ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Linksmučiai sumuštinukai!

Sveiki gyvi, mielieji! Kaip laikotės į kiemą atėjusiems pirmiesiems šaltukams? Kokios nuotaikos? Ar spėjote jau prisirinkti blogų pažymių bei pastabų?
Šį kartą su jumis pasidalinsiu linksmomis idėjomis, tai yra - linksmaisiais sumuštinukais. Jie yra nesunkiai pagaminami ir jiems nereikia ypatingų maisto produktų, tik geros nuotaikos ir kūrybinės kibirkštėlės. Jūsų sukurti šedevrai vers nusišysoti kiekvieną svečią, apsilankusį tavo namuose, puikiai nuteiks tavo šeimos narius, bei ideali mintis, vykstant pižamų vakarėliui, arne? Bet jei gaminimo negali pakęsti, galėsi paganyti akis į šiuos grožius, juk kažkas turėjo daug pastangų, kūrybos ir meilės įdėti į šį meną. Tad žiūrim!
 Tad tiek žinių šiandien :) Būkit sveikos ir iki greito!

DALINTIS:

2 komentarai:

LILĖ rašė...

bet gaila tokį suvalgyt... :D

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Ta gyvatė kokia graži... :D

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google