Ruduo - langelių metas: atrask sau tinkamiausius!

Goda Languota rankinė, languoti marškiniai, languotos kelnės – visa tai turi? Tau vieta – ant podiumo! Juk 2012 nebus nieko stilingiau už... languotus drabužius!

Tikriausiai nėra nė vieno rašto, kuris taip asocijuotųsi su rudeniu kaip langeliai...


Gal todėl, kad dažniausiai langeliais marginta būna vilna ir... uniforma. O šiandien juk rugsėjo 1-oji! (na, rugsėjo 3-oji, bet vis tiek :)
Ką gi, apie langelius nėra ko daugžodžiauti - tai nemirštanti klasika, kuri daugeliui, deja, asocijuojasi arba su škotų kiltais, arba su medkirčių marškiniais.
Aš noriu paneigti šį mitą ir parodyti, jog langeliai gali būti ne tik madingi, bet ir žaismingi, kad juos galima sluoksniuoti ir derinti su kitais raštais. Nors kiekvienas sezonas atneša kažką naujo - naujus kirpimus, naujus siluetus ar spalvų derinius, bet languoti audiniai jau ilgą laiko tarpą yra madingi ir tampa dar labiau aktualūs.  Languoti rūbai gali būti ne tik laisvalaikio, bet ir išeiginiai rūbai, o sumaniai juos suderinę su kitų spalvų bei raštų drabužiais sukursime ryškius įvaizdžius.

♥Maži langeliai
Maži langeliai labai stilingai atrodys, jei derinsi juos su vienspalviais drabužiais. Languoti marškiniai ir vienspalvės juodos arba baltos kelnės – labai įdomus ir žaismingas derinys. Taip pat gali rinktis languotas kelnes su ryškiai raudonu vienspalviu megztuku.

Dideli langeliai
Jie puikiai dera su mažais langeliais. Derink tarpusavyje languotus drabužius su skirtingomis spalvomis ir ornamentais ir drąsiai keliauk į miestą! Juk nori sužavėti drauges ir vaikinus?

Languotos suknelės
Manai, kad tai pasenusi tendencija? Tai netiesa! 2012 metais atrodysit stilingai kiekviena iš jūsų. Jei pasirinksi languotas suknutes, kurios ne tik atrodys stilingai, bet tave ir vizualiai lieknins! Taip, juk langeliai suteikia lieknumo. Ypač gali žaisti su balta-juoda langeliais.

Languotos pėdkelnės
Rinkis tuo atveju, jei tavo kojos išties lieknos. Tačiau jei tavo kojos yra stambesnės ir nėra ypač ilgos, šio  varianto patartina vengti.
            Rašydama ši straipsnį pati daug ko sužinojau. Ir tikiuosi, kad ir jums jis pravertė ;)
Bučiuoju, Goda.

2 PAKOMENTAVO

  1. Trumpas ir aiškus. Puiku! Viską išdėstei kuo aiškiausiai, o tai mane stebina, nes šimae blog'ę retai kada gali išvysti trumpų ir gerų straipsnių :D
    Be to, aš laaaabai domiuosi mada, tad šis straipsnis kaip tik!

    AtsakytiPanaikinti
  2. Noriu pasakyti, kad pirmoji straipsnio dalis nukopijuota nuo 5 Braškių.

    AtsakytiPanaikinti