Nagi, pralinksmėkim!

Sveikos, skaitytojos. Kaip einasi? Neliūdina visos tos kalbos apie mirtį, dvasias, sielas, kūno palikimą, klinikinę mirtį? Neliūdina, ir gerai. O man priešingai. Vis girdžiu ir girdžiu per televiziją tas kalbas ir jos tikrai gerai nenuteikia. Sutinku, Vėlinės tai metas kai gali TIESIOG pagerbti mirusius artimuosius ir uždegti ant kapo žvakelę. Padėti gėlių. Pasimelsti ir su gimine suvalgyti pietų. O kam išviso to išpūsti tookį dideelį burbulą?

Girdėjau, kad kai kurie išsivadavę nuo šios "ligos" žmonės per Vėlines (nedarbo diena) skrenda, važiuoja, plaukia į kitas šalis, ar tiesiog keliauja po Lietuvą. Nes jie kapus aplankė jau anksčiau. Guli Egipte visiškai atipalaidavę, visus rūpesčius pamiršę.

"Per Vėlines labai plona riba teskiria gyvųjų ir mirusiųjų pasaulius"..... Gerai, kad tai jau praeity. Galiu džiaugtis rudeniu, nieko netrukdoma. Galiu lengviau atsikvėpti, nes šios Vėlinės, man pasirodė kaip reikiant "išdidintos".


GAL METAS PAGALVOTI APIE KĄ NORS LINKSMESNIO?


Džiaukis gyvenimu, neliūdėk ir nesijaudink. Kas buvo- pražuvo. Gyvenk šia diena. Tegu niekada netrūksta draugų ir šypsena nedingsta nuo tavo veido :)

Dėkoju, kad sugaišai laiką skaitydama ;)
                                                        
Iki pasimatymo,
Goda.


* Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką! Rink taškus, tapk aktyviausiu mėnesio skaitytoju ir laimėk nemokamą sąskaitos papildymą! *

15 Komentarai

 1. Jeigu čia straipsnis, tai aš balerina.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Aš tiesiog parašiau tai kas man kirbėjo galvoje. Tavo reikalas skaityti ar ne.
  Turi gnail paskyrą? Rašyk per ją ir nesidangstyk po anonimo kauke. Komentuoji tik todėl, kad nori gauti tašką?

  AtsakytiPanaikinti
 3. Aciu uz straipsni!! :) Dainos abi super!! :))

  AtsakytiPanaikinti
 4. tai minčių išdėstymas ir nieko blogo, juk ne visada būtina straipsnius dėti :) kartais mintis užvaldo kitkas, o ne straipsnių rašymas :))

  AtsakytiPanaikinti
 5. Kartais reikia pasakyti savo nuomonę, kai nebegali visko sulaikyti savyje. :) Viskas gerai, Goda tikrai nieko blogo nepadarė.

  Įdomios mintys, sveikintina. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Kartais tikrai reikia tokių straipsnelių blog'ę. Patinka skaityti kitų merginų mintis... Ačiū tau, pranešimas tikrai puikus :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Pritariu Eve Lyn, tikrai kartais malonu paskaityti kitų mintis. Aišku, kad jeigu tokie pranešimai kartosis labai dažnai tai nusibos, tačiau kas kažkiek laiko... kodėlgi ne? :)
  O pranešimukas ir man patiko.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Visai nieko pranešimas ir pirmoji daina :) Ji ypač tinka šiam laikui, nes ruduo tikrai nuteikia neigiamai.

  AtsakytiPanaikinti
 9. gal ir perdėta nuotaika, bet tikrai ne kalbos, gal tu nieko neesi praradus? Nes tada vėlinės tikrai tampa nereikšmingos tau, bet kitiem, tai yra normalu, juk tai buvo artimas žmogus. Bet puiku, kad išsakei savo nuomonę, kartais tai būtina ;).

  AtsakytiPanaikinti
 10. Kiekvienas turi ką pasakyt ir nebūtinai visiems turi patikt;) Šiaip straipsnis liuks!

  AtsakytiPanaikinti