Konkurso ''Diena parke : draugės pasimatymas'' balsavimo rezultatai!

Labas labas labas labas visoms besirytinėjančios arba jau leidžiančioms paskutinę atostogų dieną. :) Labai linkiu jums visoms šiandien nuveikti ką nors mielo širdelei - galbūt susitikti su sena drauge, pažiūrėti seną filmą, o gal tiesiog pasidaryti garuojantį puodelį mėgstamos arbatos ir praleisti laiką su 'Teenage dreams' blog'u. :) Pati šiandien tikriausiai keliausiu pas draugę, bet prieš tai noriu atskleisti visas konkurso ''Diena parke : draugės pasimatymas'' kortas! :)

Dar kartą noriu padėkoti visoms, kurios dalyvavo - jūs nuostabios! Toms, kurios nespėjo, nežinojo ar tiesiog patingėjo sudalyvauti - tokių konkursų dar tikrai bus, nes jie jums patinka. :) Na, o šiandien pats laikas sveikinti konkurso ''Diena parke : draugės pasimatymas'' nugalėtoją, kuria tapo...


Sveikiname Esterą, už kurią balsavo 14 merginų iš 63 balsavusiųjų! Jūsų nuomone, Estera savo geriausią draugę į pasimatymą papuošė tinkamiausiai. :)


Esterai atitenka šio konkurso prizas - ilgas interviu apie drauges, aprangą, laisvalaikį ir kitokius įdomius dalykėlius. :) Estera, susisiek su manimi greitu metu skype vilyte9, susitarsime dėl interviu. :)

Likusias merginas kviečiu nenusiminti - puikiai padirbėjot! Labai nedaug pritrūko Beatričei, Evelinai, Rugilei, bet nuliūsti neverta - tokių konkursų bus labai daug (tai tapo kone mano rubrika), todėl naujasis konkursas galbūt galbūt pasirodys jau šiandieną. :)

Ačiū visoms dalyvavusioms!

Jūsų,
Vilija. :))

* Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką! Rink taškus, tapk aktyviausiu mėnesio skaitytoju ir laimėk nemokamą sąskaitos papildymą! *

10 Komentarai