Sveiki!

Iš tiesų, kai pildžiau anketą, net nesitikėjau,kad laimėsiu ir pateksiu į šią komandą, tačiau vis dėl to man pasisekė - aš jau čia! :) Šiek tiek vėluoju prisistatyt,nes tik dabar sugalvojau patikrinti paštą! :D
Šiek tiek apie save, esu Aurelija, 17 metų, iš Kelmės, šiuo metu esu 11-tokė.
Esu baigusi Muzikos mokyklą, tačiau šiemet pratęsiau mokslus, mokausi groti gitara ir dar lankau solinį dainavimą. Esu didelė gyvūnų mylėtoja,tačiau  turiu tik katiną ir šunį, daugiau gyvūnų laikyti nėra sąlygų. Mano mylimiausi hobiai - dainavimas ir fotografavimas. Fotografuoju savo malonumui, tai teikia man malonumą. Fotografuojant galima atsipalaiduoti,atrasti save. Taip pat fotografuoju tuos,kurie nori, taip susipažįstu su įdomiais,skirtingais žmonėmis. Savo fotografijas parodysiu vėliau,galėsit patys įvertinti. :) Patinka bendrauti bei diskutuoti visomis temomis. Save apibūdinti yra labai sudėtinga, nes kiekvienam esu vis kitokia. Trumpai pasakius, turiu pliusų ir minusų, esu principinga, savikritiška, turiu labai gerą humoro jausmą, taip pat esu ir jautri bei geraširdė. :D Mano zodiako ženklas svarstyklės, vien jis pasako,kad dažnai esu pasimetusi tarp dviejų pusių. Manau, kad pradžiai tiek užteks, kam kyla klausimų, galit rašyti į skype : aurrag.

Ačiū už dėmesį, tikiuosi,kad visi straipsniai,kuriuos rašysiu aš, Jums patiks! :)10 Komentarai

 1. Kokie panašūs mūsų charakteriai! Aš irgi esu labai jautri ir geraširdė, labai mylių gyvūnus ir mėgstu fotografuoti savo malonumui :)
  Sėkmės tau šiame blog'ę! Lauksiu tavo fotografijų :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveika.. :)) Kokia tu grazi!! Labai noreciau isgirsti tavo balsa.. :Dp Na, palinkesiu sekmes ! :) Lauksiu straipsniu!!!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sėkmės:)
  Beje aš irgi labai mėgstu fotografuoti ir dainuoti. Labai laukiu straipsnių ir linkiu didelės sėkmės :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Sėkmės :) Aš ir mėgstu fotkint ir dainuot,tik bėda, kad dainuot nemoku :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Sėkmės ;) Aš taip pat mėgstu dainuoti :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. kiek daug yra žmonių kurie mėgsta tą patį :D, aš neišskirtinė, taip pat mėgstu fotografuoti savo malonumui, bei dainuoti. SĖKMĖS tau, ir iki kito tavo straipsnio :).

  AtsakytiPanaikinti
 7. mes truputį panašios. Mėgstu dainuoti, lankau muzikos mokyklą, myliu gyvūnus, turiu katę ir šunį :D
  sėkmės tau !

  AtsakytiPanaikinti
 8. kiek daug varžovių čia su fotografija ;DDD sėkmės :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. ačiū visoms! :)) malonu sutikti žmonių su tais pačiais pomėgiais,galėsim pasidalinti patirtimi. :)

  AtsakytiPanaikinti