Dienos dvikova : Edita vs Julija

Ar tik man vienai kartais būna, jog po dienos darbų sunku pajudinti kūną, norisi tik atsipalaiduoti ir... nieko neveikti? Šiandien siūlau jums kur kas įdomesnį būdą pailsėti - pats metas paganyti akis po draugiškas ''Dienos dvikovas'' ! :)


Pirmiausia kviečiu apžvelgti vakarykštę dvikova, kur pagal balsavimo rezultatus buvo labai vykusi. Iš viso už merginas balsavo 74 skaitytojai. Dvikovą laimėjo...GABIJA!!!!

Sveikinu dvikovos nugalėtoją Gabiją - ji gali šiek tiek lengviau atsipūsti, nes jau pateko į finalą ir prisijungė prie praėjusios dvikovos nugalėtojos Gustės. Šiandien, prie šių dviejų G mergaičių prisijungs dar viena mergina - arba Edita, arba Julija. Pats metas išrinkti trečiąją finalininkę!

             Pirmoji dalyvė Edita                                                                               Antroji dalyvė Julija

Esu Edita iš Vilniaus, man 15-a
.Esu be galo linksmas ir
 bendraujantis žmogus
. Visada juokiuosi, esu energinga,
 didžiulė optimistė, gyvenu šia diena.
 Dažniausiai pasaulį matau pro
rožinius akinius.  El.paštas - editalelija@gmail.com
Esu Julija. Man 14 metų.
Esu iš Rokiškio. Labai mėgstu
šokti, kartais kai viskas užknisa
 imuosi fotografijos. Esu labai
bendraujanti asmenybė,
turinti nepaprastai gerų draugų.
Jei nori su manimi susipažinti
rašyk man skype ju_ly-te

Bent jau man ši dvikova atrodo labai stipri ir manau, laukia įdomi kova. Abi merginos bent jau man pasirodė labai įdomios ir vertos patekti į kitą etapą.. Bet patekti gali tik viena, kuri susikaus su kitomis merginomis ir bandys laimėti interviu! Todėl dabar viskas priklauso tik nuo jūsų - pirmyn balsuoti!
 


Jei ir tu nori susikauti ''Dienos dvikovoje'' - siųsk savo nuotrauką ir labai trumpą aprašymą apie save į el.paštą wilyte911@gmail.com ir laimėk interviu! Prašau visų aktyviau dalyvauti, jeigu norite, jog ši rubrika tęstųsi. :)
Gero likusio vakaro, 
Vilija.

9 Komentarai

 1. jeyy :D ačiū, kas balsavot už mane :D o šiom panelėm, sėkmės, abi nuostabios

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveikas-a, užtaginau tave blogg'ų žaidime. Daugiu info : http://muiloburbuliukas.blogspot.com/2012/11/blogg-tag.html . :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. :D, vėl mano veide atsirado šypsena, kodėl taip keistai veikia ši rubrika? man patinka! :D, o ir pati dabar pasiryžau sudalyvaut.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Gaila, kad nelaimejau..! :( Na, bet labai aciu VISIEMS, kas balsavot uz mane!! :*

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai abi gražios merginos :o Jaučiu bsu "Arši" kova :D

  AtsakytiPanaikinti