Labas dar kartą! Keista, kad susitikti pavyko tik vakare..  Na, bet dabar ne apie tai.. Fonas pasikeitė po beveik dviejų savaičių, nes pastarasis man jau kiek pabodo, nors tiesa blog'e beveik nesilankydavau.. Nes neturėjau tam laiko. Na, bet dabar ne apie mano reikalus..

Atsinaujinom, bet šį kartą prie šio pakankamai tamsaus atsinaujinimo prisidėjo ir viena talentinga blog'o rašytoja - Vitalija. Jos idėja buvo daryti tokį logotipą, koks jis dabar yra. Jos idėja buvo.. Ach, nesvarbu. :D Prie fono kol viską radom padirbėjom nemažai, tad tikimės, kad bent jau patiks, nors neneigsiu - jis rimtai tamsus. Bet manau, kad tai neturėtų varginti akių. Be to - lyjant lietui už lango vos ne kiekvieną dieną, tamsa jau tapo vos ne kasdienybe..

Todėl.. Kitas keitimas bus kiek vėliau, bet pasistengsim nenuvilti. Manau, kad dabar fonai, na gal ne visada, bet dažnai bus kiek "rimtesni" negu buvo prieš tai.. Ant logotipo - po mintį.. Na, kol čia egzistuosiu, pamatysit kaip bus :)

o dabar jei neisiu skaityti knygos - susitiksim dar vėliau, o jei eisiu iš karto linkiu saldukų ir gero vakaro!

Palikit nuomonę apie naują, kiek rimtesnį įvaizdį!

Monika. x

8 Komentarai

 1. Fonas man patinka, logotipas labai gražus, tačiau aš esu įsitikinusi, kad man po kelių dienų jis nusibos, kadangi jis labai niūrus ir tamsus.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nekažką viskas dabar, labai tamsu ir niūriu.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Bandžiau daryt baltą tąą foną kur tekstas, bet per daug šviesu, kiti baisiai atrodo.. Ir buvau sugalvojus daryt dar kitokį, šviesų, bet Vitalija sakė, kad šitą daryt geriau.. ;D

  AtsakytiPanaikinti
 4. o man labai patiko buves fonas. sis irgi grazus, taciau kiek per tamsus :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. O man sis fonas 100% procentu grazesnis..! :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. O man labai gražus fonas, nors jaučiu, kad po kelių dienų atsibos... :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Patiko naujas įvaizdis, pagaliau, juk skaitom straipsnius, o ne į foną ištisai žiūrim, tai aš manau, kad tai nėra pats svarbiausias dalykas :)

  AtsakytiPanaikinti