ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Konkurso ,,Virtuali stilistė'' BALSAVIMAS

Sveikos? Kaip laikotės? Aš visai neblogai, nekreipiant dėmėsio į tai, kad reikia eiti į mokyklą. Geriau neaušinsiu burnos tokiems dalykams ir paskelbsiu KONKURSO ,,VIRTUALI STILISTĖ'' BALSAVIMĄ! Ačiū, kad taip gausiai dalyvavote - gavau net 11 derinukų! Kaip pirmam kartui - tiesiog nuostabu. 
Grįžkim prie balsavimo...
Iš gausybės deinukų išsirink tau labiausiai patikusį ir už jį atiduok savo balsą.
Balsavimas vyks tris dienas, t.y. iki lapkričio 30 dienos.

Sėkmės visoms stilistėms!
AKVILĖS
DI
EDITOS
ESTEROS


GIRMANTĖS
GODOS

JUSTINOS

KLAUDIJOS

MI

MONIKOS

GABIJOS

DALINTIS:

2 komentarai:

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Hmm... Kai kurios neišpildė temos :o

LILĖ rašė...

man tai visos išpildė, svarbu juoda rankinė, juk man rodos nebuvo pasakyta didelė? na jai buvo tai daug kas praleido pro akis, kaip ir aš :D. Estera! - jėgiškas derinys...

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google