Lengvam akių paganymui


Gerą rytą! Žiūrėti nuotraukas, manau, labiau patinka visiems, negu skaityti, tad šį kartą paruošiau trumpą, bet labai įdomų įrašą, kuris įkvėps visai dienai.

Ing-Marie Lami arba Ingmari Lamy - modelis ir buvo juo visą savo gyvenimą. Dabar jai 65-eri metai, bet ji, kaip savo metų moteris, atrodo nuostabiai - visiškai natūrali, nevulgari ir švytinti! Jai pavyko išsaugoti savo natūralų grožį, figūrą, harmoniją, stilių, pomėgius, šilumą asmenybėje, orumą, meilę gyvenimui. Tai puikus kontrastas scenos divoms, kurios, būdamos 60 metų stengiasi atrodyti kaip 20-metės merginos, pasitelkusios tam visus kosmetologijos ir plastinės chirurgijos laimėjimus. Ingmari didžiuojasi kiekvienu žilu plauku ant savo galvos ir kiekviena raukšlele ant savo veido. Tai pavyzdys, kad moteris gali būti graži bet kokiame amžiuje ir kiekvienas gyvenimo laikotarpis turi savo žavesio. Na, o man į ją žiūrint ir pačiai kyla noras, taip atrodyti 65-rių.. Iš kur tiek laimės pas Ingmari - galima tik spėlioti, bet iš jos bloggo (galite pažiūrėti čia) įrašų, sprendžiu, jog šis žmogus džiaugiasi kiekviena minute tarp žmonių, artimųjų bei gamtoje. Toks jausmas, kad šalia jos esantys žmonės laimingi, ramūs ir nuolat besišypsantys, besidžiaugiantys gyvenimu. Beto, jos lankymasis viešose vietose, naktiniai pasisėdėjimai baruose, koncertuose, priduoda jaunatviškumo, tarsi metai būtų prabėgę, o ji nespėjus pasenti..Linkiu to kiekvienai!
Šita man pati pati gražiausia!

4 Komentarai

 1. Labai geras, įkvepiantis straipsnis, pasirodo senatvė taip pat gali būti gražus gyvenimo laikotarpis :) Taip ir toliau Simona, matosi kad labai stengiesi šiame blog'e :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pritariu anonimui. Šitokiuose straipsniuose galima rasti daug daugiau įkvėpimo, negu tuose, kuriuose į dedamos jaunų modelių nuotraukos :) Ši moteris tikras pavyzdys. Nesvarbu ar tu jaunas, ar senas, reikia save mylėti tokį koks esi :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas - Taip, stengiuosi, labai mėgstu rašyti ir kurti, o dar jei kas nors ir skaito... pasaka :) Ačiū už įkvepiantį komentarą!
  ^^ Eve Lyn ^^ - Būtent, ši moteris parodo, jog metai dar neviskas, svarbiausia tai, koks žmogus. Juk asmenybė nesikeičia, kad ir kiek tau metų, viduje tu visad vaikas :)
  beatriciukeaaa - Ačiū!! :))

  AtsakytiPanaikinti