Sveikos :) 
Nerašysiu čia litanijų, kodėl nebuvau ilgą laiką bloge (tiesą sakant į jį užsukdavau kasdien!). Mano neaktyvumas turi vieną priežastį - mokslai. Žinau, kad pasipils komentarai "Vasarą žadėjot daug, tačiau nedavėt nieko". Tačiau taip jau yra.
Rašau šį įrašą turėdama temą - fotografijų konkursas. Turbūt dar pamenat tokį, gal ir ne.. Tačiau toks buvo. Ir tai, kad aš nerašau naujų straipsnių dar nereiškia, kad konkursui galas.

PRIZAI

Dažniausiai klausiamas klausimas (??). Ir štaai, pagaliau atgavau savo fotiką, ir turiu galimybę nufotkint prizus.
P.S fotikas beveik nefokusuoja, nežinau kodėl. Gal kas galit padėt? Viską bandžiau - nustatymuose knisausi dvi valandas - rezultato jokio. :D Mano nikon d60, ačiū labai labai kas parašys komentaruose ką galėčiau padaryti :/
Ir į datą dėmesio per daug nekreipkit. Žinau, kad ji gadina nuotrauką.

1 VIETA

Pakabukas. Ar grandinėlė. Žodžiu, daiktas, kurį galite pasikabinti ant kaklo.
Taip, žinau, sakiau kad bus susiję su fotografija, tačiau nieko panašaus neradau. Atsiprašau.
2 - 3 VIETOS

Kūno sviestas. 
Visos patekusios į finalą jau turi šį apelsininį sviestą. Sveikinu. :D
4 VIETA

Dėl keletos problemų (mano kaltė), padariau ir ketvirtą vietą. Manau, kad 4 vietos laimėtoją turės galimybę duoti interviu, kurį žinoma patalpinsiu čia. :)

P.S greitai vyks rašytojų atranka ir blog'o tvarkymas. Su Monika niekaip nerandam gražios foto fonui, todėl aš prašau jūsų pagalbos. Jeigu radai nuotrauką, susijusią su rudeniu kuri tiktų fonui, nukopijuok jos nuorodą ir parašyk ją komentaruose, arba "chate". :)

6 Komentarai

 1. Dziaugiuosi kad bent vienai is administratoriu nuosirdziai rupi sis blog'as :) Nuostabus prizai, galbut sudalyvausiu :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pabandyk ant objektyvo mygtuką paspaust. nežinau kaip vadinasi su nikonu, bet ten žodžiu bandyk :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. o tai kas nugaletojai? :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. o tai kas nugaletojai? :)

  AtsakytiPanaikinti