Patogi liemenėlė. Pliusas sveikatai ir grožiui?Sveikos, merginos! Nežinau, galbūt jums šis straipsnis pasirodys per vaikiškas, ar neįdomus, tačiau tiesiog noriu padėti išsirinkti tinkamą liemenėlę. Juk mes, merginos, turime netik atrodyti žaviai, bet ir jaustis patogiai! Laukiu nuomonių apie straipsnį. :} 
                                                                                        Su meile, Brigita Moterys ir merginos dažnai dėvi joms netinkančias liemenėles. Jos spaudžia, trina, neprilaiko, tempia. Visa tai sukelia netik nepatogumo jausmą, bet ir gali tapti savimi nepasitikėjimo problema. Didelio mokslo išsirinkti tinkamai liemenėlei nereikia, bet kol surasi tą ''aukso viduriuką'' gali tekti išsimatuoti ne vieną dešimtį liemenėlių. Tačiau yra manoma, jog patogi ir tinkama liemenėlė - puikus požiūris į savo sveikatą ir grožį. 
Liemenėlė netinkama, jei:

Raudonos trynimo žymės ant pečių nuo liemenėlės petnešėlių.

Krūtinė iškrenta iš kaušelių.

Liemenėlė kyla į viršų ir neprilaiko.

Judant liemenėles petnešėlės vis krenta, o jas suveržus - pasilieka trynimo žymės.


Bet kuris vienas punktas iš šių rodo, jog nešioji netinkamą liemenėlę. Visa tai kelia nepatogumą, bet ir bėgant laikui gali deformuoti krūtinę, ar pasireikšti pečių ir nugaros skausmais. 
    
Renkuosi liemenėlę...

Nors dažna mergina vengia, o kartais galbūt ir pritingi matuotis liemenėlę, bei yra manoma, jog matuotis liemenėlę yra nehigieniška, bet visgi patariama matuotis. Juk nei viena neperkame batų ar sijono nesimatavusios. Kodėl liemenėlė turėtų būti išimtis?! Juk pagrindinė gražios krūtinės paslaptis yra graži, tinkamai ir kokybiškai pasirinkta liemenėlė!

Pasimatuok liemenėlę, laisvai pasisukiok, pajudink rankas - įsitikink, jog liemenėlė nevaržo judesių, yra tinkama ir patogi, tik tuomet įsigyk. 


Dydis


Liemenėlės dydis gaminio etiketėje nurodomas skaičiais ir raidėmis. Skaičius parodo apimtį po krūtimis, o raidė - kaušelio dydį. Norint juos sužinoti , reikia išsimatuoti apimtį po krūtimis ir krūtinės apimtį, o paskui telieka susirasti pagal parduotuvėje esančią dydžių lentelę savo dydžio liemenėlę.


Spalvos

Universaliausios spalvos - juoda ir kūno spalvos. Jas lengviausiai suderinti su drabužio spalva. Ypač praverčia odos spalvos liemenėlė, nes kartais apatinių spalvą sunku suderinti su drabužio spalva.


Modeliai

''Push-Up'' tipo liemenėlė


Liemenėlė yra su pakietintais kaušeliais, suformuota lankeliais, todėl krūtinei suteikia natūralią ovalią formą bei ją pakelia.

Bardotė Minkšta/soft
Šią liemenėlę dažniausiai renkasi didesnes krūtis turinčios merginos ar moterys. Gaminamos iš nėrinių, siuvinėtų tiuliu.Pusiau paminkštinta 


Tai liemenėlė su specialia išore, kuri puikiai palaiko krūtinę. Tiek tinka didesnių krūtų atstovėms tiek mažesnių, kadangi ši liemenėlė idealiai atskleidžia tiek vienų tiek kitų krūtų grožį. Su forminiais kaušeliais/lygiVientisos liemenėlės, lygios, beveik neturi siūlų. Po rūbais beveik nematomos. 
SportuiŠios liemenėlės yra pagamintos iš ekologiškų audinių (apsaugančios, sulaikančios drėgmę). Kaušeliai minkštos medžiagos, pati liemenėlė patogiai ir lyg ''antra oda'' dėvisi. 

6 Komentarai

 1. Realiai skaitant straipsnį mintyse iškilo klausimas kiek tau metų, kad tiek pakankamai žinai apie lemenėles : ) O jei ne, tai turėtų būti šaltinis iš kur imta informacija : ) Bet galėjai labiau išpildyt temą : ) Bet šiaip viską paėmus straipsnis neblogas, o ir tema pasirinkta gera, aktuali tarp tokio amžiaus merginų būrio, kurios skaito šį blogą : )

  AtsakytiPanaikinti
 2. Iš tikrųjų, bent man, viskas buvo žinoma :) Gal reikėjo įdėti kokių faktų, kada liemenėlės atsirado... Bet ir šitaip gerai :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sveikintinas straipsnis.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Straipsnis geras, bet norėjos kažko daugiau, papildomų faktų ar pan :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Tinkamos informacijos apie liemeneles niekada nebus per daug. :)

  AtsakytiPanaikinti