ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!


Sveikos! Šiandien yra lapkričio 30 diena - diena, kai paskutinį kartą galime pasidžiaugti kalendoriniu rudeniu ir deja, su juo atsisveikinti, nes nuo rytojaus prasidės kalendorinė žiema, kas taip pat primins, kad jau visai ne už kalnų Kalėdos. Lapkričio 30 diena taip pat svarbi toms merginoms, kurios dalyvavo ,,Virtualios stilistės'' konkurse, nes šiandien išsiaiškinsime jo laimėtoją. Dar kartą ačiū, už tokį gausų dalyvavimą. Tiesa sakant, nesitikėjau, kad iš pirmo karto bus tiek daug susidomėjusių. Ačiū Jums labai! Na o dabar, negaišiu per daug laiko ir paskelbsiu nugalėtoją...
O ja tapo...

GABIJA

Štai, kaip pasiskirstė jūsų balsai:
Sveikinimai Gabijai, ne vienas pritars man, kad ji buvo verta laimėjimo. Gabijai atiteks šio konkurso prizas - interviu TD bloge. Susisiek su manimi per el. paštą, facebook'ą ar skype. :)

P.s. tęsiu šį konkursą, nes gan nemažai dalyvaujančių. Kitas turbūt bus tada, kai bus sudarytas straipsnių tvarkaraštis, o gal net ankščiau. :)

Gero likusio vakaro!
Karolina*
DALINTIS:

4 komentarai:

Estera Meow rašė...

Sveika. Aciu toms kurios balsavo uz mane :** O laimetojos derinukas buvo SUPER ! :)

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Sveikinu laimėtoja!

Justė rašė...

Sveikinu laimėtoją :)

LILĖ rašė...

O! už mane irgi nemažai balsavo o.O, ačiūū. Ir sveikinu laimėtoją :).

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google