¡Hola, amigos!


Labas visoms, besirenkančioms šiame bloge!
Išties ilgai galvojau kaip pradėti savo prisistatymą ir po ilgų, ilgų dvejonių man į galvą šovė viena netikėti mintis: "PADĖKA". Ir ne už bet ką, o už nuostabiausią gimtadienio dovaną. AČIŪ TAU, VILIJA. Vakar vakare, naršydama mobiliajame internete, netyčia užklydau į elektroninį paštą ir likau maloniai nustebinta, kai pamačiau du naujus laiškus - abu nuo Vilijos ir abu kviečiančius prisidėti prie blogo komandos.
O dabar prie reikalo. 
Visiems prisistatau kaip Simona - ne paslaptis, toks mano vardas, bet yra vienas žmogus (be manęs, žinoma kuris, kai iškrečiu ką nors blogo, bet lieku nenubausta, vadina mane tiesiog El Diablo (šios pravardės istorija yra pakankamai ilga, tad į smulkmenas nesileisiu). Gyvenu Šiauliuose ir dėl to džiaugiuosi - gal ir nėra tiek daug visko kaip norėtųsi, bet bent jau pasiklyst sudėtinga. 
Esu keturiolikmetė ir kaip ir dauguma tokio amžiaus paauglių esu žiauriai kaprizinga, o mano zodiako ženklas tiesiog rėkte rėkia, kad
mėgstu "pasikandžiot" - manau, visos žinot, kas per vieni yra skorpionai.
Dauguma paauglystės siurprizų kamuojamų žmonių negali gyventi be muzikos - aš ne išimtis. Bent jau dalinai. Juk niekam ne paslaptis, kad didžioji dauguma 10 - 15 metų mergaičių alpsta dėl One Direction. Ir štai šioje vietoje viskas prasideda. "Nekenčiu" yra šiek tiek per silpnas žodis norint išreikšti mano jausmus jiems. Kaip ir Justinui Bieberiui (gerbėjos, neįsižeiskit. visi turim savo nuomones ir jeigu mūsiškė nesutampa su jūsiške, neturim sėdėt užsidarę tarp keturių sienų ir tylėt). Vietoj jų renkuosi kiek kitokią muziką - roką, o pati pačiausia grupė yra Red Hot Chili Peppers.
Mėgstamiausia šalis ne Didžioji Britanija, o Ispanija (beje, gal čia yra merginų mokančių, arba bent jau norinčių išmokti ispanų kalbą?)
Nealpstu dėl serialų "Pretty Little Liars", "The Vampire Diares" ar "Gossip Girl", bet beprotiškai žaviuosi "Pagrindinio įkalčio" serijomis.
Mėgstamiausia pamoka - matematika (be skaičių neišgyvenčiau!), tačiau rūškanu veidu einu dailės pamokas. Norėčiau išmokti groti būgnas - deja, dabar tai nepasiekiama svajonė - muzikos mokykloje su tokio amžiaus mokiniais nė neprasidedama.
Šiais metais pradėjau lankyti šokius - gal kiek ir per vėlai, bet susiklosčius tokioms aplinkybėms, kad apie sportą galiu tik pasvajot teko imtis kitokios veiklos. O be jos aš neišgyvenčiau - man reikia išsikraut. Be viso to, dievinu rankdarbius - dekupažas, karoliukų vėrimas, nėrimas vąšeliu ir beprotiškas noras išmokti sutažo techniką mane tiesiog užvaldę.
Apie save kaip ir baigiau. Pereinam prie kitos dalies.
Nežinau kiek laiko užsibūsiu šiame bloge kaip rašytoja - savaitę, dvi, galbūt mėnesį. Esu labai nepastovus žmogus, o ką jau ir bekalbėti apie tą tinginiuką, kuris labai dažnai pabundą ir neleidžia nieko atlikti tinkamai.
Tačiau aš stengsiuos. Va, jau esu keletą temų straipsniams susigalvojus, tik labai norėčiau išgirsti ir jūsų nuomonę. Pavyzdžiui, ką jūs manytumėt, jeigu bloge atsirastų rubrika apie profesijas? Aš labai gerai žinau, kaip sunku yra pasirinkti tą vieną ir vienintelį gyvenimo kelią, nes iki šiol nesu apsisprendus kuo norėčiau būti užaugus.
Jeigu iškilo kokių tai nors klausimų - nesidrovėkit, klauskit komentaruose arba rašykit į elektroninį paštą (simona.kiskyte@gmail.com) ar skype (sima1998).

Piktieji anonimai, duoklė jums:
                     
(kad geriau suprastumėt apie ką dainuojama įsijunkit dainos žodžius: http://www.metrolyrics.com/ignorance-lyrics-paramore.html)

P.S. Dėl tų One Direction. Neskubėkit teist, situacija gan sudėtinga ir jai paaiškint reiktų daug laiko. Tiesiog neteiskit ir priimkit su visais trūkumais.

Labai tikiuosi, kad sutarsim!
Iki susitikimo!

Simona.

43 Komentarai

 1. Didelės sėkmės! :) pasirodei labai įdomus žmogus!

  AtsakytiPanaikinti
 2. aš.. jau.. dabar.. tave.. mėgstu...

  ROKAS <33 mhm Paramore (širdutė)(širdutė) paklausyk mano mylimiusių Sum 41, galbūt patiks. :)

  O šiaip - didžiulės sėkmės ir kantrybės!

  AtsakytiPanaikinti
 3. tu ta pati kuri monikus straipsnius uoliai komentuodavo?

  AtsakytiPanaikinti
 4. susikišk savo nuomonę apie 1D į savo armėnišką subinę.

  AtsakytiPanaikinti
 5. i koke mokykla eini?

  AtsakytiPanaikinti
 6. i koke mokykla eini?

  AtsakytiPanaikinti
 7. tavo gimtadienis spalio 31? :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Labai puikiai sugalvojai del tu profesiju! Tikiuosi straipsnis bus ne vienas, o visa rubrika. o info bus naudinga :) sekmes!

  AtsakytiPanaikinti
 9. Ooo, bendramintė TD rašytoja :) Smagu! Linkiu tau sėkmės didelės didelės :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Gabija, ačiū, man jos tikrai labai prireiks. :)

  Vilija, jokių išankstinių nuostatų. Jeigu mokėjau save pateikti prisistatyme, tai dar nereiškia, kad mnao straipsniai bus tokie patys. Nenoriu jūsų nuvilti, todėl būtų gerai, jeigu nesusidarytumėt pernelyg geros nuomonės apie mane.
  O sėkmės man tikrai prireiks. Ačiū!

  Vitalija, rodos, komentavau tik vieną. :DD Ir ten buvo tik trys mano komentara, jei neklystu. O jeigu dėl 1D - situacija yra gan sudėtinga. Jeigu vienas man kadaise labai atrimas žmogus nebūtų nelaiku ir ne vietoj pasireiškęs, aš prieš juos nieko blogo neturėčiau.

  Mielas pirmasis anonime, mano, kaip ir tavo "subinė" yra lietuviška. Taip kad prašovei.

  Anonime nr. 2, galiu pasiteirauti kokiu tikslu uždavei šį klausimą?

  I n g r ii da, galima sužinoti kodėl? :DD

  Anonime nr. 3, taip, amno gimtadienis spalio 31 ir dėl to aš nelabai džiaugiuosi. :)

  Gabyx2, visą informaciją apie visas (ar bant daugumą) profesijų sutalpinti į vieną straipsnį nelabai ir išeitų. Be rubrikos niekaip neišsisukčiau.
  Aš irgi labai tikiuosi, kad informacija bus naudinga.
  Ačiū. :)

  GaBi*, ačiū, man jos tikrai labai labai prireiks. :)

  Goda K., taip, iš Šiaulių. :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Nu nežinau, labai labai faina pasirodei. :DD

  AtsakytiPanaikinti
 12. Negali būt. :DD šiaip esu labai bjauraus charakterio ir retas kuris sugeba su manim susitvarkyt. :D Tik tiek kad dabar stengiaus blogasias savo sąvybes nuslėpt. :DD

  AtsakytiPanaikinti
 13. papasakok ta istorija kodėl tu nemėgsti 1D :)) labai įdomu ^^ bent trumpai

  AtsakytiPanaikinti
 14. Vaiva, parašyk man el. paštą arba į skype - nelabai noriu leistis į tokias diskusijas viešai, nes su tuo susiję labai daug žmonių. :)

  AtsakytiPanaikinti
 15. Monika, jeigu nemėgstu 1D, tai dar nereškia, kad esu kažkas žemesnio už Tave. Tiesiog taip susiklostė aplinkybės. O tai, kad paskelbiau savo nuomonę pasauliui, nelaikau blogu poelgiu. Juk facebook'e yra sukurta daugybė 1D fanų puslapių, jūs juos tiesiog dievinat ir tokiu būdų išsakot savo nuomonę. Jeigu kažkas pasako, kad jiems nepatinka 1D, lieka sumaišyti su žemėmis. tai taip išeina kad tie, kuriems nepatinka jūsų dievukai turi tūnoti pasislėpę po pernykščiais lapais ir nė necyptelt? Aš laikausi kiek kitokios nuomonės. :)

  Mielas anonime nr. 4, nežinau, ar tu jauti pasitenkinimą įžeidinėdamas kitus žmones, bet, kad ir kaip bebūtų apmaudu, manęs nepaveiksi. :) O ta daina, kurią įkėliau į įrašą, yra adesuota būtent tokiems kaip tu. :)

  AtsakytiPanaikinti
 16. Aš aš aš noriu išmokt ispanų kalbą ir šiek tiek mokiaus, kol neprasidėjo laiko stoka :/

  AtsakytiPanaikinti
 17. Zouhouhou, mane vasarą buvo apėmęs toks noros mokytis šios kalbos, kad susiradau internete tokį mokymo kursą, kur moko nuo pasisveikinimo iki sudėtingiausių laikų. tik va, vienai, be bendraminčių, mokytis tikrai nėra labai įdomu. be to tą tokį didelį entuziazmą "atmušo" nesusitvarkymas su užrašais - buvo pateikta tiek daug informacijos,kad jau nebežinojau ką pirmiau užsirašyt, pasižymėt, kad būtų lengviau mokytis... :DD

  AtsakytiPanaikinti
 18. Sveika. :) Is ties pasirodei idomus zmogus ir nemanau, kad jau tokio bjauraus characterio. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 19. Labas ir Tau, Estera. :) Pasakysiu vieną - žmonės labai dažnai maišo žmogaus "įdomumą" su negalėjimu tylėt - noru išreikšt nuomonę. Tiesiog daugelis yra pratę tūnot tarp keturių sienų ir nieko neveikt, o aš atvirkščiai - visada turiu pasakyt savo nuomonę vienu ar kitu klausimu. Todėl ir turiu tiek daug priešų ir esu labai nemėgstama žmonių (ne tik čia, TD bloge, bet ir mokykloj ar būreliuose).

  AtsakytiPanaikinti
 20. Manau, jog tokių žmonių, kaip tu, turėtų būti daugiau :)

  ___________
  emosistorija.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
 21. Still Loving It, kad gal geriau nereikia. :DD Esu gan savikritiška ir gerai žinau, kad esu tikras nelaimių, užsispyrimo ir blogio kamuolys. Patikėk manim, jeigu tokių kaip aš būtų daugiau, pasaulis tikrai netaptų geresnis. :DD

  AtsakytiPanaikinti
 22. NO8, bet apie tave susidariau nekokią nuomonę. Jau iš rašymo stiliaus pasirodė, kad nesi pakankamai išauklėta. Rašydama prisistatymą save kažkaip išaukštinai, lyg esu kitokia, geresnė, nei jūs "Pretty Little Liars" fanai ir t.t. Žinai, net nesu toji Directioner, bet kaip pradėjai viešai stumti ant jų ir 'primėtinėti' savo nuomonę kitiems pasijaučiau ne itin gerai.

  P.s. Nenoriu veltis į jokias kvailas diskusijas, tik išsakiau savo nuomonę. Sėkmės rašant, tikiuosi straipsniai atpirks tavo prisistatymą!

  AtsakytiPanaikinti
 23. Berta, nesakau, kad esu tobula, ar rašau geriausiai šiame bloge. Gink Dieve, ne. Tiesiog bandžiau skaitytojus supažindinti su tikrąja savimi - galbūt tai ir buvo mano klaida (o jų aš dariau, darau ir darysiu). Serialo "Pretty Little Liars" nežiūriu vien dėl to, kad skaičiau knygas - joms prijaučiu daug labiau nei filmams ar serialams, bet neleikau to serialo "mėšlu". Žinau, kad jeigu nebūčiau skaičius knygų, ir aš jį žiūrėčiau. savo nuomonės niekuomet niekam neprimetinėjau ir neprimetinėsiu. Aš tiesiog ją iųsakiau. vel gi, galbūt parinkau netinkamus žodžius ir įžeidžiau tuos, kuriems patinka viena ar kita grupė. Aš labai nuoširdžiai ATSIPRAŠAU.
  Kad ir dėl straipsnių... Manau, kad ir vėl padariau netinkamą sprendimą norėdama atsidurti šiame bloge kaip rašytoja. Jeigu rašysiu tokiom temom, kurios patinka man, būsiu išdėta į šuns dienas. tuo labiau, kad ir dabar pasirinkau tokią, kuri tikrai nebus priimtina visiems ir esu įsitikinus, kad sulauksiu ne vieno komentaro, klausiančio, ką aš čia išvis veikiu...

  AtsakytiPanaikinti
 24. Sėkmės rašant! Beje, vasarą bandžiau mokytis Ispanų kalbą, tik neilgai mokiausi, nes kažkaip tam nerasdavau laiko.. O dabar kai užsiminei, užsinorėjau vėl ją mokytis :D

  AtsakytiPanaikinti
 25. Eve Lyn, ji tikrai nėra sudėtinga. :) Ir tarimas daug lengvesnis, nei, pavyzdžiui, anglų kalboj. Va, asmeninius įvardžius jau kada mokiaus, bet vis dar prisimenu...

  AtsakytiPanaikinti
 26. Simona, faktiškai, 1D čia ne prie ko, bet keista, kad apstūmus mane ir sumaišius su žemėm, bandydama pažemint atėjai į TD. ;) bet būk, tarkim tu man nemaišai. Nors rimtai nemaišai, tiesiog man nepatinki taip kaip aš tau.

  AtsakytiPanaikinti
 27. Kazkodel vilija sake, kad visos atrinkinejot rasytojas...db suprantu, kad ne, nes kitaip tu pati monika nebutum jos cia priemus del savo suknistu principu...tai kokia tada tu administratore?

  Simona, kokiam tinklapy mokeis ispanu?

  AtsakytiPanaikinti
 28. sveika, va čia tai energingumas! SU praėjusiu gimtadieniu C=, YEY AŠ taip pat skorpionas, ir šiaip daugelis sako, kad mes bjauraus charakterio, gali būt, gali būt :D, neneigiu, turim nemažai panašumų. Baigiau, IR... žinoma linkiu SĖKMĖS :)).

  AtsakytiPanaikinti
 29. Paskutinis anonime, tikrai dėl tų atrinkinėjimų Tau pritariu. Žinau, kad atėjus mėnesio galui, Skaidrė ir Monika (na, galbūt dar Vitalija prisidės) vienbalsiai nubalsuos mane mest lauk. Tai kažkaip ir noro stengtis nebėra. Ispanų kalbą mokiaus čia: http://kalbos.manodienynas.lt/lmcom/com/web/lt-lt/pages/nemokamos-ispanu-kalbos-pamokos-internetu.aspx Gal ir nėra pats idealiausias variantas, bet vis šis tas. Kiek žinau, čia įmanoma ir kitokių kalbų mokytis, o jeigu domina tik ispanų, parašyk man į el. pštą, turiu ir daugiau nuorodų susirinkus, galėsiu atsiųst. :)

  Ačiū, Lile! Smagu sutikt nors vieną skorpioną - nė vieno nepažįstu. :DD Būtų smagu su tavim pabendraut. Parašyk į skype ar bent el. paštą. :) Ačiū, man jos tikrai prireiks. Ypač, kai čia toks kolektyvas. :)

  AtsakytiPanaikinti
 30. O kodel jos turi tave isbalsuot? Juk paskutinis zodis vilijos, o tuo labiau jei patiksi skaitytojams, tikrai nebusi ismesta :-) siulau nepasiduot tai monikai ir jos nesamonem. Lauksiu tavo straipsniu

  AtsakytiPanaikinti
 31. Iš kur ta nesąmonė, jog paskutinis žodis Vilijos?? Atsitiko kaip atsitiko, Monika truputį sufeilino tuo metu, kai manęs nebuvo, bet JI STENGIASI viską ištaisyti. Taip išėjo, kad dabar esam trys adminės, pagal idėją esam visos lygios, todėl neišskirinėkit manęs taip, nes tuoj pradės žmonės nekęst manęs...

  AtsakytiPanaikinti
 32. Jei simonos neliks sitam bloge tik del to, kad monikai ji nepatinka-tikrai pradesiu taves nekest, vilija.

  AtsakytiPanaikinti
 33. O Dieve... Paskutinis anonime, DIDELIS AČIŪ TAU UŽ PALAIKYMĄ!! Iš ties, nesitikėjau, kad žmonės, besislepiantys po anonimų kaukėm gali būti tokie faini. Labai Labai tau dėkoju. O straipsnį turėtumėt išvysti dar šiandien, jeigu man pavyks jį pabaigti.

  AtsakytiPanaikinti
 34. ou yeah, aš kalta kaip ir visada. o Simona, tau reikėtų išmokt pagarbos kitiem. Galvojau, kad čia kita Simona, ir mėnesio gale aš nekomentuosiu apie tave nieko, paliksiu tai SKAIDREI IR Vilijai, tad gali būti rami, mano balsas tau nieko nereikš ;) sėkmės įrodyt, kad tu da best ;}
  Ir principai čia ne prie ko. Tiesiog derėtų gerbti žmones ir jausti šiek tiek tolerantiškumo.

  AtsakytiPanaikinti
 35. FUCK YEAH. Prie ko čia aš? Gal nereikia šitaip susireikšmint, kad tavęs niekas nemėgsta, kad mes lauk? kam išsvis tada ėjai į atranką, jeigu pas tave tokios mintys? Aš ir kitos rašytojos neturim kažkokios teisės mest tave lauk ar balsuot prieš tave. Be to, net jeigu turėčiau teisę mest lauk rašytojas to nedaryčiau, nes nėra pagrindo. Ar ilgai čia būsi priklauso nuo tavęs ir straipsnių, o ne nuo mūsų. Todėl nereikia čia dramos nei tau, nei anonimams daryt. NIEKUR SIMONA NEKELIAUS. VISIEMS AIŠKU? nebegaliu tikrai, toks jausmas kad paskutines jėgas iš mūsų sunkiat tokiomis nesamonėmis.

  AtsakytiPanaikinti
 36. Į atranką aš ėjau dar negrįžus Monikai. tada galvojau, kad blogas po truputį atsigauna ir būtų smagu prisidėt prie jo gyvavimo.
  Be to, aš visai nesusireikšminu. Tiesiog, dažnai esu ta "stebėtoja", kuri iš to, ką vieną ar kitą kartą pasako žmogus daro prielaidas apir jį. Ir dažniausiai būnu teisi. Kaip ir dabar - susidariau įspūdį, kad daugelis čia esančių rašytojų manęs nemėgsta. O aš spėjau tik prisistatymą parašyt.
  Tu gal nemesi, bet Monika tikrai mėnesio pabaigoj neatsilaikys prieš mane ko nors blogo pasakyt, kad ir kokie tie straipsniai bebūtų.

  AtsakytiPanaikinti
 37. Tu nė nenutuoki kokias pievas dabar rašai. Monika ne tokia, kokia tu ją įsivaizduoji, o turėtų būti. Ji kaip tik teigia jog pati dings, kad tau laisvos erdvės būtų, o tu neee, toliau stumkim, darykim prielaidas ir išankstines nuostatas. Ir manyk, kad nemėgstam, nors taip nėra, mes žmonės, vertinam pagal rašybą. peace. užkniso jau.

  AtsakytiPanaikinti
 38. Jėzau kas čia vyksta... :O Na, Simona man patinki tuo, kad esi kitokia, todėl linkiu sėkmės tau rašant :)

  AtsakytiPanaikinti