Ką mes turime gražaus?


oho, labas visiems! Čia rodžiausi prieš berods tris dienas ir kaip pastebėjau, nelabai čia kas ir pasikeitė nepaisant to, kad į mūsų ratą prisijungė naujų veidų. Tikiuosi su didele dalimi iš jų sutarti. Na, o dabar greičiausiai, kad keliauju prie reikalo.. Žinau, kad daug kartų vedžiau šią rubriką ir iš jų tik porą kartų man pavyko paimti interviu, bet kol būsiu šiame blog'e.. Kol neišeisiu - pasistengsiu viską atlikti taip kaip reikia. O dabar, tiesiog priminsiu apie ką yra ši rubrika ir kokių jūsų darbelių nuo šiandien pradėsiu laukti. :)

Apie ką ši rubrika?

Kaip jau ir minėjau apklausoje, ši rubrika apie tai, ką kiekviena mergina, o gal net ir vaikinas turi gražaus.. Juk visi mes kažką turim. Tai mums gražiausią apyrankę, kuri galbūt reiškia daug, galbūt žiedelį ar šiaip kokį aksesuarą.. Ir tiesiog manau, jog yra visai neblogai parodyti tai kitiems.. Kad jie tai įvertintų ir iš dalyvaujančių išrinktų tą patį patį verčiausią nugalėti! O ir šioje rubrikoje nėra sunku dalyvauti - paprasčiausiai tereikia atsiųsti nuotrauką to daikto, kurio aš prašau.

Ką ir kur siųsti šią savaitę?

Šią, likusią savaitės dalį aš lauksiu nuotraukų su jūsų gražiausia.. Palaidine. Nesvarbu, ji vienspalvė ar spalvota, ji pilna užrašų ar ne.. Svarbiausia, kad ji jums mėgstamiausia iš turimų. Ir to tik ir tereikia! Tiesiog griebkit fotoaparatą į rankas ir nufotografuokit ją, pridėję lapelį prie jos su SAVO VARDU. Be vardo - nuotraukų nepriimsiu. Ir tiesiog atsiųskite nuotrauką man į elektroninį paštą (its.meh.yo@gmail.com) laiške taipogi nepamiršę paminėti savo vardo.

Todėl nepatingėkit atsiųsti savo darbų, nes iš nugalėtojos bus paimtas interviu.. Pasistengsiu, kad jis būtų įdomus ir šiaip, interviu dėka nugalėtoja galės atskleisti daugiau apie savo savitą stilių..

Tad gero likusio penktadienio, lietingo tarp kitko. Mėgaukitės likusiomis atostogų dienomis, ką tarp kitko darau aš.. Ir ne tik.. Vitalija žino, kas su manimi dedasi :D:* gerai, neišsipasakosiu per daug, nes neįdomu.
Kol kas, viso bei nepamirškit, kad laukiu jūsų nuotraukų. Jei nebus bent 5, teks rubriką pamiršti.. x

Monika.

Tumblr_mb5fyrqpoc1rrrq1yo1_500_large

10 Komentarai

 1. Man atrodo, ar tu rasei sita straipsni liudna? ;/

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveika, o kokiu būdu rinksite nugalėtoją? Beje, puiki tema! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Siūsti palaidinės foto ant savęs ar tiesiog? :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Sveika. Bandysiu dalyvaut, rytoj nusifotografuosiuu. :D O cia ant saves ar galima padet ant stalo ir nufotografuot? O kaip irnksit laimetoja?

  AtsakytiPanaikinti
 5. bus balsavimas. Ir + kaip norit, galit padėt ant lovos ar pakabint ant pakabos, galit ant savęs:D svarbu kad būtų lapukas su jūsų vardu:)

  AtsakytiPanaikinti
 6. dalyvausiu :), ir PALAIDINĖ įdomiai sugalvota!

  AtsakytiPanaikinti
 7. Turbūt reikės sudalyvauti, eisiu ieškot palaidinės :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Jau nusiunciau senai palaidines foto, dar laukiuu.

  AtsakytiPanaikinti