RUBRIKA: TIESIU PAGALBOS RANKĄ
Sveikos, panelės! 

Po įtemptos savaitės pagaliau sulaukėmė savaitgalio. Linkiu gerai pailsėti ir atrasti savyje jėgų kabintis į mokslus, priimti svarbius sprendimus ar atrasti klausimus į rūpimus atsakymus. Jeigu jau prabilome apie klausimus ir atsakymus...skubu atsakyti į kitus skaitytojų klausimus (kuriuos siuntėte man į el. paštą) ir pažerti bent kelis patarimus pagal konkrečią situaciją.


I.                    Kaip atsikratyti siaubo filmų baimės?

Tiesą sakant, klausimas nevisai aiškus. Atsikratyti pačios siaubo filmų baimės, ar to, kad nebijoti po žiūrėjimo tarkim užsiimti normalia veikla, todėl pabandysiu atsakyti į abi šio klausimo rūšis.
Geriausias būdas nebijoti žiūrėti siaubo filmų, tai pratinti save prie jų. Bailiukėms siūlyčiau:
·         žiūrėti juos šviesiu paros metu;
·         su draugų kompanija,
nes tada nebus baimės, kad tamsoje kambaryje matomas neaiškus dalykas transformuojasi į matytą mutantą, baubą, vaiduoklį ar vampyrą, be to su draugais net įtempčiausias filmo siužetas neapsieina be linksmų komentarų- tai bent sekundei išblaškysi save nuo tuos baimės.
O kaip nebijoti po filmo užsiimti normalia, kasdiene veikla, šiek tiek sudėtingiau. Pačiai ne sykį yra buvę kad po šiurpaus siaubo filmo nuo draugės tenka gerus 500 metrų pėdinti namo, ima tempti ir mano fantazija ima kurtis keisčiausius darinius iš paprastų statinių ir objektų. Geriausia:
·         su savimi turėti ausinuką;
·         kalbėtis telefonu;
·         eiti ne vienai;
·         susitarti kad sesuo ar draugė palydės tave, kad galėtum su kažkuo kalbėti užuot mąsčiusi apie matytus vaizdus.


Jeigu pasilieki viena namie, arba pabundi vidurį nakties, ir bijai tarkim nueiti iki tualeto ar atsigerti:
·         šimtą kartų mintyse garsiai sau pakartok kad tai tik filmas ir nieko kito.
·         Kad visas jis- išgalvotas, su dekoracijomis, aktoriais, grimu ir kitais dalykais.
·         Bandyk į visus tamsoje matomus objektus nežiūrėti, arba žiūrėk su juoko forma, nuteik save, o tada greitai veik- eik ten, kur nori eiti ir padaryk tai, ką turi padaryti.
II.                  Kaip susirasti vaikiną?

Mano nuomone ieškoti vaikino nėra būtina, nes ta simpatija/meilė ar susižavėjimas užklumpa netikėtai ir reikalų skubinti nereikėtų, tačiau noriu jums pagelbėti, todėl pabandysiu bent šiek tiek padėti. Vaikiną susirasti galima bet kur- bibliotekoje, sporto salėje, baseine, mokykloje, galų gale- gatvėje. Pagalvok kokio vaikino norėtum, tarkim:
·         tau patinka sportiški vaikinai- užsirašyk į tinklinio, krepšinio, futbolo ar kitos sporto šakos užsiėmimus, ten tikrai pastebėsi nors vieną vaikiną su kuriuo norėtum susipažinti ar potencialiai draugauti.
·         Jeigu patinka protingi vaikinai, puikiai tiks biblioteka,
·         artistiški, talentingi muzikai ar kitoms meno rūšims- lankyk meno mokyklą, būrelius.
Nors nesiūlyčiau pažinčių ieškotis internete, tačiau galite išbandyti pažinčių portalus, juose dažniausiai pildomose anketose bent iš dalies aprašomi žmogaus laisvalaikio leidimo būdai. Gal ten pastebėsi žavų vaikiną. Tačiau, būk be proto atsargi!

III. Ką daryti, jeigu greit susižaviu vaikinais?


Man atrodo kad dauguma merginų pereina tokį laikotarpį, kai atrodo jausmus/simpatiją imi justi kiekvienam žavesniam praeiviui gatvėje, kaimyną matai visai kitokiomis akimis, o klasioko kažkada kvailų kalbų galėtum klausyti ir klausyti.
Geriausias būdas, ką gali daryti, tiesiog ramiai palaukti kol tai praeis. Nėra ko plėšytis, graužti save ar panašiai, nes tai yra normalu. Gali domėtis vaikinais, tačiau nereikėtų sureikšminti tos mažos simpatijos kurią jauti daugumai jų. Ieškok kitokios veiklos. Tarkim užsirašyk į būrelį, daugiau bendrauk su merginomis (tai nereiškia kad turi vengti vaikinų) tiesiog mano nuomone, geriausia atsiriboti nuo tų jausmų, kol pribręsi tai tikrai draugystei, o ne pasiduosi lengvai simpatijai.

Šiandien tiek. Tikiuosi sulaukti jūsų atsiliepimų, daugiau laiškų (v.stonkute@gmail.com) ir... mygtukų apačioje maigymo. Iki greito!  

p.s. elektroniniuose laiškuose taip pat galite siūlyti savo temas, uždavinėti klausimus, reikalauti kažkokio straipsnio ar pagalbos. Labai laukiu jūsų laiškų.

11 Komentarai

 1. Geriausias būdas nebijoti siaubo filmų ar tai, kas gali įvykti po jų žiūrėjimo - filmo metu prisiversti bent kartą nusijuokti :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Draugai būtent tai ir daro- priverčia nusijuokti. Reikėjo įtraukt tavo punktą.. -.- ačiū!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai geras straipsnis!! Sutinku su Gabija! :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Man irgi. Aš siaubo filmus visada žiūriu su draugais :D Kat nebūtu taip baisu..

  AtsakytiPanaikinti
 5. Patiko apie siaubo filmus :) Žiūrėjau ištrauką iš filmo "Švytėjimas", tai dabar reabilitaciją darau :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Ačiū merginos! laabai gera žinoti, kad patiko. :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Man irgi atsakymai labai patiko :)
  O jei apie siaubakus taip vadinamus, tai geriausias būdas nebijoti- nežiūrėti :D Pati jų nežiūriu, nes vėliau kelis metus nuo to vieno filmo traumą gaunu :D

  AtsakytiPanaikinti
 8. Noriu padėkot visoms, kurioms patiko šis straipsnis. Man laabai daug reiškia, tai, kad kažkas laukia, komentuoja, kad kažkas grožisi ir atsipalaiduoja skaitydamas mano straipsnį ar rand ajame kažką artimo ir patinkančio. Būsiu jums amžinai dėkinga už tai, kaip priverčiate mane jaustis. AČIŪ.

  AtsakytiPanaikinti