NAUJAS MINI KONKURSAS

Sveikos! Turiu gerų (tikriausiai) žinių - bloge ,,Teenage Dreams'' startuoja naujas mini konkursas ,,Virtuali stilistė''! Tai dar vienas konkursėlis, panašus į Vilijos, kuriame reikės kurti aprangą, tik truputėlį kitoks.
Sudominau? Jau nori sudalyvauti? Tuomet skaityk toliau!

Kaip viskas vyks?

Jūs turėsite sukurti derinukus pagal duotą situaciją ir panaudoti mano įvardintą drabužėlį ar aksesuarą (pvz: tema - draugės vakarėlis, jūsų derinuke būtinai turi būti rožiniai aukštakulniai). Taigi, jūs pagal šituos reikalavimus sukuriate derinuką ir siunčiate man iki sutartos dienos. Tada aš visus jūsų derinukus sukelsiu į naują straipsnį ir jį patalpinsiu į TD, kur vyks balsavimas. Daugiausiai balsų surinkęs derinukas ir jo stilistė bus paskelbta nugalėtoja ir laimės prizą!.

O koks prizas?
Kaip gi be prizo?! Jis žinoma bus ir šiame konkurse. Tu gali laimėti intervių TD bloge! Šaunu, tiesa? 

Kurs siusti sukurtą derinuką?

Savo sukurtus derinukus siuskite man į el. paštą: ievukarolike@gmail.com.

Kur kurti derinukus?

Derinukus kursite svetainėje http://www.polyvore.com/.

Nemoku naudotis šiuo tinklapiu. Ką daryti?

Jeigu nemokate naudotis šiuo tinklapiu ir ten kurti derinukų tuomet šie aprašymai su iliustracijomis tau padės (jeigu nelabai gerai matosi, paspausk ant paveikslėlių ir juos padidinsi):

1. Atsidaryk svetainę http://www.polyvore.com/ ir spausk CREATE.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. Turi pasirinkti ,,dėklą'' į kurį galėsi patalpinti savo išrinktus drabužius, avalynę, aksesuarus ir pan. Spausk TEMPLATES.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. Prieš akis tau atsiras šitoks, ar panašus vaizdas, kaip paveikslėlyje. 1 numeriu pažymėtame apibrauktame lauke yra tie ,,dėklai''. Išsirink tau patinkamą. Jeigu nerasi tinkamo 1 puslapyje, gali pažiūrėti ir kituose ( pusplapiai yra apibrauktame lange, kuris pažymėtas numeriu 2). Išsirinkai? Puiku! Pats metas sudėti drabužius! Spausk ALL ITEMS (pažymėtą numeriu 3).
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4.  Štai visas laukas, (apibrauktas) kur tu gali rasti įvairius drabužėlius, batus, aksesuarus, makiažą ir pan. Pirmiausia išsirinkime suknelę. Paspausk ant Dresses.                                                          P.s. Kai kuriuose ,,dėkluose'' bus parašyta, ką kur dėti. Bet tu nebūtinai turi to paisyti. Po velnių, jug čia laisva šalis! :D
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. Iš didžiausios suknelių gausybės, kuri pažymėta 1 numeriu (taip pat yra daugiau, peržiūrėk ir kitus puslapius, jie pažymėti numeriu 2) išsirink patinkančią. Tuomet paspausk ant jos ir vilk į pasirinktą vietą. Tau taip pat reikia baltelių ir kitų aksesuarų. Spausk ALL ITEMS (3).
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 6. Štai vėl grįžtame į pradinį daiktų puslapį. Dabar išrinkime šukuoseną. Ją rasti gali paspaudus PEOPLE & PRINT.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


7. Pasirink paveikslėlį, su patinkančia šukuosena ir įdėk jį į norimą vietą. Ten, kur apibrėžta, galima redaguoti paveikslėlį, pvz jį pasukti kokiu nors kampu, pridėti/nuimti foną ir pan. Taip gai padaryti su visais norimais daiktais ir paveikslėliais.
Taigi, susidedame kitus norimus daiktus į norimas vietas ir jūsų derinukas baigtas!-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. Dabar tau reikės nufotografuoti savo sukurtą derinuką. Klaviatūros viršuje susirask mygtuką ,,Prt Scr SysRq'', jį paspausk. Tuomet atsidaryk programą Paint, pasirink įrankį ,,Pažymėti'', paspausk dešinį pelės klavišą, juo spragtelk pasirinkusi ,,Įklijuoti'' ir išsaugok viską. Tuomet savo derinuką siusk man, el paštu, kuris nurodytas pranešimo pradžioje. Štai ir viskas, tu jau dalyvauji konkurse ir turi dideles galimybes laimėti!

P.s. jeigu vistiek sunku sunku įkirsti šitą visą reikalą, rašyk man į el paštą, paaiškinsiu asmeniškai. :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Taigi, pradedame konkursą ir paskelbiu reikalavimus:

Jūs turite sukurti derinuką, kurio tema - apsipirkinėjimas.
Derinuke BŪTINAI turi būti - didelė juoda rankinė.

Savo sukurtus derinukus siusti galite iki PIRMADIENIO, t.y. lapkričio 26 dienos.

Štai ir viskas, jeigu kilo kokių neaiškumų - rašykite komentaruose.
Na o aš linkiu jums sėkmės dalyvaujant!

Iki pasimatymo,
Karolina :)


8 Komentarai