Rubrika "Mes skaitom"!

Sveikos :) Na, gal kiek ir paankstinau rubriką, bet jau turiu perskaičiusi dvi knygas ir noriu vieną iš jų aprašyti. Tai knyga....

Kerstin Gier
"Smaragdas"
serijos Meilė keliauja laiku


Ši knyga yra "lengva" ir į ją labai lengva įsijausti. Nežinau ar jums pažįstamas tas jausmas, kai knyga tiesiog traukia- nori ją vis skaityti ir skaityti, tarsi nepasisotini. 
"Smaragdas" tai paskutinė serijos "Meilė keliauja laiku" dalis. Čia viskas išsisprendžia ir žinoma baigiasi laimingai. Tačiau jein ori visiškai perprasti knygą, turi pasiimti iš bibliotekos visas knygos dalis tai:
"Rubinė", "Safyrė", "Smaragdas".

Apibūdinčiau knygą, kaip lengvą "skaitalą". Tinka, kai liūdna, nėra ką veikti, ar šiaip norisi ko banalesnio.

Trumpas knygos aprašymas
Gvendolina paveldėjusi keliavimo laiku geną, keliauja su savo palydovu Gideonu. Žinoma, jie įsimyli vienas kitą, tačiau antroje dalyje "Safyrė" Gideonas sudaužo Gvendolinai širdį. "Smaragde" jie ilgainiui susitaiko, ir supranta, kad chronografo (daikto, kurio pagalba keliaujama laiku) ratas greit bus uždarytas ir pasak pranašystės, kažkas mirs, kad žmonyja gautų nemirtingumo miltelių. Ir siekia užkisrti tam kelią.

Dešimtbalėje sistemoje duočiau: 9. Galėjo visgi būti kažko tokio....Na viskas per daug nuspėjama. Juk jeigu susipyskta mylimieji, meilės istorijose jie dažniausiai susitaiko? Taip įvyko ir čia.

Verta paskaityti, jei mėgsti "lengvas", grožinės literatūros knygas. Pakels nuotaiką, galėsi tapti aiškeriage nuspėdama įvikius :D, bet nesakau, yra vietų kuriuose tikrai sudomina tolimesnis herojaus likimas.

Gal ją skaitei? Ar patiko? Pasidalink savo įspūdžiais.
Iki,
Goda.


* Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką! Rink taškus, tapk aktyviausiu mėnesio skaitytoju ir laimėk nemokamą sąskaitos papildymą! * 

12 Komentarai

 1. jau senai norėjau paimt paskaityt pirmą dalį, bet kuo toliau, tuo labiau jinai manęęs nedomina, kažkokia netraukianti atrodo iš atsiliepimų, ačiū už straipsnį :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Na, matai kaip atsitiko :)

  Tikrai prašom.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Skaičiau pirmą dalį ir man labai patiko! Tik vienas minusas buvo tas, jog Gideonas su ilgais plaukais.. Negalėjau jo įsivaizduot gražaus :DDD Bet ačiū už atsiliepimą ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Skaičiau pirmąją dalį, dabar antrą šiaip turiu pasiimti, bet ji visa laiką užimta biblotekoje ;D Šiaip ta knyga visai man patiko, lengvtis toks skaitaliukas :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. turiu šią knygą, bet kažkaip nelabai mėgstu skaityt, tai ir guli lentynoj. Perskaičiau tavo aprašymą, susidomėjau. Ačiū :))

  AtsakytiPanaikinti
 6. Skaičiau antrą dalį ir manęs visiškai nesudomino šios knygos.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Skaiciau pirma dali. Visiskai nepatiko.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Kažkaip labai vaikiška ji man atrodo :P Bet galbūt taip tik atrodo :D

  ____________________
  emosistorija.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
 9. Vaikiška nėra, kad ten meškiukai kalbėtų. Tiesiog tokia nerimta, lengvas skaitalas.
  Aišku žiūrint kiek tau metų :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Skaičiau visas dalis, man patiko. Pritariu, Eve Lyn , negalėjau ėsivaizduoti jo gražaus :D .
  Skaičiau visas dalis, labai patiko, kad knyga yra šmaikšti ir tikrai nuotaikinga. Turi savotiškų minusų, bet šaltą rudens vakarą su puodeliu arbatos tikrai tiks. :)

  AtsakytiPanaikinti