Nauja rubrika - ''Serialai''

Sveikos mielosios dar kartą. Šį vėlyvą vakarą skubu jums pristatyti naująją savo rubrika ' Serialai'.
Juk šaltais rudens ar žiemos vakarais daug veiklos neprasimanysi. Tad išeitis kurią aš siūlau yra šiltas apklotas, puodelis mėgstamos, dar garuojančios arbatos ar kavos, ir geras, intriguojantis serialas.

Daugelis sako kad serialų žiūrėjimas yra laiko gaišimas. Tačiau aš su tuo nesutinku.
Nesiseka anglų kalba? Tuomet angliškus serialus žiūrėk su lietuviškais titrais, girdėsi ne tik aktorių tikrus balsus, bet tuo pačiu metu klausydamasi ir skaitydama, net nepajusi kaip išmoksi naujus angliškus žodžius, taip pat tai palengvins tavo tarimą. : )
Nenoriu pradėti rubrikos apie labai populiarius, visiems žinomus serialus, apie juos kalbėsiu vėliau. Šiandienai pasirinkau, serialą kuris visada praskaidrina mano dieną, o kas mane jame labiausiai žavi tai kad jame vaidina viena iš mano mėgstamiausių aktorių Kat Dennings.
Tad nebetempsiu gumos ir pradėsiu. : )

                                                    Dvi bankrutavusios merginos
                                                                apie ką šis serialas?

Tai komedija apie dvi jaunas, žavias, turinčias svajonių ir siekiančias savo tikslo merginas. Maks jau kurį laiką ramiai sau dirba kavinukėje padavėja, o papildomiems pinigams kepa be galo skanius keksiukus. Tačiau vieną diena pro kavinukės duris įžengia naujoji padavėja Karolina ir Maks gyvenimas apsisuka aukštyn kojomis. Karolinos tėvas buvęs milionierius, yra pasodintas į kalėjimą už neteisėtą žmonių pinigų pasisavinimą. Tad Karolina pratusi kad jei viskas būtų ''paduota ant lėkštutės'', lieka visiškai be nieko. O Maks niekada netūrėjo daug pinigų, ji augo alkoholikų aplinkoje, mama ją paliko  dar visai mažą. Abi merginos susibendrauja. Karolina apsigyvena pas Maks, ir jos nutaria įkurti savo keksiukų verslą. Tačiau jam pradėti reikia 250 tūkstančių dolerių pradinio kapitalo. Merginos pradeda taupyti pinigus. Na o kaip joms sekasi taupyti siūlau pasižiūrėti pačioms (serialo nuorodą paliksiu apačioje).

Ši komedija pilna juokingų situacijų, bei sarkazmo. Tačiau serialas parodo ne tik juokingąją pusę, tačiau parodo kokia yra svarbi draugystė, ir kad svajonės iš tiesų gali pildytis, tik reikia noro ir daug darbo, o ne sėdėti rankas sudėjus ir laukti kol ateis krikštamotė fėja su stebuklinga lazdele. : )
                                                      Mano nuomonė apie serialą

 Šis serialas yra puikus nuotaikos užtaisas visai dienai. Jis be galo įtraukia, ir net pati nepajaučiu kaip greitai praeina laikas jį žiūrint. Man labai patinka Maks sarkastiški juokeliai bei Karolinos ištvermė.
Serialą iš 10 balų vertinu 10! Nes jis ne tik kad prajuokina bet ir pamoko. : ))

Serialą nemokamai galite žiūrėti čia : http://www.filmas24.eu/2-bankrutavusios-merginos-2-broke-girls-1-sezonas-24-2862.html

 O gal ir jūs žiūrite šį serialą? Kokios jūsų nuomonės apie jį? Na o kas dar jo nematė, būtinai patariu pažiūrėti!
Na pirmam kartui manau užteks, tikiuosi sudominau. : )
Na o aš einu miegoti, saldžių sapnų mielosios!
P.s. Smagaus žiūrėjimo. : )

* Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką! Rink taškus, tapk aktyviausiu mėnesio skaitytoju ir laimėk nemokamą sąskaitos papildymą! * 

19 Komentarai

 1. Pirma- tavo pašėlusiai gražus vardas. :o
  Antra- įdomus straipsnis, gal net gi radusi laisvo laiko pažiūrėsiu serialą šitą, todėl ačiū už nuorodą.
  Puikuuu.;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Mane irgi visai sudomino beto tikslei nezinau ar tu rasei aprasyma, ebt jei tu tada labai gerai nes jei dedi kokius serjalus ta straipsni tai butu egrai kd aprasma rasytum savo o ne kopijuota:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Vitalija - Aw, labai ačiū Tau!
  Džiaugiuosi kad sudominau :)
  Anonime - Šaunu kad sudominau :)
  Aprašymas rašytas mano, tikrai nekopijuoju :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kai tavo vardas osum.. <3

  Patiko serialas, reiks pabandyt pažiūrėt :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai geras šitas serialas, kai atradau jį, tai per porą dienų visą sezoną peržiūrėjau :) Siūlau visiems pažiūrėti :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Super! Atradus laisvo laiko tikrai peržiūrėsiu šį serialą. Dėkui! :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Roneta..! Sita seriala tikrai zinau.. :) Bet man jis nera tok jau labai super, gal duociau 8/10, na bet cia tik mano nuomone.. :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Straipsnis man tikrai patiko. Nėra ko prikibti. Jau vakar peržiūrėjau keletą serijų ir man šis serialas labai patiko. Ačiū už straipsnį, laukiu kitų :)*

  AtsakytiPanaikinti
 9. Mane šis serialas sudomino, kai pamačiau jį svetainėje www.filmai.in. Tada susiradau jo "trailerį" ir pažadėjau sau, kad kada nors jį pažiūrėsiu. šaindien užtikusi blog'e Tavo straipsnį ir perskaičius gerus atsiliepimus supratau, kad jis tikrai kažko yra vertas. Lekiu žiūrėt. :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Barbora - Ačiū! :)
  Pabandyk, manau nepasigailėsi :D
  Akvile - Aš irgi per kelias dienas viską peržiūrėjau :D
  Gabija - Ačiū! Džiaugiuosi kad sudominau :D
  Estera Meow - Tai aišku, kiekvienam savaip : )
  Karolina - Džiaugiuosi kad patiko, ir kad sudominau! Ačiū!

  AtsakytiPanaikinti
 11. Pirmąkart girdžiu apie šitą serialą :D

  _________
  emosistorija.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
 12. Still Loving It - Tuomet siūlau jį pažiūrėti! :D

  AtsakytiPanaikinti
 13. Pasirodė gan įdomus serialas. Šiaip, labiausiai mėgstu mistinius ir fantastinius serialus, bet šitas atrodo gan įdomus (tiek daug teigiamų nuomonių). :D Tikiuosi greitu metu jį peržiūrėti, ačiū tau! :)

  AtsakytiPanaikinti
 14. Esu mačius tą serialą kai buvau UK- patariu visiem pažiūrėti, labai geras! :)

  AtsakytiPanaikinti
 15. ouuu, apie tokį dar neteko girdėt, bet aš labai atsargi su serjalais, nes jei pradedu žiūrėt, po to nebežiūriu (jei neįtraikia), bet manau kai turėsiu laiko, pažiūrėsiu, kas čia per dalykas :D. O šiaip, matosi tu tikra serjalų žinovė :)

  AtsakytiPanaikinti
 16. Tavo vardas nereailiai fainas, ir sudominai mane, kada nors tikrai pažiūrėsiu ;)

  AtsakytiPanaikinti
 17. Evelina - Ačiū! Manau vėliau rasi straipsnių ir apie labiau mistinius serialus : D Kai pažiūrėsi būtinai pranešk ar patiko :)
  Lile - Na džiaugiuosi kad sudominau. :) Hm, juokingai skamba '' serialų žinovė'' :D Tokia tikrai neesu :))
  Juste - Labai ačiū! Šaunu kad sudominau. :D

  AtsakytiPanaikinti