Interviu su mini konkurso ''Keliaujam apsipirkti'' nugalėtoja Karolina : ,,Svarbiausia noras ir užsispyrimas''

Labas vakaras! Ech, pastarosiomis dienomis pasirodo ne aš viena esu užsiėmusi, nes blog'as iš tiesų vėl miršta... Bet tikiuosi jog kaip nors susiimsime (kalbu ir apie save) ir pateiksime jums geriausią variantą. Šiandien labai šiltai pasikalbėjome  su mini konkurso ''Keliaujam apsipirkti!'' nugalėtoja Karolina, kuri tuo pačiu yra ir aktyvi ''Teenage Dreams'' rašytoja! Manau jums, kaip ir man labai įdomu apie ją sužinoti daugiau, todėl pats laikas tai padaryti!

Labas, Karolina! O gal turėčiau sakyti - nugalėtoja Karolina? :) Vienaip ar kitaip, sveikinu tave sukūrus geriausią derinuką tema ''Keliaujam apsipirkti!''. Manau, tavo derinukas buvo tikrai vertas pergalės. ;)
Labas, Vilija. Ačiū labai už sveikinimus. Dar labai norėčiau padėkoti tiems, kurie už mane balsavo! :)

Skaitytojai tavo derinį išrinko geriausiu. Ar dažnai laimi tą pirmąją vietą, būni pripažinta geriausia?
Šiaip nelabai dažnai būnu ta, kuri laimi pirmąją vietą, bet ne kartą esu patekusi tarp geriausiu, neišimtis ir šitas konkursėlis.

Kas tavo gyvenime užima tą pirmają vietą? :)
Sąžiningai kalbant, negalėčiau sakyti, kad mokslai būtų ta pirma vieta, nors norėčiau. Tą pirmą vietą užima toks kaip mišinys dalykų, tokių kaip ir tie patys mokslai, draugai. :)


Su mada bendrauji kiekvieną dieną?
Galima sakyti kad ir taip :D

Koks tavo stilius yra kasdieniniame gyvenime? :D
Įvairus. Negalėčiau įvardinti konkretaus stiliaus, nes mėgstu įvairių stilių drabužius. Neatsisakau nei sporbatukų, džemperio ar klasikinio megztuko su neriniais. :)


Galbūt turi kokį žmogų, iš kurio semiesi idėjų, visuomet klausi patarimų...
Įdėjų semiuosi iš visų, ta prasme, kad dažnai ar tai internete randu nuotraukas, ar matau draugų, kitų žmonių aprangą, patikusią detalę kartais panaudoju ar bent kažkiek į tai atsižvelgiu. O patarimų dažniausiai klausiu draugių, jos man pataria geriausiai. :)

Kur dažniausiai perki drabužius savo deriniams? 
Dažniausiai perku parduotuvėse, kurios būna akropolyje ar panašiuose prekybos centruose. Nesakau, kad neturiu nei vieno drabužėlio iš turgaus. Ten taip pat galima rasti gerų dalykėlių! :)

Apsipirkinėjimas tau malonumas ar kančia? :)
Didžiuuuulis malonumas. O jeigu apsipirkinėju su gera drauge, kuri man pataria, padeda, tai iš vis po parduotuves galėčiau visą dieną lakstyti ir apsipirkinėti. :D

Jeigu jau prakalbome apie draugus - ar turi daug draugų? :) Ką kartu veikti mėgstate labiausiai?
Draugų turiu nei labai daug, nei mažai. O jeigu kalbame apie tikrus draugus, juos tikriausiai galėčiau ant vienos rankos pirštų suskaičiuoti. Liūdna, bet tai tiesa. O apie veiklą su draugais, galėčiau pasakyti, kad mėgstame įvairius įdomius dalykus. Su kai kuriais draugais dainuojame, kartais šokame ar šiaip linksminamės. Žodžiu, veikla įvairi. :D


Suformuoluok, koks tavo manymu turėtų būti tikras draugas?
Apibrėžti tą savoką ,,tikras draugas'' tikrai labai sunku. Bet svarbiausia, kad tau su juo gera, linksma, taip pat, kad galėtum juo pasitikėti ir, kad jis būtų supratingas. :)


Tu teisi.. :) be ko negalėtų apseiti tavo diena? :)
Nekreipiant dėmėsio į būtinus dalykus, tokius kaip kvėpavimas, valgymas, miegojimas tikriausiai negalėčiau nei dienos išgyventi be muzikos. Nepaklausius jos ar bent pati nepadainavus, nepaniūniavus kokios nors melodijos man būtų nekažkas... :D

Tavo laisvalaikis labai aktyvus? :) Kokia po pamokine veikla užsiimi?
Šiaip tikrai akytuvus. Po pamokų einu į muzikos mokyklą. Ten dainuoju, groju pianinu, mokausi solfedžio, muzikos istorijos, dirigavimo ir kitų dalykų. Dar planuoju vėl grįžti į dailės būrelį, nes labai mėgstu piešti. Taip pat dalį laisvalaikio atiduodu šiam blogui, nes, kaip nepaslaptis, esu viena iš rašytojų! :)


Oho! Ir kurio iš šių (arba nebūtinai) dalykų meistrė planuoji būti ateityje? :)
Labai ilgai galvoju, kuo norėčiau būti, bet labai sunku apsispręsti. Gal norėčiau kažką sieti su kulinarija ar menais, bet taip pat galvoju ir apie kažką, susijusio su fizika, mat ją visai gerai suprantu. Dar nesu tiksliai apsisprendusi kokio mokslo norėčiau toliau mokytis. :)


Oho, fizikos mergaitė! Kokie dalykai mokykloje tau taip pat patinka?
Gal nelabai fizikos, bet suprantu. :D Daugiau yra tų, kurie nepatinka, bet jeigu kalbame apie patinkančius, tai ta pati dailė, muzika, tikriausiai ir fiziką į šį sąrašėlį įtraukčiau. :)

Esi tikrai aktyvi... kaip į visą rutiną spėji įtraukti dar ir aktyvų rašymą blog'e?
Iš tikrųjų, net pati neįsivaizduoju, kaip viską suspėju. :D Kažkaip atrandu laiko blog'ui, nes nesinori nuvilti nei skaitytojų, nei kitų rašytojų, be to, man rašyti TD patinka. :)

Iš kur semiesi įkvėpimą rašymui? :)
Dažniausiai pagalvoju, ką man pačiai patiktų skaityti. Taip pat, naršydama internete atrandu įdėjų, kartais jos gimsta net valgant ar per pamokas. :D

Ko palinkėtum visoms, kurios norėtų daryti tą patį, kaip tu - laimėti konkursus, rašyti straipsnius ir viską viską suspėti? :)
Svarbiausia noras ir užsispyrimas. Jeigu labai norėsi, dėsi į tai pastangas, tau pasiseks. Tad to visoms ir linkiu! :)

Ačiū tau už šiltą interviu, linkiu tau sėkmės visame kame, prie ko tik prisiliesi!
Labai ačiū, Vilija! Tau, ir visiems skaitytojams taip pat linkiu visokeriopos sėkmės! :)


Štai toks interviu. :) Tikiuosi man pavyko jums parodyti, kokia šauni yra Karolina. :)

Kokią nuomonę apie ją susidarėte jūs?

Labanakt, 
Vilija.

10 Komentarai

 1. Kokia tu faina :) Interviu labai patiko, o ir nuotraukos kokio gražumooo:)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai patiko. Matosi, kad žmogus yra aktyvus ir neeikvoja laiko veltui. Džiaugiuosi už ją! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Omg, kaip faina skaityti tokius komentarus! Ačių labaii :)*

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai geras, iškalbus ir mielas interviu. Karolina tep ir toliau :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Interviu labai geras ir pati Karolina labai miela pasirodė :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. kolkas geriausia rasytoja is visu- Karolina.

  AtsakytiPanaikinti
 7. man ta 2 foto tooookia šelmiška :)miela Karolina :33

  AtsakytiPanaikinti