Rašliava apie save


Sveikos gyvos, panelės ! Esu viena iš naujųjų rašytojų. Tėvai jau taip nusprendė, kad būsiu pavadinta Janina. Po saule jau gyvenu 14 –iolika metelių, bet jau po 29 dienų (gruodžio 3- ią) suesi 15-iolika. Turiu jagterjero veislės šunį, kurį beprotiškai myliu. Gyvenu Lietuvos sostinėj, tuo šiek tiek didžiuojuosi (susigėdau) .  
Esu žmogus pakvaišęs dėl siaubo filmų, bet viena jų žiūrėti neišdrįstu. Be galo mėgstu skaityti, rašyti, stebėti žvaigždes ir tiesiog  džiaugtis gyvenimu. Kai kiti keikia savo brolius ir seses, aš džiaugiuosi, kad turiu patį nerealiausią brolį dvynį, be kurio būčiau kaip be rankų. Kas dar..? Mėgstu matematikos ir biologijos pamokas. Po pamokų lankau kūno.k. būrelį, praeitais metais lankiau jaunųjų žurnalistų klubą (deja, dabar nebelankau, nes per savo kvailą galvą, nusprendžiau, kad tai nuobodu), taip pat lankiau mokyklos chorą... Bandau kurti eiles, istorijas. Rašau beveik apie viską: meilę, bendravimą, Dievą... Mano mylimiausi rašytojai yra John Irving, John Katzenbach, Torey L.Hayden , Jodi Picoult.... Filmas, kurį žiūrėčiau be perstojo - „Brangusis Džonai“. Skamba juokingai, bet šiek tiek tikiu pasaulio pabaiga... Stengiuosi gyventi šia diena, bet, kad ir kaip bandyčiau – neišeina. Esu didelė svajotoja. Šiaip gyvenime esu realistė, bet jei aplanko meilė būnu grynų gryniausia optimistė... Jei jau pradėjau kalbėt apie meilę, tai tiesą sakant nekenčiu, kai įsimyliu. Turiu tam daug priežasčių: tada neberūpi niekas: nei mokslai, nei draugai.; pradedu rašyti įvairiausias pievas (jei taip nutiktų, kad kokia mano rašliava patektų į blog‘ą, tai žinokit, aš vėl  įsimylėjus) ; pradedu kurti su juo planus, deja, svajonės taip ir lieka svajonėmis; įsimyliu per daug dažnai...  Tai va. Toliau vėl kalbant apie mane, noriu pasakyti, jog turiu labai daug draugų, bet nei vieno tikro. Vis dar ieškau geriausios draugės. Mėgstu spagečius, mamos gaminamus balandėlius, beveik visus vaisius. Nekenčiu brokolių, svogūnų (turbūt tik dėl to, jog jie mane pravirkdo). Norėčiau studijuoti medicina ir tapti arba šeimos gydytoja, arba plastikos chirurgė. Mano gyvenimo credo „Jei tau trenkia per vieną skruostą, trenk atgal per abu“. Tai gi, turbūt supratote, kad esu kerštinga. Pasižymiu ir užsispyrimu, mėgstu vadovauti... Nekenčiu posakio „Aukštai kilsi žemai krisi“.  Hmm... Taip pat yra vienas toks požymis išskiriantis mano rašliava nuo kitų - be galo mėgstu dėti daugtaškius... Tai tiek. 
Jei norite pabendrauti visada lauksiu:
Facebook: Janina Bacevičiūtė
Skype: zibute97


Iki kito karto...
           Jūsų Janina 

19 Komentarai

 1. Ooo... Mes visai panašios. :DD Ir aš ateitį sieju su medicina, o mėgstamiausia pamoka - matematika. Be to, už jausmą, kai įsimyli, tikriausiai negali būt nieko blogiau... :DD

  AtsakytiPanaikinti
 2. Mmm. Kokios mes panašios :DD

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sveika atvykus !

  Kol kas susidariau apie tave labai gerą įspūdį, nekantrauju pamatyti ką sugebi. :)

  DIDŽIULĖS sėkmės! xx

  AtsakytiPanaikinti
 4. Žiūriu, daug čia į mane panašių... Ar aš čia į kitas panaši..? Kad ir kaip ten būtų, malonu girdėt :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Pasirodei tikrai miela ir faina :) Labai laukiu straipsnių. Sėkmės :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. labai šiltas asmuo pasirodei :) SĖKMĖS

  AtsakytiPanaikinti
 7. mano gimtadienis irgi gruodžio 3 :DD

  AtsakytiPanaikinti
 8. Kai pavydžiu kad turi dvynį :o Pasirodei labai mielas žmogus, tikiuosi esi ir talentinga rašytoja :) Sėkmės :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Wow, brolis dvynys... Turbūt nerealu turėti brolį dvynį :D Linkiu tau didžiulės sėkmės ir dauug naujų idėjų šiame blog'ę! :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Kokios mes panasios!! :D As irgi turiu broli, bet jo nekeikiu nors ir nedvynis. :D As irgi jei aplanko meile bunu optimiste. Bei tikiu pasaulio pabaiga. ^^ Na, sekmes!! Lauksiu tavo straipsniu!! :))

  AtsakytiPanaikinti
 11. Pasirodei labai miela :) Linkiu tau sėkmės.
  P.S. Kaip faaajnai, brolis dvynis :D

  AtsakytiPanaikinti
 12. Labai mielas žmogutis pasirodei :) Ir esi panaši į mane, linkiu tau didelės sėkmės ;)

  AtsakytiPanaikinti
 13. puiki rašliava :D, žinoma didžiausios sėkmės tau, būnant šiame bloge, tikiuosi tavo straipsniai, bus tokie pat geri kaip ir prisistatymas :).
  ATE, iki tavo pirmojo straipsnio...

  AtsakytiPanaikinti
 14. Visiems didžiulis, pats didžiausias ačiū !!!

  AtsakytiPanaikinti
 15. geras, aš irgi mėgstu dėti daugtaškius ;)

  AtsakytiPanaikinti