Apykaklė - pasidaryk pati

Daugelis mados guru skelbia – apykaklė, tai aksesuaras, kurį privalai turėti. Pabandyk ją pasidaryti, kad nereikėtų išleisti daug pinigų, dizainerių kurtiems kūriniams. Tai visai paprasta! Pateiksiu kelis variantus, iš kurių išsirinksi patį pačiausią.

NR. 1

1. Paimk senus marškinius, kurių tau būtų negaila. Nenusimink, jei neturi – tikrai rasi tau tinkančius dėvėtų rūbų parduotuvėje už mažą kainą. Spalvą pasirink pati. Pirmas žingsnis, kurį turi padaryti – tai nukirpti apykaklę.2.Taip pat reikės įvairaus dydžio ir spalvų blizgučių ir deimančiukų, kreidinio pieštuko, stiprių klijų ir kosmetinio krapštuko.


3.Iš pradžių susikurk kompoziciją, kuria nori papuošti savo apykaklę ir nusipiešk ją ant medžiagos.4. Galima klijų užtepti ant blizgučio arba ant medžiagos ir tada dėti blizgučius. Užtept klijų ant medžiagos yra greičiau, tačiau turite paskubėti, kad nesudžiūtų klijai.
5.Norint pritvirtinti mažesnius blizgučius, užtepk plona liniją klijų, sudrėkink kosmetinį pieštuką, kad blizgutis priliptų ir dėk ant klijų. Paprasta!


6. Po kelių minučių bus baigta. Rezultatai džiuginantys!
NR. 2
O jei tau blizgučiai atrodo per daug puošnu, pabandyk kitą variantą. Tai mados „Miu Miu“kūrėjų įkvėpta apykaklė, kuriai prireiks:
 • Marškinių;
 • Akrilinių ar audinio dažų;
 • Teptuko;
 • Žirklių;
 • Kartono;
Darbo eiga:
 1. Nukirpkite marškinių apykaklę.
 2. Iškirpkite kartone žvaigdės ar kitos formos trafaretą.
 3. Įsipilkite į indelį dažų.
 4. Uždėkite ant apykaklės kartoną su jūsų iškirpta forma ir tepkite dažus.
 5. Kartoną perkelkite vis į kitą vietą ir dažykite.
Pažiūrėkite video –viskas nufilmuota. Tau tikrai pavyks.


NR. 3


Šis būdas pasigaminti apykaklę nėra sudėtingas, tačiau jo rezultatai tikrai stebina. Šiam darbeliui mums prireiks:
 • Spalvoti marškiniai;
 • Žirklės;
 • Plonas žymeklis;
 • Balti akriliniai dažai ir teptukas.
1. Kad ir kaip būtų gaila, nukerpame apykaklę.


2. Paimk dažus ir dėk apvalius lašelius. Darysime gėlytes, todėl pasistenk juos išlaikyti apvalius ir kraštus nelygius, kad galėtum padaryti žiedlapius. Leisk dažams nudžiūti.


3. Pradėk žymekliu piešti gėlytes. Kiekviena gėlytė gali turėti skirtingo dydžio viduriuką ar žiedlapius. Tai atrodys šiek tiek įdomiau. Žymekliui nudžiuvus, gali užsidėti apykaklę. Sėkmingo nešiojimo!NR. 4 


Tai itin elegantiška bei paprasta apykaklė, nereikalausianti daug pastangų.


Taigi, šiai apykaklei pasidaryti prireiks kelių daiktelių.1. Nukirpk apykaklę.


2. Įverk į adatą 20-30cm ilgio siūlą ir surišk galus mazgu. Durk adatą iš vidinės pusės apie 1cm aukščiau nei yra prakarpa skirta sagos užsegimui. 


3. Perverk segę ir įdurk adatą atgal į vidinę pusę.


4. Pakartok tai 4-6 kartus ir užrišk mazgą vidinėje pusėje. Tavo apykaklė baigta. Sveikinu!

Mano nuomone, tai labai puošnus ir nuostabiai atrodantis aksesuaras, kuriuo gali pagyvinti savo nusibodusį drabužėlį. Tad sėkmės kūrybiniuose darbuose. :))
3 Komentarai

 1. Buvogalima rasti gražesnių pavyzdžių, kurie kiekvieną sugundytų tokią pasidaryti. Tikrai mačiau vertesnių nuotraukų tokiam staripsniui. Pati pasigaminau kažką panašaus, bet nepulsiu girtis, tiesiog noriu pasakyti, kad nebūtina nukirpti apykaklės - atrodo gražiai ir ant pačių marškinių :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pamiršai vieną madingą variantą apykaklę papuošti kniedėmis,spygliukais. :))

  AtsakytiPanaikinti
 3. Iš tikrųjų galėjai atrasti gražesnių, puošnesnių apykaklių. Internete jų pilna, bet ačiū ir už tiek :)

  AtsakytiPanaikinti