pasisekė: netoliese buvo policijos automobilis, iš kurio išlipęs pareigūnas, atskubėjęs į pagalbą, prijungė jam specialų aparatą, palaikantį širdies darbą. Vėliau atvažiavo dar vienas policijos automobilis, atvežęs deguonies aparatą. Istorija teigia, kad 10,53, žmogus mirė.  Tačiau praėjus 23 minutėms, elektros šoko paveikta Viktoro širdis vėl ėmė dirbti savo darbą. Solovas prisimena, kad per tas 23 minutes juto kaip jis palieka kūną ir ėmęs kilti į  žavingos šviesos aplinką. Jis nenorėjo grįžti atgal, bet jis buvo priverstas grįžti. Jo paties žodžiais tariant, jam reikėjo aštuonių dienų, kad apsiprastų.


1989 metais Dono Piperio iš Kalifornijos, vairuojamas automobilis susidūrė su kitu automobiliu. Donui buvo sužalota galva ir medikai prognozavo mirtį. Apie pusantros valandos žmogus išbuvo be pulso, tačiau prie jo lovos pradėję giedoti ir melstis artimieji, jų nuostabai, Piperis grįžo į gyvenimą. Susidūrus automobiliams Donui vairas buvo pradūręs krūtinės ląstą, o vėliau automobilio stogas prispaudęs galvą. Jis pasakoja, girdėjęs muziką, kuri buvo lydima nuostabių aromatų. Priešais jį stovėjęs jo miręs senelis, stovėjęs tarsi sutikdamas savo anūką. Jie visi stovėję prie didingų vartų su žibintais, kurie puldavo gyvenimu.  Ponas Piperis grįžęs į normalų gyvenimą, po sudėtingų operacijų turėjęs iš naujo mokintis vaikščioti. Ponas Piperis neabejoja, jog grįžo, tam, kad praneštų žmonėms, jog egzistuoja dangaus gyvenimas.


Manau, kad sudominau. Gal kas esate patyrę klinikinę mirtį, ar pažįstate ką nors tai patyrusį? Ir ką apie tai manote? Rašykite į komentarus.
Iki susitikimo, Justė :)

Remtasi internetu.

6 Komentarai

 1. Kaip tik norėjau kažkada išsiaiškintišią sąvoką, bet vis pamiršdavau... Ačiū tau už išsamų aprašymą :) Džiaugiuosi tavo straipsniu, nes būtent tokie ir patinka man - nežinomi, įdomūs ir vertingi

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tikrai. Šitokie straipsniai daug įdomesni. Parašei tokius dalykus, kurių net nežinojau. Džiaugiuosi už tave, kad sugalvojai tokią temą. Šaunuolė! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tema labai gera, bet asmenikai man jinai yra neišpildyta : )

  AtsakytiPanaikinti
 4. pritariu Zouhouhou, kažko čia tikrai trūksta, net buvo nuobodu skaityt...

  AtsakytiPanaikinti
 5. hmm hmm... manau kad kažko jame trūksta. ir gaila, bet iki galo manęs taip ir nesudomino :(

  AtsakytiPanaikinti
 6. Gabyx2- Ačiū už tavo komentarą, smagu, kad patiko ;)
  Eve Lyn- Ačiū!
  Zouhouhou- ačiū :) Rašydama šį straipsnį jaučiau, kad tikrai kažko trūksta...
  Anonime- Na, kitą kartą pasistengsiu, kad nebūtų nuobodu :)
  Lile- pasistengsiu kitą kartą ir atsižvelgsiu į tavo ir jūsų visų nuomones :)

  AtsakytiPanaikinti