Kalėdos ant nosies!


Sveikos visos mielosios skaitytojos! Noriu pasidalinti savo mintimis su jumis! Smagaus skaitymo!
Nenumaldomai artėja žiema, atsinešianti su savimi ne tik šaltį, sniegą ir blogą nuotaiką, bet ir.. Kalėdas! Atrodo dar daugiau nei mėnuo iki jų, bet pabandykit įsivaizduot kaip, po velnių, greitai prabėga laikas.. Nespėsit nė mirktelėt, o didžiuosius prekybos centrus užtvindys kalėdinės prekės, dekoracijos ir aplink ims skambėti kalėdinė muzika priverčianti nusišypsoti, kad ir koks paniuręs bebūtum..
Jau iškrito pirmas sniegas bylojantis, kad pats laikas mesti šalin rudeninius paltukus ir išsitraukti storus, šiltus šalikus, bei minkštas, kumštines pirštines, kurios yra neatsiejama žiemos dalis. Gal kai kuriems iškilo klausimas ką aš čia sapalioju, kokios Kalėdos kai už lango ruduo.. Na tai sakau jums - laikas pabusti! Lapus ant medžių jau keičia šerkšnas, o rytais ne kartą teko mintyse nusikeikti ir burnoti ant ledinio vėjo, veliančio plaukus. Neprimena žiemos? Pripažinsit, kad ji atėjo tik tada, kai mama įbruks į rankas šiūpelį sniegui kasti ir išmes pro duris?
O dabar apsišarvuokit gera nuotaika ir pirmyn pasitikti žiemos! Aš sėdžiu sau klausydama kalėdinės dainelės, o mintyse kuriu planus ką šiemet reikės padovanoti artimiesiems.. Ir nepatikėsit kaip gerai visa tai nuteikia!

Paprastai žiemą visų aplinkinių nuotaikos būna šaltos kaip ir oras. Eidamas atmestinai nukastu šaligatviu ir stebėdamas žmones gali pastebėti - niūrūs veidai, kuriuos vos gali įžiūrėti po storu šaliku ir pūkine kepure, visi skuba, visiems šalta ir nei vienas nesustoja pasigrožėti snaigėmis, kurios taip nerūpestingai krinta iš begalinio dangaus ir nusileidę į sniego pusnį pranyksta. Ar kada sutikęs kiemsargį, kuris nukasa sniegą nuo šaligatvio, kuriuo tu vaikščiosi, esi pasisveikinęs, padėkojęs ir palinkėjęs geros dienos? Neklysiu jei sakysiu, jog ne. Tiesiog mėginu parodyti kaip lengva ir paprasta skleisti gerą nuotaiką! Net neabejoju, kad išgirdęs nuoširdų "ačiū", kiemsargis nusišypsotų.
Tikiuosi šiek tiek įkvėpiau gero nusiteikimo artėjantiems šalčiams! Gero likusio rudens, nuoširdžiai jūsų rašytoja Gustė ;)
Štai, parašiau pirmąjį straipsnį savo rašytojos karjeroje.. :p

12 Komentarai

 1. 7 savaitės...........7savaitės......

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kaip aš laukiu to nuostabaus meto <3 O straipsniukas labai įkvėpiantis, šaunuolė :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Neseniai buvo panašus straipniukas :), galėjai įkelt tą kalėdinę dainelę, kurios klauseisi :D, visi jau jas pradeda dainuot ir aš- snow is folling, all around me chilldren playing, having fun, it's the season... :D o šiaip tikrai tavo mintys nuteikė gerai nuotaikai :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tavo straipsniukas privertė dar labiau laukti Kalėdų :D Puikiai padirbėjai :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Heh.. Kaip laukiu Kalėdų... Atrodo jos jau ranka pasiekiamos! Taip noriu atsibudusi ryte pamatyti dideles pūsnis! Mylių žiemą ir Kalėdas...
  Labai tau ačiū už priminimą jog jau artėja šaltas, bet labai gražus metas! :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Pagalvosiu apie žiemą tada, kai iškris pirmasis sniegas :D O kai jau visą mėnesį vien lietus pliaupia, nepanašu, kad tai nutiks greitai :P

  AtsakytiPanaikinti
 7. Koks nerealus straipsnis! Dėkoju tau, už jau įkvėpta kalėdinę dvasią! :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Geras straipsnis :) Beje taip, pasisveikinu visada su kiemsarge :D

  AtsakytiPanaikinti
 9. Barbora_Kaip puiku! :D
  Merginos - Dėkui už tokias malonias nuomones! :p

  AtsakytiPanaikinti
 10. Labai mielas straipsnis, padidinai mano Kalėdų laukimą :)

  AtsakytiPanaikinti