Mini konkurso '"Diena parke : draugės pasimatymas'' balsavimas!

Labas labas labas, mano mielosios bičiulės! Šiandien ypatinga diena toms, kurios nebuvo tinginiukės ir sudalyvavo mano rengtame mini konkurse ''Diena parke : draugės pasimatymas! ''. Šiame konkurse dalyvavo 11 merginų - skųstis negaliu, skaičius tikrai nemažas, ypač po to, kai blog'as merdėjo. :) Todėl labai ačiū visoms, kurios sugaišo kelias minutes ir sudalyvavo konkurse! Šiandieną jus, mielosios stilistės, atiduodu 'Teenage Dreams' skaitytojų teismui - tikėkimės, šiandien jis bus gailestingas ir malonus jums visoms! Bet, kaip sakoma, mažiau kalbų - daugiau darbų! Pats metas apžiūrėti 11 dalyvių aprangų. :)


Mano manymu, visos jaunosios stilistės padirbėjo puikiai ir jų draugės tikrai liko sužavėtos. :) O kuris derinukas labiausiai sužavėjo jus? Balsuokite atiduodami balsą už jums patikusią stilistę ir padovanokite savo išrinktajai ilgą interviu 'Teenage Dreams' bloge!

Balsavimas vyks lapkričio 4d. 19h. Tuo metu jūsų balsavimas bus sustabdytas ir daugiausiai jūsų palaikymo sulaukusi mergina taps nugalėtoja. :)

Balsuokite teisingai!

Myliu, bučiuoju,
Vilija.

* Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką! Rink taškus, tapk aktyviausiu mėnesio skaitytoju ir laimėk nemokamą sąskaitos papildymą! * 

7 Komentarai

 1. Visos labai fainos..! Tikiuos ir uz mane balsuos.. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Visos labai gražios, puiku, kad nėra pasikartojančių! :>

  AtsakytiPanaikinti
 3. Gražūs visi derinukai, bet labiausiai sužavėjo Evelinos. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. pagaliau, laukiau laukiau :). oho, kaip sunku išsirinkt, bet jau viena kritus į akį, taigi, o mano derinys taip neįdomiai tarp kitų atrodo :D.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Visos labai gražios ir man dabar sunku apsispręsti :(

  AtsakytiPanaikinti