Nauja rubrika - ''Dienos dvikova'' startuoja!!!


Sveikos, mano mielosios! Pagaliau po visų šeštadienio veiklų galiu atsipūsti ir daryti tai, ką mėgstu labiausiai - rašyti. Labai džiugu, jog rašytojos nemiega, o skaitytojai iš tiesų mane stebina!! Labai labai dėkoju jums iš visos širdies! O šiandien, kaip padėką, pristatau jums naująją savo rubriką - tikiuosi būsite gailestingi!


Rubrikos idėja - draugiškas ''karas'' tarp dalyvių. Jūs balsuosite už jums labiau patikusią dienos dalyvę, o savaitės pabaigoje visos dvikovų dalyvės susikaus vienoje didžiulėje kovoje! Kiekvieną savaitę laimėtoja bus apdovanota ilgu, įdomiu interviu. :) Na, o šiandieną startuojančioje rubrikoje sutiko dalyvauti dvi blog'o rašytojos - Gustė ir Milda. Dvi skirtingos, bet tuo pačiu ir panašios merginos pasiruošusios susikauti dėl jūsų balso!


Pirmoji dalyvė Gustė                                                                                   Antroji dalyvė Milda


Esu Milda. Man 20, bet niekada negrupuoju
 žmonių pagal amžių ar išvaizdą. Man patinka
anime, muzika, fotografija ir daugelis kitų
 dalykų... jei manai, kad sutarsim ir turim bendrų
 interesų - raštelk. Kontaktai: NaOku YuMe (FB)
               
Esu Gustė iš Kauno, man 15-ka, patinka 
fotografija ir piešimas. Ieškau linksmų
bendraminčių, tokių pačių optimistų kaip
aš, kurie moka džiaugtis gyvenimu! Mano 
kontaktai : guste.b (skype)

Štai prieš save matote dvi merginas. Jūsų užduotis - nuspręsti, kuri mergina šį kartą yra įdomesnė. Kuri iš šių dviejų nuostabių rašytojų yra vertesnė patekti į kitą etapą? Nuo jūsų balso daug kas priklausys. :)
Balsuosime iki rytojaus vakaro. Jeigu ir tu nori dalyvauti 'Dienos dvikovoje', siųsk savo nuotrauką ir pora sakinių apie save į mano el.paštą wilyte911@gmail.com ir dalyvauk šioje rubrikoje. :))

Iki,
Vilija.

7 Komentarai

 1. Turbūt reikės nusiųsti savo foto :p Be to, norėjau paklaust, o jei jau dalyvavai vieną kartą, bet nelaimėjai, galima dalyvauti dar kartą? :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Laabai lauksiu. :)

  Evelina - aš galvoju, jog vis gi čia bus lyg konkursėlis, o ne rubrika, nes bijau, jog pritrūksiu merginų, kurios norėtų dalyvauti... :) Tad manau nebent per kitą 'savaitę', ta prasme, kai jau bus išrinkta galutinė nugalėtoja. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. gera rubrika :D, manau reiks sudalyvaut

  AtsakytiPanaikinti
 4. Įdomiai sugalvota, pagalvosiu ar dalyvausiu :)

  AtsakytiPanaikinti