ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Nauja rašytojaSveiki sveiki!

Su jumis sveikinuosi aš, nauja TD blogo rašytoja Karolina.
Trumpai apie mane :
Gyvenu Kelmės rajone, mažame miestelyje Užventyje. Man 14 metų. Lankau muzikos mokykla. Ten dainuoju, groju pianinu, einu į solfedžio, dirigavimo, muzikos istorijos pamokas. Man tai patinka, bet džiaugiuosi, kad šiais metais baigiu visą šitą velniavą ir galėsiu normaliu laiku grįžti iš mokyklos.
Kaip supratote, domiuosi muzika. Dar mėgstu piešti, gaminti valgį, lesti laisvalaikį su draugais.
Jau ne vienas mėnuo, kaip lankausi šiame bloge, tik gaila kad jis vis gęsta. Bet todėl aš čia ir esu. Ketinu prisidėti prie TD atsigavimo ir tolesnio jo gyvavimo.
Tai tiek apie mane. Tikiuosi jums patiks mano straipsniai J
DALINTIS:

3 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Taip greit priėmė? o.O

Skaidre rašė...

Karolina buvo jau seniau atsiuntusi.

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Sėkmės rašant! :)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google