Dienos dvikova : Gabija vs Estera

Paskutinis tinginysčių vakaras, tiesa? :) Keista žinoti, jog rytoj nebegalėsiu drybsoti lovoje, žiūrėti 'The vampire diares' ir rašyti jums. Bet kiekvienas dalykas turi ir gerų pusių, mokykla - ne išimtis. Šiandien dar kviečiu pasistengti pamiršti tą legalų kalėjimą ir kartu pasinerti į 'Dienos dvikovos' intrigas. :)


Vakar vyko pirmoji dvikova tarp dviejų šio blog'o rašytojų - Gustės ir Mildos. Abi dalyvės tikrai pasirodė labai įdomios ir buvo vertos kelialapio į kitą etapą, bet bet bet... nugalėtoja gali būti tik viena, tad vakarykštę dvikovą laimėjo...
GUSTĖ!!

Gustė - mergina, kuri surinko 31 balsą iš 49 patenka į kitą etapą, t.y. super finalą, kuris įvyks kitos savaitės pabaigoje, kur susikaus su kitų dvikovų nugalėtojomis. Na, o šiandien į mūsų draugiškas kautynes keliauti pasiruošusios dar dvi nuostabios mūsų blog'o skaitytojos - Gabija ir Estera. Kviečiu šiek tiek artimiau susipažinti su jomis. :)

  Pirmoji dalyvė Gabija                                                        Antroji dalyvė Estera


Sveikos..! Esu Estera, man 13. :)  Labai
 megstu klausytis muzikos t.y 30Seconds
 To Mars, One Direction, Red Hot Chili
 Peppers. Taip pat labai megstu anime. :)
Labai megstu keliauti ir dainuoti. Taip pat
 groju fortepionu ir gitara. :) El.paštas - estera2@inbox.lt


Esu Gabija. Man 13 metų.
Mėgstu dainuoti, šokti.
 Groju pianinu. Pradedu tobulėti
fotografijos srityje. Laaaabai
mėgstu bendrauti. Visada ieškau
 draugų. El.paštas - grapkea@gmail.com


                  

Štai šios dienos dalyvės. Jos abi labai nori patekti į kitą etapą, susikauti su kitomis merginomis ir laimėti pagrindinį prizą - interviu. Deja, bet į kitą etapą gali patekti tik viena - arba Gabija, arba Estera. Kuri labiau patraukė jūsų dėmesį? Apie kurią sužinoti norėtumėte daugiau? Ir, po velnių, kuri vertesnė jūsų dėmesio?!


Jei ir tu nori dalyvauti 'Dienos dvikovoje'- siųsk savo nuotrauką ir kelis sakinukus apie save man į el.paštą wilyte911@gmail.com ir greitai išvysi save šiame ringe!

Laukiu naujų dalyvių,
Vilija.

10 Komentarai