Apranga. Kaip žvaigždės rengėsi šiandien?

 Sveikos! Šiandien, sedėdama ant lovos su puodeliu karštos arbatos, sugalvojau naują rubriką. Ilgai galvojau, ar iš vis verta pradėti šį reikalą, bet prisiminusi rašytojos Mildos (linkėjimai (hug)) man parašytą frazę ,,Nepabandžius nesužinosi'' vis dėl to pasiryžau šiam darbui. Labai norėčiau, kad komentaruose parašytumėte: ar verta man tęsti šitą rubriką, ar bent kiek sudomino jus ir pan. Nes jeigu nebus skaitytojų, mano darbas bus tik laiko švaistymas.

Apie rubriką:

Internete ar realybėje dažnai pamatome įvairių žmonių ir garsenybių aprangą. Prisipažinkite, ne kartą esame  su draugėmis ar bent jau mintyse ją aptarusios. Šita rubrika suteiks jums tokią galimybę! Aš įkelsiu kelių įžimybių nuotraukas, kaip jos atrodė kur nors eidami (pvz: į vakarėlį, koncertą ar pan.), tuomet parašysiu savo nuomonę apie jų aprangą, skirsiu balą nuo 1 iki 10.
JŪS taip pat galėsite komentaruose aptarti kiekvieną patikusią ar nepatikusią stiliaus detalę, skirti balą, išreikšti savo nuomonę, diskutuoti.
Viskas paprasta ir visai įdomu. Tikiuosi, jums patiks!

Taigi, LET THE GAME BEGIN!

Kate Moss

Kate Moss
Šiandien ( lapkričio 15 d.) londone įvyko anglų modelio Kate Moss knygos ''Kate: The Kate Moss book'' knygos pasirašinėjimas. Pati Kate atvyko apsirengusi ilgą leopardo raštais išmargintą suknele, apsiavusi juodais smailėjančiais aukštakulniais, rankoje - šampano spalvos blizgi delninukė.

Mano nuomonė, apie šią Kate aprangą:

Suknelė: suknelė man visai patiko, gražus raštas. Šiek tiek storina Kate, bet kadangi modelis tikrai nėra stambus, suknelė puikiai tinka ir atrodo gražiai. Skiriu 9 balus - tikrai labai geras įvertinimas.

Delninukė: šiaip delninukė tikrai graži, bet manau, kad gražiau atrodytų juoda delninukė, bet šita taip pat puikiai dera. Skiriu 9 balus.

Bateliai: kadangi aš tiesiog nekenčiu smailianosių batelių, man šitie atrodo tiesiog TRAGIŠKAI. Spalva gera, bet patys batai - tiesiog tragedija. Skiriu 3 balus, o ir tie patys tik dėl spalvos. Siaubas.


Visai aprangai skiriu: 7 balus. Man visą vaizdą sugadina smailėjantys bateliai.

Heidi Klum

 Aptarsiu dar vieną modelio aprangą. Dabar - vokiečių modelio Heidi Klum, kuri, apsirengusi ilgą
jūros spalvos suknelę, išdabintą karoliukais ir įvairiomis metalinėmis detalėmis bet apsiavusi tokios pat spalvos smailianosius aukštakulnius, pasirodė lapkričio 11 dieną įvykusiuose MTV ,,EMA'' apdovanojimuose.

Mano nuomonė, apie šią Heidi aprangą:

Suknelė: man ji nelabai graži, nepatinka, kad tokia atvira ties krūtinės dalimi. Juokinga, bet žiūrint iš tolo atrodo geriau, negu yra iš tikrųjų. Spalva visai graži. Skiriu 5 balus.

Bateliai: Heidi su smailianosiais aukštakulniais. Taip, jie madingi, bet man, asmeniškai, žiauriai negražu. Dar tas suvarstymas... Pasibaisėjau.
Skiriu 2 balus.

Visai aprangai skiriu: 4 balus. Galvoju, gal šiek tiek mažoka, nes iš tolo neatrodo taip baisiai. Visą įvaizdį pagerina šukuosena, bet kadangi vertinu aprangą, tai nieko nekeičia.

Kristen Stewart 

Šiandien (lapkričio 15d.) Kristen Stewart dalyvavo ,,Twilight saga: Breaking Dawn - part 2'' filmo pristatyme, kuris vyko Madride. Aktorė buvo pasipuošusi juodos ir baltos spalvos suknele, apsiavusi juodas basutes su kulniuku, ant kaklo - didžiulis senovinis kaklo papuošalas.

Mano nuomonė, apie šią Kristen aprangą:

Suknelė: Suknelė man patiko, kai ją tik pamačiau. O berašant šitą straipsnį, ji ėmė dar labiau patikti. Tikrai labai graži. Skiriu 10 balų. 

Vėrinys: pats vėrinys man nelabai patinka, bet prie šios aprangos stebuklingai tinka. Skiriu jam 7 balus.

Basutės: paprastos, juodos, gražios basutės. Tinka prie aprangos. Kadangi, 10 būtų per gerai, skirsiu 9.

Visai aprangai skiriu: 9 balus. Gražu, paprasta, skoninga. Puikus pasirinkimas, Kristen!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Štai ir viskas, aptariau trijų moterų aprangą, ją įvertinau. Tai tik mano nuomonė. Savąją galite pareikšti komentaruose, nesivaržykite.
Taip pat labai prašau: komentaruose parašykite, ar verta tęsti šią rubriką, ar jus bent kiek sudomino.
Gero artėjančio penktadienio! Labos nakties :).

* Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką! Rink taškus, tapk aktyviausiu mėnesio skaitytoju ir laimėk nemokamą sąskaitos papildymą! * 7 Komentarai

 1. Labai patiko, noriu šios rubrikos. Galiu pasakyti, kad iš šių trijų merginu (moterų) man labiausia patiko Kristen apranga. Ją vertinčiau net gi 10 balų! O kitų dviejų man nepatiko... Heidi ta suknelė storiną, o Kate pasirinko iš vis ne kokį variantą.. Bent jau kokiomis išskirtinėmis detalėmis galėjo paįvairint. :)
  Ačiū už straipsnį!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Aš ir labai noriu šitos rubrikos! pasakysiu trumpai Kristen apranga geriausia ją vertinčiau 9 (šiek tiek per paprasta kaip Kristen) :D, Heidi suknelė tragiška, atrodo lyg būtų nėščia 2, Kate - jei tai būtų ne suknelė, o tarkim kelnės ir maikutė, būtų gražu tai 6.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man labai patiko si rubrika! Galejai tik daugiau izimybiu paimt. :))Man labiausiai Kristen patiko! Vertinu 9, Heidi 4, o Kate 5. :))

  AtsakytiPanaikinti
 4. Man rubrika taip pat labai patiko, vesk ją :)
  Kate apranga man nėra graži, kaip jau kitos minėjo ta suknelė ją storina ir išvis man bendras vaizdas kokiam 4.
  Heidi apranga man išvis, lyg kokia ,,Miss turgus'', tiek nuogo kūno, blizgučių, tokie batai ir dar ta šukuosena atrodo visai neskiningai, jai duočiau ne daugiau 3.
  Kristen apranga man irgi nėra įpatinga, bet iš visų geriausia, tad manau, kad jai duočiau 6-7 kokius.
  Štai ir mano nuomonė, ilgoka ;D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Faina rubrika, norėčiau, kad tęstum, na, o apie šias moteris, tai galiu pasakyti, kad nei viena man nelabai patiko savo apranga, bet geriausiai iš šių turbūt apsirengė Kristen :)

  AtsakytiPanaikinti