ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Mini konkurso ''Keliaujam apsipirkti'' balsavimas

 
 Labas vakaras!
 Šį vėlų penktadienį negalėjau pavesti konkurso ''Keliaujam apsipirkti''dalyvių, todėl visą vakarą klijavau nuotraukėles ir bandžiau išgauti kuo kokybiškesnį rezultatą... Šį kartą sulaukiau 12 jūsų darbelių - labai ačiū už tokią gausą, tikiuosi įdėjau visas aprangas. Pats metas apžvelgti visus darbus ir išrinkti nugalėtoją. Visų merginos labai panašios, bet aš savo favoritę jau išsirinkau. Ar savo favoritę turite jūs? :)Pats metas balsuoti už jums labiausiai patikusią merginą!


Balsuojame iki sekmadienio. :)

Gero jums likusio vakaro,
Vilija.
DALINTIS:

8 komentarai:

Edith rašė...

Vilija, kodėl nėra mano darbėlio? ;o

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Visų tokios gražios, o mano tokia ne į temą :DD

Vilija. :) rašė...

kelis kartus peržiūrėjau savo gautuosius, tavo aprangos negavau...

Edith rašė...

Kaip keista, man rodo, kad išsiūnčiau... ;/ Na aišku, tiek to.

Barbora ;* rašė...

Yey :)

LILĖ rašė...

o dieve kiek daug o.O

Estera Meow rašė...

Ooo mano darbelis yra! :)

Justė rašė...

Na, man prie širdies nei viena nebuvo, ir dar panašios labai...

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google