RUDENS MADOS VĖJAI
Sveikos princesės, dar kartą!

Nusprendžiau jus apdovanoti dar vienu straipsniu, šį kart- apie madą. Besiknaisiodama internete užčiuopiau keletą idėjų, madingų šį rudenį, todėl visas jas su pavyzdėliais įkelsiu jums, tikėdamasi, kad kažkas patiks ir jūs tai įsigysite. Mėgaukitės!


Šį sezoną labai madingi megzti, nerti ir kitaip siūlais dekoruoti, šilumos suteikiantys megztukai, šalikai, pirštinės. Neabejoju, kad kiekviena turite bent vieną šiltą, minkštą ir mielą širdžiai šalikėlį ar megztuką.Geležies detalės/dekoracijos ant tavo rūbų, avalynės.
Oversized drabužiai (ypač paltai).
Megztukai su smagiais piešiniais, žodžiais, raštais.
Įvairių raštų bei spalvų švarkai. Populiariausi šiuo metu gėlių raštai, nors nesuklysite pasirinkusios ir vienos spalvos švarką. Čia taip pat vyrauja metalo detalės (antpečiai ir t.t.)

Iš topų viršūnių dar ilgai nesitrauks masyvūs auskarai, žiedai, kaklo papuošalai. Būdingi žaismingi kaklo papuošalai (mašinėlės, pelėdos, plunksnos, žodžiai ir t.t.) Karaliauja aukso, sidabro spalvos metalai. Madingas papuošalų perteklius (juos matote kai kuriose nuotraukose.) Taip pat du ir daugiau pirštų apimantys žiedai.

Patariama nevengti tarpusavyje derinti skirtingų spalvų bei raštų drabužių. Kuo daugiau margumo- tuo geriau. O pabaigai, keletas aprangos idėjų žvarbiam rudens orui:


Ačiū, kad žiūrėjot, iki greito!

24 Komentarai

 1. Siūlau rašytojoms parodyti geriau kąjos pačios nešioja, parodyti naujus pirkinius, kurti derinius iš savo pačių drabužių ir pnš. Taip būtų žymiai įdomiau :)
  Pamenu SIBY bloge kažkuri rašytoja karts nuo karto parodydavo savo garderobą, ką planuoja nusipirkti ir panašiai. Ji susilaukdavo daug palaikymo ir manau, kad ir jūs susilauktumėt :) Tad tiesiog pasvarstykit, bet man tai tikrai patiktų taip :)))

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ooo, šauni idėja!!! tik va aš fotoaparatą savo sulaužius, bet manau būtinai kaip nors, nors kartą įgyvendinsiu šitąąą. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. "Nusprendžiau jus apdovanoti dar vienu straipsniu" - Samba kiek... pasipūtėliškai. Negi jūs galvojat, kad mes uoj kaip alpstam, ir laukiam nesulaukaim Tavo straipsnių?
  PASVAJOK IR PRAEIS.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ne, aš taip negalvoju. Ir nenorėjau, kad tai skambėtų pasipūtėliškai. Tai kaip tik turėjo skambėti.. maloniai. galvok ką nori. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. rasyt ismok Vitalija : DD

  AtsakytiPanaikinti
 6. Jeigu tu tas pats anonimas iš viršaus, peržvelk savo "samba", nes man rodos ne apie šokį norėjai kalbėti. Be to, dėl skubėjimo pas mane klaidos. :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Brangusis anonime,

  kaip gera tave ir vėl sutikti! Kupinas pykčio ir noro įkasti žmogui tu čia nereikalingas. Straipsniai yra rašomi JUMS visiems, net ir aštriesiems anonimams, kurie geriau nesugebėtų parašyti. Nors aišku, būna išimčių, bet tokių reta.

  Kažkaip labai keista matyti, kad kita, talentinga šio blog'o rašytoja patiria patyčias(ar kaip tai pavadinti) kaip ir aš dėl netokio išsireiškimo.. Nors tiksliau patiria ne visai patyčias, bet nepasitenkinimą dėl sakinio, kurio kažkoks anonimas nesugebėjo suprasti. Gaila, gaila.

  Mes rašom jums, kad blog'as nebūtų tuščias, o jus mus įvertinat nuliu ir sulyginat su žeme. Mes jums ką, bejausmės asmenybės esam? Kuo mes skiriamės nuo jūsų? Ogi protu. Mes sugebam kažką daryti be slėpimosi po kauke ir kritikavimo be reikalo. Anonimai sutverti stumti, žmonės su tikraisiais savo veidais - tai pakęsti. Įdomu versija.

  Be to, nemanai, kad vertėtų tokiais atvejais užsičiaupti? Nesakyk kad ne, nes ne bet kas kitas, o BŪTENT TU verti VITALIJĄ man dabar į skype rašyti.. M, geriau nesakysiu ką :) susiparinsi labai, kad vieno anonimo su tam tikru kompiuterio IP ji labai nemėgsta.

  Išmok vertinti kitų darbą, kuris pateikiamas kiekvienam šio blog'o skaitytojui ne tam, kad būtų sumenkinamas su ATSIPRAŠANT šūdu, o tam, kad iš jo būtų gaunama informacijos. Galbūt kiek nukrypau nuo temos, bet čia skirta visiems anonimams mėgstantiems loti.
  Jus galima greitai užtildyti vos išjungus anonimiškus komentarus ir kas bus tada? Jūsų ar mūsų viršus?

  VIENĄ KARTĄ BAIKIT, nes žmonės čia renkasi dirbti nuoširdžiai, o ne sėdėti pikti ir laukti naujo komentaro su žeidžiančia nuomone. Bet kai kurie to nevertinat. o jeigu nevertinat, pamirškit TD ir dinkit iš jo, brangieji. Čia renkasi tik supratinga ir draugiška kompanija, o ne gvardija šunų, kurie mala šūdą.

  Susimąstyk.

  AtsakytiPanaikinti
 8. vitalija, tu cia dar pasokinek, dantis ismusiu : D

  AtsakytiPanaikinti
 9. Ohooo, tai gal pasirodyk, muštuke. :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Priešpaskutinis anonime - man atrodo tu greičiau ne tik be dantų liksi, bet ir be galvos :D

  AtsakytiPanaikinti
 11. O dieve, Monika, nebejuokink. Tik tavęs čia ir trūksta... Geriau eitum, ką parašytum,ar savo istorijos dalį ar ką nei čia kištumeisi į kitų reikalus... :D

  Jeigu nepatinka anonimai - išjunkit glaimybę tokią, įdomu kiek komentarų tada sulauksit, o ypač tavo istorija. Kažkodėl sulauki belenkiek komentarų iš anonimų "blogiukų" ir vistiek palieki taip kaip yra, nes žinai, kad kitaip iš viso negausi komentarų... :D

  AtsakytiPanaikinti
 12. Ar tai vadinama reikalais? Be pagrindo grąsinti žmonėms? :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. prie ko čia mano istoriją kiši? Skirk SC nuo TD. Nebejuokink, anonime.

  AtsakytiPanaikinti
 14. aš tiesiog daviau pavyzdį. negalima?ai,dar padariau tau paslaugą - pareklamavau..

  AtsakytiPanaikinti
 15. pareklamavai? nebent savo durnumą. :) už*isat su savo tais kapstymais, nėra čia jokios naudos, nesvaikit jūs vieną kart. Nežinojau, kad man nauda kai nėr net šone istorijos įmest TD blog'o nuorodą į ODL puslapį. Nežinojau.

  AtsakytiPanaikinti
 16. Išjunksit anonimiškus komentarus, ir viskas. verksit, kad neturit kam rašyti, nėra komentarrų, nėra noro ir pan. Uždaras ratas, taip kad dėl tų piktų anonimų esat tikrai neteisios. kai reikia - pagiriam, o kai visai į "pievas" nusivažiuojat, papeikiam, o tuomet ir pradedat sakyt, kad bereikalo "stumiam" ir kad pačios geriau neparašytumėm. Taip, gal ir neparašytumėm, nes mums nėra reikalo. Pati porą kartų galvojau dalyvaut atrankoje, bet tada susimąstydavau ar man užteks motivacijos ir noro, žinant koks nepastovus žmogus aš esu.
  Vitalija, tas sakinys iš tiesų nuskambėjo kiek pasipūlėliškai. #nohate

  AtsakytiPanaikinti
 17. Toks vaizdas susidaro, kad rašytojai parašius straipsnį, atidžiai ir kruopščiai ieškoma klaidų. Nėra gramatikos ar rašymo klaidų - prikimbama prie sakinio prasmės. Tada rašomas piktas komentaras "tu tokia ir tokia, nes tavo sakinį supratau ne taip kaip norėjau.". Tokiu būdu atmušat bet kokį norą rašyt, o tada skundžiatės, kad niekas nieko nerašo. Kitą kartą prieš komentuodami pamąstykit, piktieji anonimai.

  AtsakytiPanaikinti
 18. ANONIMAI SUSIDEGINKIT DEBILAI JŪS.

  AtsakytiPanaikinti
 19. Galėjai daugiau parašyt, nes tikrai dar daug visko trūksta. Aš dariau prezentaciją apie mados tendencijas, tai dabar kaip kokia mados žinovė jaučiuosi :DDD

  AtsakytiPanaikinti
 20. Dėkui už patarimus :) Aš truputį pati neriu toki melsva šalikėlį, turėtų gražiai atrodyti :)

  AtsakytiPanaikinti
 21. Ačiū toms, kurios palaikot. Still Loving It, naa, čia greituoju būdu viskas, be to įdėjau tik tas pačiausias idėjas, kurias radau internete. :)
  Simona, ačiū už nuomonę. :)Beje, nevisada anonimai yra teisūs. :)

  AtsakytiPanaikinti
 22. Hmm... Straipsnis jei atvirai, man nelabai patiko. Teksto beveik nėra, o galėjai parašyti dauug daugiau. Viską atpirkai nuotraukomis, nors jų man atrodo, nereikėjo tiek daug. Jei jau skubėjai, galėjai šį straipsnį pasilikti kitam kartui ir parašyti daug daugiau, nes dabar nei šis nei tas skaityti :(
  Bet čia tik mano nuomonė ir ji nepiktybiška. Žinau, kad esi labai gera rašytoja tik šį kartą, man rodos patingėjai šiek tiek.. :)

  AtsakytiPanaikinti
 23. Gink die, aš taip ir nesakau. Pati suprantu, kad tokie komentarai kaip: "Dink iš bloogo, mums tavęs nereikia" ir pan. yra išties... Na, tokie emociskai žlugdantys, priverčiantys jaustis menkesniu. Bet kai kritika yra išsakoma taktiškai ir neįžeidžiant kito žmogaus - valio. Juk ir didieji rašytojai, bei geriausi kulinarai neapseina be pastabų, vertinimų ir kritikos, bet nepuola drabstytis purvais.

  AtsakytiPanaikinti
 24. Evelyn, labai ačiū, būūtinai pasitempsiu.:)
  Simona, teisingai sakai. :>

  AtsakytiPanaikinti