Naujas mini konkursas ''Keliaujam apsipirkti!''

Gavau gana daug žinučių, kuriose buvo klausiama, kada gi po velnių pasirodys naujasis mini konkursas. Sveikinu - penktadienio vakarui turėsite darbo!

KELIAUJAM APSIPIRKTI!

Tikriausiai visos merginos mėgsta apsipirkinėti parduotuvėse ar kitose prekybos vietose - vienoms patinka pirkti drabužius, kitoms - batus, trečioms galbūt makiažo priemones... Šiandien turėsite galimybę nusipirkti ką tik norite! Tik, žinoma, pirmiausia reikės tinkamai pasipuošti tai kelionei po parduotuves. :)


SPAUSK ČIA ir pateksi į savo kambarį. :) Turi labai mažai laiko susiruošti kelionei po parduotuves, o nekantri draugė jau trepsi prie tavo namų durų. Ką rengsiesi, jog būtų patogu apsipirkinėti? Kokius aksesuarus naudosi, jog atrodytum pritrenkiančiai? Viskas - tavo rankose! Papuošk save ir prieš išeinant nufotografuok save - klaviatūroje raskite mygtuką 'Print Screen SysRq' (virš delete) Paspauskite jį. Paskui atsidarykite paint'ą, iš įrankių juostos pasirinkite viršaus dešinėje pusėje esantį 'pažymėti'. Jo pagalba pažymėkite tam tikrą plotą ir spauskite Ctrl + V vienu metu. Gaunate savo sesutės atvaizdą. Gautą vaizdą išsaugote ir atsiunčiate man į gmail'ą wilyte911@gmail.com iki lapkričio 16d.

 Labai kviečiu visas dalyvauti!

Gero likusio penktadienio,
Vilija. 

12 Komentarai

 1. valiiooo pagaliau labai laukiau :) to knokurso :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. vaiku zaidimai, vilija

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas: ji ir nori mums priminti vaikystę todėl nesikabink :)
  Na, o aš labai norėčiau dalyvauti bet neturiu paint'o, o dabar neįkelia kažkodėl :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Sveikos.. Mano kompiuteris yra laptop'as ir nemoku nufotografuoti ekrano vaizdo.. Gal kas galit padet? Rasykit cia labai prasau.. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Estera - bent jau pas mane reikia spausti mygtuką 'delete sys rq' viršuje ir 'fn' mygtuką apačioje prie space mygtuko vienu metu. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. pas mane loptope yra tarp ctrl ir alt. :>

  AtsakytiPanaikinti
 7. Ech tie žaidimukai :D Kartais taip gera prisiminti ką mes veikdavome vaikystėje :D

  AtsakytiPanaikinti