Serialas '' Switched at birth'' Sveikos mielosios! Kaip nuotaikos šią, vėsią, niūrią dieną? Tikiuosi dar mokykla nespėjo per daug jūsų išvarginti, bet kažkodėl numanau kad jau spėjo. Aš tik ką išlipusi iš lovos iš kart pradėjau svajoti kaip grįžusi namo, mesiu visus darbus šalin ir mėgausiuosi poilsiu. Įsivaizdavau kaip apsirengsiu šiltą chalatą, išsivirsiu puodelį kakavos, ir įsijungsiu... Taip! Serialą. Man tai geriausias poilsis po sunkios dienos mokykloje.
Tačiau dėje, prisiminiau kad šiandien antradienis, o tai reiškia 7 ilgas pamokas mokykloje, ir muzikos mokyklą iki vėlaus vakaro. Tad mano planai atsidėjo kitai dienai. Ech. Gaila.
 Tačiau tikiuosi kad jūs, mielos skaitytojos nesat tokios užimtos ir rasit laiko šiam puikiam atsipalaidavimo būdui su šiltu puodeliu rankoje. :)
Tad manau jau spėjot suprasti jog šiandieną pristatysiu jums antrąjį mano labai mėgstamą serialą kuris vadinasi ''Switched at birth'' dėje, nemoku šio pavadinimo suformuluoti į lietuvių kalbą, tad manau šįkart teks pasitenkinti anglišku pavadinimu. Beje iškart perspėju jog šio serialo lietuviško vertimo ar titrų kol kas nėra, o tai ir yra didžiausias serialo minusas. Tad jei anglų kalba nesiseka teks arba palaukti vertimo, arba griebti vadovėlius į rankas ir pulti mokytis! : D

Switched at birth

                                                           
Apie ką šis serialas?

Seriale pagrindinės veikėjos yra Bay ir Daphne. Bay atitinka daugelį šiuolaikinių paauglių, neklauso tėvų, nesimoko, rengiasi tamsiomis spalvomis, dažnai pasako apie ką galvoja garsiai (o kartais to geriau nesakyti), ir nuolatos sugalvoja kaip kitiems sugadinti nuotaiką. 
Tačiau Daphne yra Bay priešingybė, ji yra draugiška, mandagi, visada padeda nelaimėje, visuomet paguodžia ir išklauso kitus.
Nors merginos yra visiškai skirtingos, tačiau jas sieja vienas labai svarbus dalykas. 
Merginos, tik ką gimusios buvo sukeistos, ir Daphnes tėvams atiteko Bay, o Bay tėvai namo parsivežė Daphne. Viskas paaiškėja tik po 17-kos metų, kai Bay mokykloje nustatinėja kraujo grupę, mergina supranta kad kažkas ne taip, nes nei mamos nei tėčio grupė nesutampa su jos. Tėvai susitinka su ligoninės direktore, ir jie sužino jog Bay nėra biologinė jų dukra! 
Tad Bay ir Daphnes šeimos nusprendžia susitikti. Susitikę Bay bei jos šeima pamato jog Daphne yra kurčia, tad jau kitą dieną jie pradeda mokytis gestų kalbos. O galiausiai abi šeimos apsigyvena po vienu stogu.
Bay jaučiasi atstumtoji, nes Daphne viską atėmė iš jos, tėvus, brolį, ir net buvusį vaikiną! O ką jau kalbėti apie tai jog Daphnė bendraudama su Bay tėvais, nenoriai leidžia Bay bendrauti su savo biologine motina. 
Šis serialas pilnas netikėtų intrigų, kaip nauja serija taip nauja naujiena. 
Kaip abiejoms šeimoms seksis gyventi po vienu stogu, ir kokios intrigos juos užklups
pažiūrėkite pačios. :)
(nuorodą paliksiu apačioje)

Serialo pliusai


Seriale vaidina, ne tokie garsūs, daugeliui nematyti, tačiau be galo talentingi aktoriaiTaip pat jame vaidina ir jau mano ankstesniame straipsnyje minėtas aktorius kuris yra taip po gi kurčias ( atskleisiu paslaptį jis vėliau draugaus su Bay, ir ją pavers visai kitokiu žmogumi nei ji buvo iki šiol) Seriale parodoma, kaip jaučiasi tie kurie negirdi nei vieno mūsų žodžio ir kaip jiems tenka kiekvieną dieną vargti ir skaityti iš lūpų. Juk tai irgi yra darbas, ir gan sunkus. Bendraudami su kitais žmonėmis kurtieji nuolatos turi dirbti. Serialas pamoko, tos taip daugeliui trūkstamos tolerancijos, supratimo jog mes visi skirtingi, visi kažkuo kitokie tačiau kiekvienas iš mūsų turi ne tik daugybę pliusų bet ir keletą minusų.  Taip pat serialas yra be galo nuotaikingas. : ))


Trumpa informacija apie serialą

Serialo režisierė Lizzy Weiss
Seriale vaidina :
Katie Leclerc
Vanessa Marano       
Constance Marie
D. W. Moffett
Lea Thompson
Lucas Grabeel ( vaidino daugelio žinomame filme '' Vidurinės mokyklos miuziklas'' )                            
Sean Berdy
Serialo žanras : Drama
Serialas kol kas turi 2 sezonus.


Mano nuomonė apie serialą

Šį serialą atradau dar visai neseniai bet jau baigiu peržiūrėti visą sezoną, jis labai įtraukia, atrodo jauti tai ką tuo metu išgyvena herojai. Taip pat šis serialas paskatino mane domėtis gestų kalba. Serialą vertinu 9/10.
10 neduodu todėl, nes nėra lietuviško vertimo, ir kartais serialas tikrai labai prailgsta. Bet visa kita yra puiku. Serialas pilnas nusivilimų ir naujų atradimų tad tai parodo jog nėra to blogo kas neišeitų į gerą. : )

Tad siūlau jums pažiūrėti šį visiškai kitokio pobūdžio serialą, tikiuosi jums jis patiks taip kaip patinka man. : )

Paskutines naujienas apie šį serialą galite sužinoti paspaudę ČIA
Ši kart  niekur neatradau kur būtų galima žiūrėti šį seriala išskyrus filmai.in, tad per čia žiūrėti serialą galėsite paspaudę ČIA
Tikiuosi kad jus sudominau, ir straipsnis jums patiko! : )) 
Laukiu nuomonių tiek apie serialą tiek apie straipsnį komentaruose. : )
Iki susitikimo.
12 Komentarai

 1. saunuole kad aprasai serjalus dar negirdetus ar labai retus :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. RYTOJ PO PAMOKU TIESIAI EISIU IESKOTI TO SERIALO!! SUPER!!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Žiūrėjau visą. Man regis dabar jau pasibaigė... Na, pradžia labai sudomino, laukiau kitų serijų, kas bus toliau, bet nusivyliau ir žiūrėjau tik tam, kad žiūrėt. Labai trūko veiksmo, viskas buvo labai nuvalkiota, nuobodu, ištęsta. Manau, kad jei būčiau režisierė šį serialą būčiau sutalpinusi max į 5 serijas, o ne tiek, kiek jis užsitesė. 4/10 Mano vertinimas vien tik dėl to teigiamas, nes visgi prisiverčiau peržiūrėti...
  Nesuprantu kokio velnio tęsė šį serialą, jeigu yra žymiai geresnių ir populiaresnių, bet juos kažkodėl nutraukė... Tikiuosi, kad dar vieno sezono nepadaris ir kad jau mačiau tikrai paskutinę seriją.
  Galėtų geriau tada sukurt naujų kokių...

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kai paskaičiau gabyx2 nuomonę, nebelabai norisi žiūrėt.. :D Bet iš tavo apibūdinimo, supratau, kad būtu verta jį pažiūrėt, tik tiek, kad anglų kalba. Nors tai man netrukdo, kadangi gerai ją moku :D Ačiū už straipsnį!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Sakyčiau aprašei visiškai neteisingai. "Tačiau Daphne yra Bay priešingybė, ji yra draugiška, mandagi, visada padeda nelaimėje, visuomet paguodžia ir išklauso kitus." Paguodžia? Išklauso kitus?
  "Susitikę Bay bei jos šeima pamato jog Daphne yra kurčia, tad jau kitą dieną jie pradeda mokytis gestų kalbos"
  Taigi, ji išklauso ir paguodžia nors yra kurčia.
  ?
  Visiškai nesudominai.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Anonime nr. 1 - ačiū : ))
  Barbora - džiaugiuosi kad sudominau : )
  Estera - labai smagu kad sudominau !
  Gabyx2 - dėl to jog viskas per ilgai tikrai sutinku, viską galima pateikti kol kas greičiau ir trumpiau. Man jis kaip tik pasirodė visai nenuvalkiotas ir kaip tik su išskirtine mintimi. Na bet kiek žmonių tiek ir nuomonių. : )
  Evelina - Aš tikiu. :D Na šis serialas gan sunkiau žiūrisi nei kiti, bet siūlau pabandyti juk jei nepatiks galėsi nežiūrėti : )) Nėra už ką : )
  Anonime 2 - Visų pirma norėčiau sužinoti ar pati matei šį serialą? Kurtieji žmonės yra geriausi klausytojai tavo žiniai, jie skaito iš lūpų ir niekada tavęs nepertraukia, tad taip ji išklauso kitus. O dėl paguodimo tai galiu pasakyti tai jog ji kalba, švepluodama bet kalba ir ji gali paguosti tad . . . Na ką padarysi : )) Kitą kartą pasistengsiu sudominti : )

  AtsakytiPanaikinti
 7. Pamiršau paminėti... Visai pamiršau įvertinti straipsnį :D Reikėjo daugiau faktų paieškoti ir galbūt būtum sužinojus, kad ta Daphne realybėje nėra kurčia ir yra normali kaip ir visi kiti girdintys žmonės. Esu tikra, kad galėjai surasti jos interviu, kuriuose ji būtų kalbėjusi apie tai, kaip ruošėsi filmavimas ir pnš. Čia patarimas ateičiai - daugiau faktų, kurių nežinotų niekas. Nes dabar informaciją parašei žinomą ir pridėjai žmonių nuomones. Rašei tik tiems, kurie nematė šio serialo.O kaip tie, kurie matė? Reikėjo apie tai pagalvot ir parašyti faktų, kurių nežinotų nė vienas.

  AtsakytiPanaikinti
 8. iš kur tu jų trauki? :D, ir tau labai žiūriu patinka gestų kalba :D, straipsnis geras, sudomino, bet nežiūrėsiu :D, jei būtų vasara tikrai pažiūrėčiau :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Straipsnis parašytas gerai, tačiau pats serialas man nelabai patiko, o tuo labiau kaip Gabyx2 sakė, kad jis be veiksmo, aš mėgstu serialus, kur kiekvienoje serijoje kažkas vyksta. Bet ši rubrika man labai patinka :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Pirmąsyk girdžiu apie šį serialą :P Rodos, jis kiek į TLG panašus :P

  AtsakytiPanaikinti
 11. Negirdėtas serialas :) Bet, žiūrėsiu jį tik tuomet kada bus lietuvių kalba arba bent titrais

  AtsakytiPanaikinti