Paranormalus reiškinys

Sveiki skaitytojai. Ką gi, rytoj jau penktadienis :) O šiandien nusprendžiau parašyti jums straipsnelį tema, kuri mane labai sudomino. Vėlgi rašysiu savo žiniomis, nes vikipedijoj ir šiaip, galit patys rasti. Rašysiu savo nuomone, tai, ką žinau ir taip, kaip supratau. Taigi. Vakaras. Žvaigždės. Kai atkreipiam į jas dėmesį, atrodo žvaigždė kaip žvaigždė. Šviečia, viena ryškiau, kita silpniau. Žinot, kad mokslininkai niekada nebuvo sustoję tikrinę kosmoso platybes. Jie atrado žvaigždes „vampyres“. Atrodo nieko ypatingo. Na, atrado ir gerai, tačiau... „Vampyrės“ reiškia, kad jos viena iš kitos siurbia energiją, yra labai karštos, lyg mažos saulės. Jos sveria maždaug 10 kartų daugiau nei Saulė ir yra žymiai ryškesnės. Man aplamai kilo mintis, kad labai toli nuo mūsų Žemės, yra dar saulių. O ką mes žinome? Tiesiog jos ryškesnės, sunkesnės... Ir kaip tik, Saulė yra ne planeta, o žvaigždė. Jų spalva yra baltai melsva. Taip pat, kas manau, įdomu, jos egzistuoja po dvi. Neįsivaizduoju kaip visą tai ištyrė... Su teleskopais žinoma, bet man sunku įsivaizduoti dvigubą žvaigždę. Jų yra labai mažai galaktikoje, tačiau mokslininkai baiminasi, kad jos turi per didelę įtaką viskam, kas yra aplinkui. Jose net vyksta sprogimai. Kai „vampyrės“ išsiurbia kažkiek energijos iš kitos žvaigždės, jos tampa tamsiai mėlynos. Šiuo metu viskas skaičiuojama tiksliau. Šios žvaigždės nėra naujas atradimas. Niekas negali pasakyti, kas atsitiks po kažkiek laiko. Ar jų atsiras daugiau, ar sumažės? Aš manau, kad atsiras daugiau, jeigu jau jos iš viso yra, tačiau jei taip nutiktų, nežinia kas vyktų kosmose, juk jos siurbia energiją ir yra pakankamai galingos. Nors... Atsižvelgiant į tai, kad jos egzistuoja labai trumpai, galima mąstyti ir kitaip. Šių dvinarių žvaigždžių amžius dar neaiškus. Dėl šių "vampyrių", mokslininkai negali įsivaizduoti kas vyksta ir kas dar įdomaus yra galaktikoje. Kas žino, gal ten yra dar viena planeta, kaip mūsų, kurie nežino, jog egzistuojam mes. Bet, manau, jeigu ten ir yra kas nors, tai tik kokie mikroorganizmai, kadangi gyventi netoli tokių žvaigždžių būtų neįmanoma. Jos gi siurbia energiją, o kas žino, ar su mūsų Žemei viskas būtų gerai kaiminystėje "vampyrių"? Kaip atrodo jums? Nors ir trumpai, tačiau supažindinau jūs su šiuo atradimu. Rytoj parašysiu vėl įdomu straipsnelį. Sėkmės visiems ir ačiū už dėmesį :) Justina.

4 Komentarai

 1. Pavadinimas neatitinka straipsnio. Ir šiaip kažkaip nesiskaitė..

  AtsakytiPanaikinti
 2. Geras :D,tik - skaičiau ir nesupratau ką skaitau, kažkaip neslydo šitas straipsnis, tik iš nuotraukų supratau apie ką, ir patiko pavadinimas šių žvaigždžių :D.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Šį kartą labai jau negirsiu, nes straipsnis kažkaip nesiskaitė.. Retkarčiais nė nesuprasdavau ką nori pasakyti... Manau reikėjo rišliau dėlioti sakinius. Bet šiaip, tema tikrai labai sudomino. Reikės pasidomėti daugiau :)
  Ačiū tau :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Aciu :) pasistengsiu geriau.

  AtsakytiPanaikinti