Originali dovana draugei - ne problema!

Chat'o langelyje radau pasimetusį prašymą parašyti straipsnį apie tai, ką padovanoti draugei, kai jos gimtadienis visai čia pat? Dažniausiai su draugėmis dovanojame originalias dovanas, todėl pabandysiu jums pasiūlyti prieinamų, įdomių, nenuvalkiotų dovanų idėjų. Jeigu turite savo pasiūlymų - būtinai juos išreikškite komentaruose.


Mūsų draugei dovanotas
sūrio tortas

Lengviausia išrinkti dovaną tada, kai puikiai pažįsti draugę ir žinai, ką ji mėgsta. Mes su draugėmis turime draugę, kuri dievina sūrį. Tiesiogine ta žodžio prasme jį DIEVINA. Sūrį, sūrio traškučius ir visa kita, kas susiję su tuo.. Spėkite ką jai padovanojome gimtadienio proga? Ogi sūrio tortą! Patikėkite, kaip tai nustebino ją! Kodėl gi tau to pačio nepadarius draugei? Pagalvok, kam silpnybę ji turi. Šokoladui, guminukams, o galbūt - ledams? Leisk žaisti savo fantazijai! Daryk viską, kas tavo manymu turėtų patikti draugei - patikėk, nenuvalkiotos, įdomios dovanos tikrai tavo draugę pradžiugins labiau, nei 'Maximoje' nupirktas suvenyras!

Nuotrauka iš interneto
Puikią dovaną galima padaryti iš paprasto stiklainio! Viena iš idėjų, ką su juo galima daryti - kažkada draugei 16 gimtadienio proga dovanojome didžiulį stiklainį, kurio viduje buvo šešiolika čiulpinukų. Stiklainį uždarėme metaliniu dangteliu, jog jis neatsidarytų. Didžiulį indą aprašinėjome įvairiomis mintimis ir palinkėjimais. Iš tiesų, tokia dovana pasidaro labai greitai ir yra tikrai šauni. Stiklainį taip pat galima panaudoti kitai dovanai - į puslitrį stiklainiuką priberk visokių saldainių ir, bent jau mes tarp tų saldainių paslėpėme dovanėlę, pvz. auskarai, grandinėlė, žiedelis ar kažkas panašaus... Stiklainiuką užsuk paprastu dangteliu ir ant stiklainio priklijuok lapelį su užrašu ''Laimės piliulės. Vartoti tada, kai labiausiai to reikia ''. Tokia dovanėlė atrodo tikrai mielai ir gražiai, jeigu nepamirši gražaus kaspino ar kažko panašaus.

Nuotrauka iš interneto
Kaip manai, ar tavo draugei patiktų kiekvieną rytą, dieną, vakarą matyti tave savo kambaryje? Ši idėja šiek tiek brangesnė, bet garantuoju, jog rezultatas būtų nepakartojamas (kol kas dar nepasiryžau to padaryti pati, bet mintis galvoje sukasi jau ilgai). Tau tereiktų didelės medžio lentos ar šiaip kažkokio storo kartono (kalbu ne apie popierinį, o kur būna paveikslų pagrindai ir panašiai). Sakykim, jei tavo draugei sueina keturiolika metų, archyvuose atrask keturiolika bendrų jūsų nuotraukų. Visas jas suklijuok ant to didžiulio pagrindo, viršuje parašyk ''14 priežasčių, kodėl esi mano draugė'' ,''14 priežasčių, kodėl tave myliu'' ar dar kažkas panašaus ir po tomis nuotraukomis surašyk tas priežastis. Tikrai neabejoju, jog tavo draugė liks be žado.

Dovana mums nuo dešimtokų
Su draugais praleidžiame tiek daug nuostabių, įsimintinų akimirkų... Kaip būtų šaunu tai įamžinti! Jeigu turi menininko gyslelę, kodėl gi neparašius trumpos knygutės apie jūsų draugystę su tavo pačios pieštomis iliustracijomis? O galbūt tau labiau patiktų plakatas apie jus abi? Įjungiam vaizduotės mygtuką! Atsispausdink, iškirpk iš nuotraukų, arba dar geriau - nupiešk jus abi, parašyk tikrą arba sugalvotą draugystės istoriją apie jus lyg mažą knygą... Mums krikštynų proga dešimtokai padarė plakatą, kurį matote dešinėje. Kodėl tau nesugalvojus kažko panašaus? Prirašyk daug linkėjimų, minčių, prisiminimų iš jūsų susibūrimų, galbūt kokių linksmų įvykių arba šiaip, kažką primenančių žodžių.

Video klipas - puikus pasirinkimas
Jeigu esi puikiai įvaldžiusi kompiuterines programas, kodėl gi nesusukus filmuko apie jus, jūsų draugystę ar kažką panašaus? Tai gali būti paprastas nuotraukų kratinys su mielomis frazėmis, o galbūt nusifilmuosi save sakant kažką mielo, gražaus, kas jai paglostytų širdį? Nebijok prašyti kitų žmonių pagalbos, jeigu jie gali būti naudingi šioje situacijoje. Dažnai kurdavau tokius klipukus ir dažniausiai rizika pasiteisindavo - tai ne tik originali dovana, bet ir ilgai išliekantis prisiminimas, kuris visuomet draugei primins apie tave ir kartu praleistą laiką.


Štai tokios kelios idėjos, kurias aš dažniausiai naudoju. Nepamiršk prisiminti to, kas patinka draugei. Svarbiausia pagalvok, kas labiausiai džiugina jos mažą širdelę. Visuomet praslysi parašydama šiltą, ilgą, mielą laišką arba prie dovanos turėdama ir plytelę jos mėgstamiausio šokolado. Merginoms visada patinka gauti gėles - nebūtinai nuo vaikinų. Svarbiausia parodyk jai, kaip ją myli. :) Kartais pačios paprasčiausios dovanėlės ir pats didžiausias dėmesys paverčia gimimo dieną pačia geriausia. 

Tikiuosi bent viena iš idėjų jums tiko ir patiko.

Komentaruose būtinai pasidalinkite savo idėjomis
kokias dovanas jūs dažniausiai dovanojate savo  draugėms?

Šilto likusio sekmadienio,
Vilija.

P.S. Lauksiu jūsų pasiūlymų, kokių straipsnių norėtumėte.

12 Komentarai

 1. Geros idėjos, tiesiog puikios :). tik tas stiklainiukas jau visiškai atsibodęs :D.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Oo dieve!! Koks su stiklainiu fainutis!! <33 Padarysiu draugei per kaledas butinai! :)) As kazkada buvau draugei padovanojus didele jos nuotrauka, ir paprasiau, kad visi jos draugai kazka apie ja paraytu ant tos nuotraukos. :))

  AtsakytiPanaikinti
 3. Geriau būtum parašius, ką dovanot vaikinui, nes merginoms visos sugalvoja...

  AtsakytiPanaikinti
 4. jo, ką dovanot vaikinui tikrai daug labiau praverstų :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. uuu~ fainai, geros idėjos visada gerai, o vaikinui, manau, kad galima irgi tas idėjas pritaikyti :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Kokia nereali ta su stiklainiu, pati tokios dovanėlės labai norėčiau :) Labai geras straipsnis.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Ta su stiklainiu pabodęs.. Bet kitos idėjos tikrai puikios! Žinau dar vieną idėją. Bet nesu išbandžiusi pati, nežinau kas gautusi :D
  Dar būtu puiku, jei parašytum straipsnį apie Kalėdines dovanas :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Labai fainas straipsnis ir idėjos puikios :) Tikrai reiks pasinaudoti tuo, nes jau atsibodo dovanoti parduotuvinį šlamštą.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Superinės idėjos, tokios netradicinės ir labai originalios :)

  AtsakytiPanaikinti

 10. Tiesiog neįitikėtinai puikios idėjos. Šaunu ;]] Bet žinoma jei dovani geriausei draugei jau tikrai reiktų žinoti jos slapčiausias svajonės. Tarkim aš labai mėgau tapyti, bet teptuką rankoj laikiau prieš gal 10 metų, o dabar jau nebedrasu. Tai spėkit ką gavau? Ogi drobę, akrilą ir teptuksu bei prijuostę :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Mano dovana draugei buvo, atpalaiduojamasis masazas kad atsipalaiduotų truputuką. Kiekviena moteris tai turėtų nepamiršti daryti :)

  AtsakytiPanaikinti