Knygų lentyna


Sveiki , kaip mokslai ? Tikiu , kad jau mokykla atsibodo : D . Pas mane klasėj jau net patyčios prasidėjo , ko stengiamasi išvengti . 
Prie kompiuterio prisėdau su naujomis idėjomis apie knygas . Aprašysiu įvairaus tipo knygas , t.y. ir apie vampyrus , ir paprastas knygas . Kaip tik šiuo metu skaitau ` Nakties namų ` serijos , aštuntąją dalį . Tiesiog , negaliu nuo jos atsitraukti . Bet dar manęs laukia dar dvi - trys knygos . Gaila , kad negaliu jų aprašyti , nebent ateityje : D . O štai ir knygos :

Rick Riordan " Persis Džeksonas ir Olimpo dievai " :
1. " Žaibo vagis "

Pusiau dievas, pusiau žmogus… Tikras didmiesčio vaikinas

Persis Džeksonas yra naujasis Haris Poteris! Jūsų rankose – pirmoji iš 5 knygų, kurios sumušė bet kokius rekordus visuose įmanomuose populiariausių knygų topuose. Niekas svaiginančia sėkme šiuo metu pasaulyje negali prilygti naujam herojui – paprastam Niujorko vaikinui, kurio laukia ypatingas likimas. Juk ne kasdien sužinai, kad esi Olimpo dievo ir mirtingosios sūnus, ar ne? Palaukite… Olimpo dievai – XXI amžiuje?! Skaitykite toliau.

Kai visur pliaupia liūtis, daugeliui žmonių atrodytų, jog jiems tiesiog nepasisekė. Tačiau jeigu esi pusdievis, puikiai suvoki, kad tam tikros dieviškos jėgos mėgina apversti tavo dieną aukštyn kojom.

Dvylikametį Persį Džeksoną vėl meta iš mokyklos... eilinį kartą. Bet tai ne didžiausia jo bėda. Pastaruoju metu antikinės pabaisos ir Olimpo dievai, regis, ėmė tiesiog lįsti iš graikų mitologijos vadovėlio. Dar blogiau, kad Persis kelis sugebėjo rimtai užrūstinti! Dingo Dzeuso žaibas, o jis tapo pagrindiniu įtariamuoju. Vaikinukas su draugais turi vos dešimt dienų surasti pavogtą žaibą ir sugrąžinti taiką kariaujančiam Olimpo kalnui. Tačiau vien sugauti vagį negana: jis turi susitaikyti su jį pametusiu tėvu, įminti apie draugo išdavystę perspėjančią Orakulo mįslę ir atskleisti klastą, baisesnę už pačius dievus…

2. " Monstrų jūra"

Persis Džeksonas yra naujasis Haris Poteris!

Jūsų rankose – antroji iš 5 knygų, sumušusių bet kokius rekordus visuose įmanomuose populiariausių knygų topuose. Niekas svaiginančia sėkme šiuo metu pasaulyje negali prilygti naujam herojui – paprastam Niujorko vaikinui, kurio laukia ypatingas likimas.
Juk ne kasdien sužinai, kad esi Olimpo dievo ir mirtingosios sūnus, ar ne? Palaukite… Olimpo dievai XXI amžiuje?! Skaitykite toliau.
Po vasaros, kurią praleido stengdamasis, kad nekiltų katastrofiškas karas tarp graikų dievų, Persis Džeksonas baigia septintą klasę neįprastai ramiai. Vienintelė bėda – prie jo priskreto Taisonas, silpnaprotis milžinas valkata, kurį kiti vaikai skriaudžia. Tačiau ramybė ilgai netrunka. Po kvadrato su žmogėdromis mokyklos salėje, kuri virto degėsių krūva, berniukas sužino, kad bėdų kilo ir Pusdievių stovykloje, kurioje tikėjosi smagiai paatostogauti. Pusdievius, tokius kaip Persis, saugojusią Talijos pušį kažkas apnuodijo ir dabar vienintelę saugią vietelę žemėje siaubia mitologinės pabaisos. Maža to, reikia gelbėti draugą Grouverį saloje už Monstrų jūros, kuria kadaise plaukiojo graikų didvyriai. Tik mūsų laikais ši jūra vadinama kitu vardu: Bermudų trikampiu. Taip ir neaišku, ar būti Poseidono sūnumi yra privalumas, ar žiaurus pokštas...


3. " Titanų prakeiksmas "
Ši knyga – tai trečioji rekordinio populiarumo sulaukusios sagos dalis. Jos herojus vos prieš dvejus metus tebuvo paprastas Niujorko vaikinas, kol sužinojo neįtikėtiną dalyką: jis yra Olimpo dievo ir mirtingosios sūnus! Olimpo dievai?.. XXI amžiuje?! Jei manėte, kad tai – tik senas mitas, labai klydote... Užkariavęs visas įmanomas knygų populiarumo viršūnes, Persis Džeksonas stoja į naują kovą, nes dabar šio vaikino rankose – pačių dievų likimas.
Pusdievių paieška darosi vis sudėtingesnė, todėl sužinojęs, kad aptikti du galingi naujokai − Nikas ir Bjanka − Persis Džeksonas su bendražygiais nieko nelaukęs leidžiasi jų vaduoti. Tačiau ne viskas taip paprasta – jie pakliūva į spąstus, iš kurių juos ištraukia... pati deivė Artemidė su savo medžiotojomis.
Pasirodo, jie ne vieninteliai, kuriems gresia pavojus – pabudo per amžius miegojęs monstras, turintis galią sunaikinti patį Olimpą. Artemidė, vienintelė galinti šią būtybę susekti, dingsta, tad ją surasti turi Persis su draugais ir deivės medžiotojomis. Kelyje jų laukia iki šiol sunkiausia kliūtis, kelianti nerimą net nemirtingiesiems dievams, – Titano prakeiksmas...


Taigi, įkėliau iš karto tris, tos pačios serijos knygas . Yra dar ir ketvirtoji dalis, bet kadangi aš jos dar neskaičiau, tai nekeliu. Šios knygos susijusi su Graikų mitologija - dievais. Prieš kelias dienas , mokykloje , per lietuvių pamoką , kaip tik ėjo tema apie tuos graikų dievus ( kadangi antikos literatūra ) ir vienintelė klasėje papasakojau tiek apie juos , tiek apie knygas . Mačiau , kaip visi mano nauji klasiokai liko sudominti . Kaip tik šios knygos tikrai praverčia istorijos ir net lietuvių pamokoms ( kaip man ) . Skaitydamos šias knygas , kurios mėgsta nuotykius , tikrai nenusivils .  Ši knyga nėra labai ypatinga , bet verta paskaityti . Su šiomis nuostabiomis ir fantastiškų priedų knygomis , baigiu savo nieko neypatingą straipsnį ir linkiu didžiulės sėkmės moksluose , nes jos tikrai prireiks : )

2 Komentarai

 1. Jei ką tai mes ir patys galim pasiskaityt googlėj knygų aprašymus. Tu dar nepasimokei?! Turi aprašyti SAVO ŽODŽIAIS.
  Tai yra visiškai neįdomu, o kaidar tu papasakoji visą siužetą... Papasakok apie veikėjų cherakterius, o ne apie siužetą, kurio net pati nenupasakoji.
  COPY-PASTE metodas skaitytojams tikrai nėra įdomus.
  Tiek.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pritariu anonimui. Galėjai aprašyti viską PATI. Būtų daug įdomiau. Juk įdomu sulaukti apie knygą komentaro iš jos skaičiusio žmogaus :)

  AtsakytiPanaikinti