Savaitės horoskopai

Sveikos mielosios. Kaip pirmoji diena mokykloje po atostogų? : )
O jums patinka rudeninis lietus? Iš manęs  jis atima visas jėgas ir norą ką nors daryti. Lietus man patinka tik vasarą, nes jis būna toks šiltas ir atgaivina nuo karštų saulės spindulių.
Šiandien pirmadienis,o tai reiškia kad įkelsiu žadėtus horoskopus. Žinau jog buvo dalis skaitytojų kuri to nenorėjo, tačiau kita dalis, pasirodo labai laukia horoskopų. Tad juos šiandien ir įkelsiu. O kaip bus toliau žiūrėsim. : )

  Aivinas

Šią savaitę tarp jūsų proto ir jausmų gali kilti konfliktas. Kitaip tariant, jums širdis sakys elgtis vienaip, o racionalus protas siūlys kitus sprendimus. Greičiausiai šio konflikto šaknys slypi kažkur vaikystėje - esant tokios būsenos nereikėtų pasirašinėti svarbių dokumentų, pradėti derybas ar pan., mat greičiausiai jūsų emocijos ims viršų. Kartais visgi sprendimus geriau priimti vadovaujantis savo emocijomis, kadangi dažnai vidinis balsas nurodo teisingą kelią. Taigi, neeksperimentuokite.

Jautis

Greičiausiai šiomis dienomis sulauksite žinių, susijusių su jūsų širdies reikalais. Nors sakoma, kad tobuli žmonės neegzistuoja, tačiau tikroji tiesa jums gali būti kitokia. Siekite to ir sekite savo jausmais. Taipogi stenkitės skirti šiek tiek laisvo laiko sau. Finansiniai reikalai taip pat turėtų klostytis sėkmingai. Tad gera nuotaika ir įsimylėjusio žmogaus būsena gali jums suteikti sparnus - visgi neskrajokite padebesiais pernelyg ilgai.

  Dvyniai

Šią savaitę puikiai susidorosite su problemomis darbe, o šeima net nesužinos, kad tokių turite. Taip pat metas tinkamas parodyti ką sugebate ir tik dar labiau pasikelti bendradarbių ir valdžios akyse. Savaitė tinkama kilti karjeros laipteliais. Stenkitės išlikti lojalus savo idėjoms ir poreikiams, tačiau atsižvelkite ir į principus, kuriais remiasi jūsų veikla. Patiriamo streso nemalšinkite alkoholiu, saugokite savo sveikatą ir sekite, kuo maitinatės. Ketvirtadienis šią savaitę bus sėkmingiausia diena.

Vėžys

Jau pirmadienį galite sužinoti kažkokią naujieną, kuri labai nudžiugins ir pakels ūpą. Stenkitės taip pat skirti laiko savo tobulėjimui, lavinimuisi, todėl pats laikas aplankyti kultūrinius renginius. Galite taip pat gauti pasiūlymą apsilankyti svarbiam susitikime, susipažinti su įtakingais asmenimis. Neatsisakykite, kadangi jus pastebės ir turėsite visuomenėje stipresnį statusą. Ketvirtadienį ar penktadienį visus rūpesčius giliai paslėpkite ir atsipalaiduokite šeimoje.

Liūtas

Jei pavyktų sutvarkyti svarbius dalykinius reikalus ar pasikalbėti su vadovybe, nemažai laimėtumėte. Savaitė žada būti tikrai įtempta, visgi dėl malonių įvykių būsite geros nuotaikos. Jau greit džiaugsitės savo darbo rezultatais, liko visai nedaug, pakentėkite net tada, kai bus ypatingai sunku. Su kuo tik susipažinsite, būkite malonūs, nuoširdūs ir taktiški - tiktai tada pasieksite to, ko tikitės ar esate sumąstę. Valdykite savo liežuvį, kadangi neapgalvotai ištarti žodžiai gali įskaudinti artimą žmogų. Pasistenkite daugiau dirbti negu kalbėti. Jeigu savaitgalį norėsis nuveikti kažką neįprasto - dekoruokite savo namus, pamatysite, kad rezultatas bus stulbinantis.

Mergelė

Stenkitės dėmesį kreipti tik į svarbiausius dalykus, o smulkmenas pamirškite, tada daugelis planų pildysis jūsų naudai. Šią savaitę kolegos gali pradėti jūsų kelyje į karjeros aukštumas, todėl būkite atsargūs. Taupykite savo energiją ir kaupkitės tam laikotarpiui, kuris pareikalaus iš jūsų nemažai jėgų.

Svarstyklės 

Savaitė bus kupina įvykių, kuriuos bus sunku numatyti ar suplanuoti. Patariama rimtus klausimus atidėti iki kitos savaitės, o dabar užsiimkite kūryba ir asmeniniais reikalais. Antradienį susitikite su draugais, kurie gali jums pakelti nuotaiką. Trečiadienį nepasakokite apie save asmeninių dalykų, nes greitai pasklis nemalonūs gandai. Penktadienį reikėtų susilaikyti nuo viliojančių pasiūlymų ir keistų pažinčių, nes nei vieną, nei kitą nebus sėkmingi.

Skorpionas

Pirmojoje savaitės pusėje pasistenkite nieko nešokiruoti savo pareiškimais ar poelgiais, mat vadovai gali netinkamai įvertinti jūsų elgesį. Tuomet kils ir reputacijai grėsmė. Stenkitės tyliai dirbti ir niekam netrukdyti. Vidurį savaitės jus pasieks gausybė naujienų ir informacijos, kuri bus naudinga, jeigu tik sugebėsite ją tinkamai priimti. Jeigu turite vaikų, teks savaitės pabaigoje jais nusivilti, kuo didesni vaikai, tuo didesni ir sunkiau išsprendžiami jų rūpesčiai. Po šeštadienio pajusite, kad darbų mažėja, jūsų nuotaika gerėja ir nuo jūsų pečių nuslenka didžiausi, visą savaitę kankinę sunkumai.

Šaulys

Nauja savaitė jus džiugins naudingais ir perspektyviais susitikimais. Galite sulaukti sveikinimų iš viršenybės dėl savo darbo ir pastangų. Nesiblaškykite, jūs einate teisingu keliu, todėl darbus, kuriuos pradėjote - užbaikite. Taip pat valdykite emocijas, parodykite, kad esate stabilus žmogus. Atidžiai žiūrėkite į bet kurias smulkmenas, kurios atsiras visos savaitės metu. Nebijokite veikti kūrybiškai ir atsakingai. Tinkamas metas ginti savo idėjas ir laisvę. Galimi konfliktai su vaikais.

Ožiaragis

Ši savaitė pasitiks jus su naujienomis darbe. Ar jos bus palankios ar liūdinančios priklausys tik nuo jūsų prieš tai įdėtų pastangų. Jeigu sėkmė nusišypsos - stenkitės ir toliau, jeigu nepasiseks apgalvokite, ką darėte ne taip ir kodėl sėkmė nusigręžė. Pirmoji savaitės pusė bus intensyvi, turėsite daug susitikimų - nepervarkite ir pasitaupykite jėgų savaitgaliui. Neplanuokite ypatingai didelių atrakcijų, kadangi gali nepavykti išpildyti. Įsiklausykite į proto balsą, dabar jis sako tinkamiausias išeitis.

Vandenis

Bus nelengvos dienos, nes ko tik imsitės, viskas slys iš rankų. Dėl to prastės nuotaika ir kris noras užsiimti kitais darbais. Neapleiskite nei darbo, nei namų. Nesiimkite itin svarbių darbų, tačiau neužmikite, nes pradėsite savęs nevertinti ir įsitikinsite, kad išties nieko nesugebate. Džiaukitės bent tuo, kad savaitgalis žada būti kur kas linksmesnis. Išnyks rūpesčiai, atsipalaiduosite ir pasikrausite jėgų kitai darbo savaitei.

Žuvys

Būkite atsargus ir nepulkite įgyvendinti rizikingų pasiūlymų ir idėjų, nes šiuo metu sėkmė nuo jūsų nusisukusi, o žinių išbristi iš sudėtingos situacijos gali nepakakti. Venkite ir didelių susibūrimų, ten jausitės irzlūs ir be nuotaikos. Geras metas bus darbe, visi darbai eisis it sviestu patepti, turėsite daug minčių, seksis kūrybiniai darbai. Penktadienį gerai išsimiegokite ir atgaukite jėgas, dirbkite tik neatidėliotinus darbus.O jūs ar tikite horoskopų pranašystėmis? Aš pati pasirenku gan juokingą variantą, jei pranašystė gera aš ja tikiu, o  jei žada negera tuomet netikiu. :D
Iki susitikimo :)

 * Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką! Rink taškus, tapk aktyviausiu mėnesio skaitytoju ir laimėk nemokamą sąskaitos papildymą! *

14 Komentarai

 1. Kaip čia pasakius... Nežinau. Iš tikrųjų tikiu šiomis "pranašystėmis", bet ne per daugiausiai. :D Tiesiog kartais, tai nelabai būna panašu į mane.
  Labai tau Ačiū :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Evelina - Va, va būtent, atrodo ir tie apibūdinimai kur būna, ir tas pats elgesys atrodo visiškai nepanašu į mane ir tada paprasčiausiai netiki.
  Oi tikrai nėra už ką. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sveika. Nelabai tikiu siom pranasystem kaip ir Eve Lyn. :) Bet jai cia tiesa, tai man neblogai turetu sektis.. :D(As jautis) :DD Aciu tau!! :p

  AtsakytiPanaikinti
 4. Estera - Ooo, širdies reikalai .:D
  Tikrai neblogai. ;D Na pabaigoje savaitės pasakysi ar išsipildė! Nėra už ką. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Aš paskaityti tai paskaitau, bet tikėti tai netikiu. Nors ši savaitė man nusimato sėkminga :D
  Šiaip tai aš buvau prieš horoskopus, bet tiesą sakant jie man netrukdo, o net ir kartais pasiskaityti neprošal :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Man visuomet patinka juos skaityti ir kai kas išsipildo, kai kas ne :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. paskaityt įdomu, bet po poros minučių jau būnu viską pamiršus :D

  AtsakytiPanaikinti
 8. aš ir paskaitau, nežinau ar tikiu ar netikiu, bet koks skirtumas, vistiek po kelių minučių pamirštu ką perskaitau :D, pastaba, šie horoskopai labiau tinka suaugusiems žmonėms, gal paieškotum paugliams, ar tokių nėra? :D. Bet ačiū tau :).

  AtsakytiPanaikinti
 9. Kadangi kaip pastebėjau horoskopus tikrai rašei ne pati, tai turi būti gale straipsnio nuorodą iš kur ėmei, o jei iš žurnalo, tai parašytas žurnalo pavadinimas, leidimas ir puslapis. : ))

  AtsakytiPanaikinti
 10. netikiu horoskopais, bet paskaityti buvo įdomus :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Edita - Tikiuosi ji sėkminga ir bus ! :) Tai gerai , nes manau kelsiu juos kiekviena pirmadienį :)
  LILE - Hm, gerai pabandysiu paieškoti kitą kartų labiau paaugliams, nėra už ką :)
  Zouhouhou - Na tikrai ne pati :DDD
  O, visai pamiršau tai padaryti, dabar jau tikrai pamiršau iš kur aš juos paėmiau, bet kitą kartą būtinai parašysiu :)
  Gabija - Džiugu :)

  AtsakytiPanaikinti