ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Mini konkursas ''Keliaujam apsipirkti'' KARTOJIMAS


Gavau gana daug žinučių, kuriose buvo klausiama, kada gi po velnių pasirodys naujasis mini konkursas. Sveikinu - penktadienio vakarui turėsite darbo!


KELIAUJAM APSIPIRKTI!
Tikriausiai visos merginos mėgsta apsipirkinėti parduotuvėse ar kitose prekybos vietose - vienoms patinka pirkti drabužius, kitoms - batus, trečioms galbūt makiažo priemones... Šiandien turėsite galimybę nusipirkti ką tik norite! Tik, žinoma, pirmiausia reikės tinkamai pasipuošti tai kelionei po parduotuves. :)
SPAUSK ČIA ir pateksi į savo kambarį. :) Turi labai mažai laiko susiruošti kelionei po parduotuves, o nekantri draugė jau trepsi prie tavo namų durų. Ką rengsiesi, jog būtų patogu apsipirkinėti? Kokius aksesuarus naudosi, jog atrodytum pritrenkiančiai? Viskas - tavo rankose! Papuošk save ir prieš išeinant nufotografuok save - klaviatūroje raskite mygtuką 'Print Screen SysRq' (virš delete) Paspauskite jį. Paskui atsidarykite paint'ą, iš įrankių juostos pasirinkite viršaus dešinėje pusėje esantį 'pažymėti'. Jo pagalba pažymėkite tam tikrą plotą ir spauskite Ctrl + V vienu metu. Gaunate savo sesutės atvaizdą. Gautą vaizdą išsaugote ir atsiunčiate man į gmail'ą wilyte911@gmail.com iki lapkričio 16d.
 Labai kviečiu visas dalyvauti!
Ir dar - visiškai išsekau ir nebežinau apie ką rašyti. Prašau, jei turite minčių, padėkite man ir savo prašymus, pageidavimus rašykite apačioje esančiame laukelyje.
DALINTIS:

7 komentarai:

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Laukiu nesulaukiu kada paskelbsi darbus :)

Barbora ;* rašė...

Apie būrelius ;)

Gabija rašė...

Labai idomu pamatyt, kad kitos prikure.

LILĖ rašė...

uoj laukiam laukiam, mes konkurso pabaigos laukiam :D

Estera Meow rašė...

Oi laukiuu.

Edith rašė...

Negaliu sulaukt jau ;D

Justė rašė...

Aš taip pat laukiu :)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google